Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Čím více dáváte, tím více skutečného bohatství máte. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Máte vysokou spotřebu kofeinu a problémy s růstem vlasů? 
Pak máte nedostatek inozitolu v organismu. Potřebujete pravidelné užívání Lecitinu, kde najdete inozitol i cholin.

Patálie se zdravím - antidepresiva?

Dobrý den,

Byl bych moc rád za radu, která by mě nasměřovala k řešení mých zdravotních problémů.

Býval jsem zdravé a veselé dítě, avšak kolem 18.roku života jsem začal mít problémy s dušností a byla mi zjištěna alergie na roztoče s náběhem na astma. Toto alergolog řešil vakcínami, které mi v delším horizontu pomohly. Období VŠ jsem zvládl na výbornou a nastal nástup do zaměstnání. Ať už tím, že jsem měl k práci odpor, nebo náročností zaměstnání nebo mou vyšší citlivostí na stres, se můj zdravotní stav začal zhoršovat – problémy se stolicí, průjmy, bolesti břicha, nervozita, podrážděnost, vyčerpání. Dnes, cca po 8mi letech a ještě dalších životních kotrmelcích mám – stažené břicho bolavé nad pupíkem, občas tvrdé, úzkosti, bolesti svalů, řídkou stolici a všudypřítomnou únavu. Cítím, že jsem v napětí a nemůžu se uvolnit.

U doktorů jsem absolvoval různá vyšetření vč. kolonoskopie a gastroskopie – naštěstí vše v pořádku.

Navštívil jsem i různé léčitele, kapal kapky Energy atd. Podněty, které jsem si z návštěv doktorů a léčitelů odnesl: líný žlučník, vysoká reaktivita na stres, autoimunita, játra.

Poslední 3 roky zkouším meditace, měním svůj postoj k životu, změnil jsem jídelníček, teď nově dýchám pomocí Frolovova dýchacího přístroj, vzdělávám se ohledně zdraví a psychiky. Nicméně nic z toho mi nepomohlo tak, abych se cítil zase dobře.

Je dobré zmínit, že jsem zkusil i antidepresiva. Asi proto, že jsem citlivý mi zapůsobili velmi rychle a již po 14ti dnech jsem cítil výrazný posun – stolice, nálada i únava mnohem lepší. Vadilo mi ale, že s nimi to nejsem já, a tak jsem je vysadil. Samozřejmě nastal propad do původního stavu.

Z úspěchu dosaženého antidepresivy soudím, že mým hlavním problémem jsou mé nervy, které mám od mala slabší a v současné době VELMI pocuchané.

Nyní jsem na rozcestí, zda-li začít znovu ale dlouhodoběji užívat antidepresiva, anebo mě nasměřujete jiným/čistším směrem?

Předem moc děkuji za Vaši reakci,

Jakub

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

ony ty patálie se zdravím se vždy dějí pro naše dobro, i když jsou nepříjemné. Moc chválím, že hledáte jiný přístup ke svým potížím, než antidepresiva, a určitě je možné dostat se ke zdraví přírodní cestou a změnou duchovních příčin našich nemocí.

Podívejte se, jak to spolu sedí.

Příčina vašich potíží je ve špatně fungujícím žlučníku (nespokojenost) a následném překyselení, špatném trávení a zahnívání nestrávené potravy ve střevu. Toxiny se sliznici střeva dostávají do krve, čímž zároveň přetěžujete čističku - játra. Vlivem překyselení tělo ztrácí minerály, které používá k neutralizaci a schází pak k správnému fungování nervového a svalového systému a jsme u problémů s psychikou. V našem těle je vše dokonale propojeno. V tlustém střevu je základ naší imunity a je párovým orgánem plic. 

Takže jakákoliv léčba dýchacích potíží musí začít od očisty a osídlení střeva - viz očista

Přečtěte si o souvislostech psychických potíží s probiotiky.

Vy jste člověk energie 5 Země, navíc s plnou rovinou myšlení a rovinou empatie. Jste člověk velmi přemýšlivý, máte nejblíž ke všem informacím, jste ze všech energií nejvíc ve středu, a tak máte vždycky pravdu. Jenže druzí to často nechápou nebo nechtějí uznat. A vás to štve nebo trápí. Navíc jako krevní skupina B nesnášíte normy a pravidla, nesmyslné nařízení. S vaší rovinou empatie a dvojkou jste člověk velmi citlivý, empatický, dokážete se do druhých vcítit, chcete pro druhé to nejlepší, a některé věci berete jako křivdy, neumíte je odpustit. A jsme u tlustého střeva, které z duchovního pohledu souvisí s odpuštěním

A protože máte dvě osmičky, máte sklon k negativnímu přístupu k situacím, máte tendence vše vidět v horším světle a často sebe vnitřně trápíte svými myšlenkami. Je to pro vás výzva k pozitivnímu pohledu na věc, neukládat si v sobě křivdy a ublížení, ale učit se přijímat a trávit věci tak, jak je. Vypustit to nepotřebné, odpouštět a učit se být spokojený s tím, co máte.

Pro vás je velmi důležitá seberealizace! Potřebujete dělat práci, která vás bude naplňovat, pomáhat druhým lidem. Osmička s sebou přináší finanční karmu, potřebujete dělat reálně s penězi. Spolupracujte s námi.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na program Přijímat je láska - je pro váš prvek Zemi a váš základní životní úkol, ale i Odpustit je láska.

Kupte si knížku Základy celostního zdraví.

Doporučila bych vám Nopalin -2-2-2 k očistě střeva a podpoře žlučníku + Silymarin – k podpoře jater 0-2-2,  Liquid Chlorophyll- k neutralizaci překyselení – 3 lžičky do 1,5l vody, popíjet během dne + AC zymes PLUS – 2-2-2 – kvalitní probiotika k osídlení sliznic + Strong Boness – vápník a hořčík v chelátu 2-2-2 + Rhodiolin -2-2-2 k harmonizaci psychiky, místo antidepresiv. Vhodné by bylo i Noni, na uvolnění, zklidnění a harmonizaci, navíc silný antioxidant.

Takto 3 měsíce a uvidíme.

Vše nakoupíte v eshopu empatia.

Upravte stravu je potřeba vyloučit cukr a sladkosti, bílou mouku, mléčné výrobky, podívejte se na základy zdravého stravování a snažte se stravovat v souladu se svou krevní skupinou.

S láskou vaše empatia

Pokračování

Dobrý den,navazuji na můj dotaz. 3 měsíce jsou za mnou a chtěl bych s Vámi konzultovat jak dále pokračovat? Dá se s Vámi spojit telefonicky, přes Skype, popř. navrhněte...Jinak musím poděkovat za rozbor mého data narození, velmi mi to pomohlo v tříbení sebe samého.Děkuji,Jakub 

napište mi na mail jako odpověď na dotaz z poradny

a k tomu připište, co se změnilo :-) Nebo pokud chcete, můžete tady, Miluška

Sumář

Mám toho tolik, co bych chtěl říci... Začnu sumářem co se změnilo :)1. Jsem mnohem veselejší a pozitivnější. Mám chuť koukat do budoucnosti.2. Objevují se "okénka" kdy se cítím dobře. Opět více sportuji.3. Chytám život více do vlastních rukou.Úzkosti, ranní řídká stolice a únava zde pořád je. Nicméně vnitřně cítím, že jsem na správné cestě. Veskrze mít zdraví je opravdu jednoduché - jen se uvolnit, nebránit si v ničem a prožívat sám sebe v radosti :)Na druhou stranu změnit zajeté koleje, chytit život do vlastních rukou a jít svou cestou, to chce pořádné odhodlání.Ještě poznámečka - za ty roky co se věnuji svému zdraví jsem načerpal mnoho znalostí a zkušeností, takže právě zde může být prostor, kde bych se mohl seberealizovat, jak jste mi doporučovala. Když k tomu přičtu, že jste mi "potvrdila", že mám nejblíž ke všem informacím, tak si začínám více věřit a vidím tento směr jako jednu z možných cest ke zdraví. :)

Super, pokračujte

Začnu od konce - skvělé rozhodnutí pomáhat druhým. Nejlepší cesta, jak pomoci sobě, je pomáhat druhým. Ovšem nejlepší pomocí je vlastní inspirace, proto bych ještě nějaký čas pracovala na sobě.

Přečtěte si o spolupráci s námi tady.

Pokračujte takto:

AC Zymes (NE PLUS) 2-2-2 + Nopalin 2-2-2 + Rhodiolin 2-2-2

Stravu striktně podle své krevní skupiny a prostě jen - pokračovat. Jste skvělej!