Dotaz

Dobrý den Miluško, 

léta se inspiruji vašimi videi a pokud nastane nějaký problém vyhledávám na vašich stránkách řešení či duchovní příčinu zdravotních problémů. Celkem často sleduji i videa žena je láska a snažím se podle nich pochopit jak nahlížet na muže ve vztahu a jak fungovat. To, že si procházíme tento rok velmi náročným obdobím a velmi řešíme vztah, který je v současné době ve velké krizi jsem ještě stále měla víru a partner taktéž, že vyřešíme. Již rok řešíme i problémy se sexem, kdy partner se nechává orálně uspokojovat každý den, ale sex má se mnou cca 1 někdy 2x týdně a to i někdy ve vzteku po hádce mi i řekne, že se do styku se mnou musí nutit. Dnes dokonce řekl, že mu nevoním, že mu dokonce smrdím. Velmi mě ta slova samozřejmě ranila, ale otázkou na vás je, zda má opravdu v tomto případě kdy začnu partnerovi nevonět cenu vztah zachraňovat. Nebo čím se stane, že partnerka přestane vonět svému partnerovi kdy před třemi lety náš vztah byl velmi vášnivý a často jsem slíchala jak moc mu voním a on voněl a stále voní mě. Čím se toto stane a lze opět partnerovi vonět? Moc děkuji za jakékoli vaše postřehy.

Odpověď

Dobrý den,
pokud sledujete Jsem skvělá žena, pak tam najdete téma Co se mám učit já, tam přesně dohledáte, jaké ženské výzvy ve vztahu máte a co je přesně to, co vám partner ukazuje jako neřešené. 
Vy jste 6 Kov, navíc máte dvě dvojky v mřížce, takže vaším životním úkolem je učit se odpouštět, tudíš potřebujete dostávat zranění, abyste se do situací, kdy odpuštění můžete trénovat, dostávala. Je pro vás kurz Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, tak si ho projděte. 
Máte rovinu dovednosti, což je rovina sexuální aktivity, možná příliš na fyzickém kontaktu a milování lpíte a právě v této oblasti potřebujete zraňovat. Partner vás zraňuje proto, že vy ho nějakým způsobe zraňujete nebo nenaplňujete v tom, co potřebuje on….

Čtete knížku Žena je láska? Je v ním mnoho doporučení….

Doporučila bych najít sebe a začít se věnovat svému ženskému úkolu, postupovat krok za krokem třeba v KRUHU Žena je láska, přidejte se na čekací listinu, ať máte signál, až znovu otevřu!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře