Dotaz

Dobrý den, ráda bych se zeptala.

Někdy se mi stává, že když něco sním, chvíli po tom mám opět pocit hladu, pocení a je mi slabo. Když se pak najím, je to v pořádku. Vyšetření ohledně hladiny krevního cukru mám v pořádku. Které potraviny mohu jíst a kterých se mám vyvarovat, aby k tomuto nedocházelo?

Moc děkuji za vaši odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

nefunguje vám žlučník 🙂 Chce to podpořit trávení trávicími enzymy, aby se žlučníček vzpamatoval a začal pracovat, jak má.

Doporučení pro vás je zde:

Nopalin – sušená dužina léčivého kaktusu, který harmonizuje celý trávicí trakt. Navíc stimuluje žlučník a játra k vyšší činnosti, tudíž se více čistí a regenerují. Dávkování 2-2-2 na lačno před každým jídlem dlouhodobě.

Digestive Enzymes – trávicí enzymy, podporující dokonalé roztrávení všeho, co sníte, i toho, co je kde usazeno – tudíž očista. Dávkování 2-2-2 první 2 až 3 měsíce, poté snížit na 1-1-1 s každým jídlem do úplného zbavení se kamenů.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Dopoledne vypít 1 litr (na 1 litr 2 sáčky) čaje na podporu vylučovacích orgánů (střeva). Odpoledne vypít 1 litr čaje na podporu ledvin a močových cest. Do všech čajů mačkat citron. Olivový olej s citronem – do 1 polévkové lžíce olivového oleje nakapat několik kapek citronu a 3x denně spolknout nejlépe na lačno. Dále je třeba podpořit játra, aby vše zvládla – těsně před spaním vypít ¼ litru čaje na játra.

Ze stravy je nutné vyloučit všechny mléčné výrobky, smažené a pečené vše, uzeniny, minerálky. Zaměřit se na zeleninu, obiloviny. Co nejvíce zjednodušit stravu – čím více to dokážete, tím rychleji se se vším vypořádáte. Doporučuji stravování podle své krevní skupiny.

Je také důležité uvědomit si duchovní příčiny – proč se zlobíte, proč se trápíte, proč a co neumíte řešit s klidem a láskou. Projděte si kurzem Tolerovat je láska, je přesně pro váš problém.

Kdyby vám něco nebylo jasné, ozvěte se.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.
Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.

Digestive Enzymes obsahuje trávicí enzymy a takové účinné látky původem ze zeleniny, které přispívají k trávicím procesům. Pokud nemáte správné stravovací návyky nebo životní styl, může to snadno narušit rovnováhu vašeho trávicího systému. Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití. Se správnými enzymy můžete podpořit rozklad tuků, bílkovin a polysacharidů, a tak pomoci trávicímu systému svého těla.

Detail produktu

Komentáře