Dotaz

Dobrý den milá Miluško,
ráda bych se Vás zeptala na postup při očistě.
Už delší dobu mám problém s dechem. Vím, že je to ve spojení se stresem (zbytečně moc si dělám starosti). Když mám náročnější den v práci, tak se snadněji zadýchám a nemohu se plně nadechnout.
Začala jsem užívat Bachovy esence plus bych ráda přidala Rhodiolin na sklidnění. Před týdnem jsem prodělala měnší nachlazení, silně mě bolelo v krku. Zároveň se mi objevovali pupínky na obličeji v místě pro slezinu. Moje otázka zní, mám začít s očistou lymfy? Pokračovat poté s očistou plic a tlustým střeve jako s aktuálními problémy?
Dle energetické růžice je momentálně období ledviny a močový měchýř. Jak se postupuje v takovémto případě?
Děkuji mnohokrát,
Přeji krásné svátky,
Lucie

Odpověď

Dobrý den,

tok energie v energetické růžici nám ukazuje, jak se máme o své orgánové skupiny starat preventivně. Pokud máme nemoc, léčíme nemoc do té doby, než je pryč a pak úplně zdraví nastupujeme do starání se o sebe preventivně.

Takže teď se určitě nevěnovat očistě lymfy, ani ledvinám, i když je jejich čas, ale podpoře plic, energii dechu a jejich párovému orgánu tlustému střevu, protože spolu souvisí a jeden pomáhá či oslabuje druhý.

Vy jste 1 Voda, takže ledviny, vztahy a strachy je vaše životní téma č.1, takže určitě s vaším problémem s dechem něco nevyřešeného v této oblasti souvisí. Podívejte se na duchovní oslabení ledvin, najdete tam další souvislosti. Mám pocit, že vaše problémy ve vztazích jsou především problémy se svou ženskou stránkou, protože máte pouze lichá čísla v datu narození, ta ukazují na ryze mužský princip ve vás. Současně máte všechna čísla izolovaná, znamená to, že uzavřenost energie 1 Vody se mnohonásobně zvyšuje těmito izolovanými čísly. Jakoby vše ve vás stagnovalo a nepropojovalo se, emoce se nespojují se skutky, myšlenky se nespojují se skutky, vše jen v hlavě či snění, ale moc praktických kroků neděláte, moc změn bez impulzu vám nejde, jste člověk, který potřebuje vedení, pomocnou ruku. Doporučuji vám projít si videa o vztazích v Soužít je láska a současně si projít členskou sekcí (teď je čas ledvin, takže teď můžete pod naším vedením najít a pochopit svůj základní životní úkol Vody). V kurzu Soužít je láska je bonusový obsah pro ženy, kde byste se seznámila s ženským fungováním a mohla přejít do kurzu pro ženy Žena je láska, ten je zdarma a poté do KRUHU, až ho otevřu, potřebujete vedení ostatních žen alespoň do začátku…

Základní příčinou potíží s dýcháním je, že se cítíte dušena a nepochopena, protože neumíte sdělovat své pocity, neumíte se otevřít, aby vám druzí rozuměli a přijímali vás, proto současně dusíte ostatní, dlouho držíte a pak bouchnete jako povodeň, ta silná mužská energie, pokud ji neventilujete prací do roztrhání těla nebo neharmonizujete praktickým žitím pasivního ženství, tak nelze udržet uvnitř. Ta nežitá harmonie dávání a přijímání, lásce k sobě a k druhým, naplňování sebe a druhých, dělání pro druhé a pro sebe, nežitá harmonie mužsko-ženského fungování vás dusí.

Doporučuji:

AC Zymes 2-0-2 + Resveratrol Plus – antioxidant s koenzymem Q 10 1-1-0 + Liquid Chlorophyll 2 polévkové lžíce do litru vody, popíjet přes den na odkyselení a podporu ledvin + C 1000 2-2-0 na vyšší imunitu a zlepšení radosti v životě + Power Mins – komplex minerálních látek na stabilizaci psychiky i dýchání 1-1-1, Rhodiolin užívejte jako pomocníka, pokud vám pomáhá, stabilně byste potřebovala vápník s hořčíkem Strong Bones alespoň 4tbl. denně.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Ze stravy je nutné vyřadit sladkosti, cukr, mléčné výrobky, bílou mouku, to vás ničí. Slaďte svou stravu se svou krevní skupinou, vyřaďte mínusové potraviny.

Držím palce a podporuji vás, začněte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Super Mega COQ10: Mimořádná dávka energie
Super Mega COQ10: Mimořádná dávka energie

Super Mega Koenzym Q10 je mimořádně vysoká dávka koenzymu Q10 s přidanými antioxidanty. Při vyšší dávce, v četných případech Q10 může být ještě výraznější a můžete pohodlně přispět ke zlepšení kvalitu vašeho života pouze jedna tobolka . Vitamin E a Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Věděli jste že 1 tableta Super mega CoQ10 dodává tolik CoQ10 jako 3 kg hovězích jater a nebo 24 kg mandlí?

Detail produktu

Komentáře