Dotaz

Vážená paní Matoušová, obracím se na Vás s prosbou o pomoc. Již měsíc mám potíže s mandlema. Diagnóza lékaře zní: Peritonzilární hlíza – absces. Dostával jsem píchaný penicilin ukončený pendeponem. Byl jsem také na rozříznutí mandle a vytažení hnisu. Potíže se po týdnu vrátily, špatně se mi polyká. Lékař mi znovu předepsal antibiotika a provedl dilataci. Zdůraznil také, že je možné uvažovat o odstranění mandlí. Chtěl bych se Vás zeptat, je-li možné léčit tento problém jiným způsobem. Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
Rozhodně odstranění mandlí neřeší nic. Příčina je totiž v oslabeném imunitním systému. Protože vaše slezina volá o pomoc, je přetížená, nedokáže filtrovat škodliviny, celý lymfatický systém je přetížen a tělo se škodlivin zbavuje právě mandlemi. Mandle jsou jakási „červená kontrolka“ vaší sleziny. Ustřihl byste si červenou kontrolku na mazání oleje ve vašem autě? Jistě ne..
Z duchovního hlediska je třeba se zamyslet, co se obáváte říci, proč nemůžete ventilovat to, co cítíte. Je třeba se zamyslet nad tím, zda to nejsem já sám, kdo neumí propustit ze svého života věci nepříjemné a brání se přijmout dobro, lásku a hezké věci. Zda se příliš nezabývám špatnostmi tohoto světa.
Ať už jste na tom dnes jakkoliv, potíže, které popisujete se rády vrací a proto, i když nejste v akutním stavu, doporučuji toto:
ImmunAid – sušená jihoamerická liána, kterou tamní indiáni celá staletí používají na všechny možné neduhy. Posiluje totiž aktivně imunitní systém tak, že povzbuzuje organismus, aby si vytvářel více bílých krvinek a aby byly aktivnější. Dávkování 2-0-2, pouze 1 balení.
C 1000 – přírodní vitamín C s postupným vstřebáváním, nejsilnější antioxidant a současně látka, která nám chybí obecně nejvíce. Není možné se jím předávkovat (oproti chemickému celaskonu), takže v akutních fázích je možné užívat až 20 tablet denně. Vám bych doporučila 1.týden 6 tablet denně, další snížit na 3 denně a pak stále trvale užívat 1 tabletu denně.
AC Zymes – příznivá střevní bakterie, která je zodpovědná za aktivní obranný systém, vy po dávkách antibiotik teď nemáte v sobě žádnou, tudíž opět snížená imunita. Dávkování 2-0-1 minimálně měsíc, dále pokračovat 1-0-0 možná jako prevence pro vás stále.
Potřebujete hodně pít vodu s citronem a bylinné čaje na podporu odvodu zplodin z organismu.
Ze stravy je nutné vyloučit cukr a mléčné výrobky, omezit výrobky z bílé mouky. Pozor na chemii v potravě – chemii právě filtruje lymfa, takže jí šetřete. Vyčistěte si svou lymfu!
Takže jen se do toho pustit.
Krásné vánoční dny, lásku a zdraví v celém novém roce přeje vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému
Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému

ImmunAid je účinný komplex bylin a minerálů, ve které jsme smíchali sílu kočičího drápu, který se používá již tisíciletí, se zinkem. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům. Účinku kočičího drápu rovněž napomáhá organicky vázaný zinek, který podporuje normální činnost imunitního systému. Obě účinné látky mají antioxidační vlastnosti, takže mohou poskytnout ochranu nejen proti zevním útokům, ale také proti těm, které přicházejí zevnitř těla.

Detail produktu

Komentáře