Dotaz

Dobrý večer,
nedávno jsem se léčila se zánětlivými uzlíky, které se mi udělali na nohou. Doktoři mi vůbec nepomohli, sama jsem si naordinovala Vilcacoru a po 2 měsících mi zmizely. Zkoušela jsem i detoxikaci těla a tam mi paní potvrdila, že mám překyselený organismus a plísně v těle. Navrhla mi léčbu s tím, že se u toho musí držet přísná dieta. Musím přiznat, že ta dieta mě děsí, ale zároveň vím, že se plísní musím zbavit.

Chtěla bych se tedy zeptat, zda je možné se zbavit plísní v těla bez diety, jen za pomoci nějakých preparátů.

Odpověď

Dobrý den,

jídlo, které jíte, je současně výživou pro plísně, některé potraviny více, některé méně. Bohužel dnes jsou plísňotvorné potraviny téměř všechny (téměř všude najdeme cukr, mléčnou bílkovinu, mouku), takže jsme všichni bez rozdílu napadeni plísněmi. Záleži na naší odolnosti, jestli jim dovolíme přerůst do rozměrů, kdy způsobují nemoci.

Plísně totiž napadají místa v našem těle, kde je nějak porušena sliznice nebo povrch, kdy máme nedostatek příznivých mikroorganismů, tak se plísně usazují a způsobují tam záněty a další problémy. Přemnožené plísně se v našem těle množí a putují krví do celého našeho těla, vytváří si síť, podhoubí, pomocí kterého spolu komunikují, vytvářejí si celé společenství. Pak toto společenství udělá cokoliv, když ho chceme zničit (jsme pro plísně hostitel), umí ovládat naši psychiku a donutí nás např. jíst potraviny, které plísně potřebují, umí způsobit, že nás rozbolí hlava, jsme vzteklí a protivní, nemůžeme spát,…

Takže plísně jsou skutečně velmi zákeřné organismy a bohužel jsou silnější než my. My se musíme snažit, aby v nás nepřerostly a nezačaly nás ovládat, snažit se jich zbavit úplně je nemožný cíl, jsou přirozeně součástí našeho života, v přírodě je potřebujeme k tomu, aby rozložily mrtvý organismus a vrátily ho zpět do země, takže nesnažme se je zničit, ale snažme se nenechat se jimi ovládat.

Každý by si měl jednou za čas udělat detoxikaci, podívejte se na odkyselení, stravou to rozhodně nestačí, je nutné použít silné doplňky stravy, ani bylinky plísně nezvládají zničit. Pokud k detoxikaci použijete kvalitní a silné produkty, detoxikace proběhne, ale samozřejmě s nevhodnou stravou pomaleji. Pokud vám ale víc vyhovuje dát hodně peněz do doplňků a nestresovat se omezováním jídla, i to je cesta.

Zadejte si do vyhledávače v Empatii Plísně a přečtěte si odkazy, které vám vyskočí.

A užívejte:

Paraprotex – vše o něm si přečtěte zde, je to naprosto dokonalý detoxikační produkt.

Ocean 21 další produkt k detoxikaci, pomáhá totiž čistit lymfu díky obsahu mořských řas, rozhýbává jí.

Liquid Chlorophyll tekutý chlorofyl, který působí proti překyselení.

Probio Balance probiotikum, bez kterého znovu nenastolíte rovnováhu ve vašem těle.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Pít zelené a bylinkové čaje, Vilcacora je pro vás důležitá.

Opatrujte se
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Paraprotex: Proti parazitům a plísním
Paraprotex: Proti parazitům a plísním

ParaProteX je širokospektrálny prípravok s jedinečným zložením, ktorý prirodzene podporuje ochranné procesy v tele proti baktériám, plesniam a vírusom, poskytuje účinnú pomoc v prípade infekcie čriev, udržiava zdravú črevnú flóru a prostredníctvom črevnej sliznice posilňuje imunitný systém. Medzi jeho účinné zložky patria také známe prostriedky, ako je olej z grapefruitových jadierok, cesnak, vlašské orechy alebo klinčeky a tiež rastliny, ktoré sa v ľudovej medicíne užívajú už po stáročia, ako sú plody kviskálisu indického, živica myrha, dráč a Pau D´Arco.

Detail produktu

Komentáře