Dotaz

Dobrý den,
byla bych moc ráda, kdybyste mi poradila ohledně mých zdravotních potíží. Poslední dobou(asi 1měsíc)pociťuji téměř po každém jídle pálení žáhy. Mívala jsem to i po některých nápojích(těch ochucených), tak jsem je přestala pít, piji různé čaje neslazené a neperlivou vodu. Co bych měla pro sebe udělat a na sobě změnit, abych tyto potíže neměla? Tabletky brát nechci, nic nevyřeší.
Moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
pálení žáhy je signálem nespokojenosti, člověk netráví, nepřijímá, spíš naopak odporuje právě prožívaným situacím. Pálí ho nespokojenost, obtížně splnitelné touhy, které člověka svádí na scestí, především materiální touhy a chtíče. Člověk má strach, že vše, co mu připadá nezbytně nutné, nestihne, nezvládne či nedostane. Je třeba zklidnit, přibrzdit, vyloučit ze života vše nepotřebné, je potřeba zbavit se kyselosti, být optimistou, uvědomit si, že všechno, co k nám přichází, je pro nás důležité, potřebujeme to, především to, co se nám nelíbí. Učí nás to být trpělivější, laskavější, pokornější, ústupnější, být víc láskou 🙂
Přečtěte si knížku Žádná setkání nejsou náhodná, pomůže vám pochopit.
Nevím, jaké tabletky máte na mysli, že nechcete brát, ale pokud se problém objeví na úrovni těla, je třeba ho také hmotně řešit. Užívat cokoliv chemického na pálení žáhy, co se dnes běžně doporučuje, je krok do začarovného kruhu a postup k mnohem horším zdravotním potížím. Je jasné, že je třeba doplnit vápník s hořčíkem, hořčík nese informaci – zklidni a ztiš se ve svém jednání, zbrzdi – Strong Bones (2-2-2 po jídle) nejen kvůli pálení žáhy, jistě ho máte nedostatek obecně. K tomu popíjet proti překyselení Liquid Chlorophyll (3 čajové lžičky denně naředěné), výtažek z mladých lístků vojtěšky, která navíc léčí žaludeční sliznici a pomáhá lepšímu trávení. Nepodceňujte pálení žáhy, je to první příznak dalších trávicích potíží, horších.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře