Dotaz

Dobrý den,
na internetu jsem slyšel Vaše povídání o žlučníku a velice mě zaujalo. Chtěl jsem Vás tedy poprosit o radu..asi tak před rokem jsem začal mít občasné bolesti břicha. Asi tak jednou do měsíce se ozvali velké křeče, které po několika hodinách odezněli a zase bylo všechno v pořádku..jenže křeče poslední dobou nabírali na intenzitě, byli silnější, trvali delší dobu a přidalo se k nim nekontrolovatelné zvracení. Při posledních třech křečích mě vždy odvezla záchraná služba, udělali různá vyšetření ale nikdy se nic nezjistilo. Vyhledal jsem si tedy sám na doporučenímé známé dobrého homeopata, který v první řadě zjistil že mám ledviny ve špatném stavu. Sice jsem v nich neměl kameny, ale on mi tvrdil že jsou uplně bez barvy a života.Tak jsme vyléčili ledviny (berberis vulgaris a aluminium oxidum)a opravdu se mi zlepšilo i chození na malou..jenže pořád mi zůstal problém s nadjímáním, zácpou, neustálím říháním a v neposlední řadě se mi zhoršil zrak a pálí mě oči..bral jsem tedy cca měsíc(natrum muriatikum a magnesia phosphorica) a chození na velkou se mi taky zlepšilo.Jenže problém je v tom že kčeče jsou tu pořád a před třemi dny když jsem měl moji poslední křeč, tak jsem jel ihned k mému homeopatovi aby mě viděl také on v momentě kdy křeč prožívám a ten hned řekl že mám záchvat žlučníku. Kameny tam podle něj nemám a dříve to bohužel neshledal, protože jsem u něj nebyl nikdy dřív jak týden po záchvatu a to už na žlučníku nic neviděl..Já mu věřím, protože je to zatím jediný člověk který mi dokázal opravu pomoct a tím myslím hlavně i po psychické stránce a díky němu se dnes na věci koukám uplně jinak, ale myslím že potřebuju žlučník vyléčit dřív než bude pozdě. Předepsal mi ostropestřec, jablečník, truskavec, lomikámen, srdečník, třezalka, zlatobýl, vrbovka. Potřeboval bych od Vás radu jestli mi toto může co nejrychleji pomoct, protože se v současné době necítím zrovna moc dobře a jestli si mám raději ještě něco k tomu přidat? Doufám že Vás nezdržuji zbytečně dlouhým textem, ale chtěl jsem abyste věděla jak se věci maji. Mnohokrát děkuji

Odpověď

Dobrý den,
určitě bych vám doporučila své potíže řešit i jinak než homeopatií. Je opravdu výborné, že se lékaři ubírají touto cestou, z mých zkušeností to však nestačí. Bylinky nesou především informaci, tj. pracují na jemnohmotných tělech, my jsme ale hmotné bytosti a potřebujeme tedy i tu hmotu. Bylinky vyléčí, ale trvá to delší dobu a někdy to člověk ani neustojí, často jde o silné očistné procesy, při doplnění hmoty (třeba minerálů) se člověk stabilizuje a zvládá vše lépe. Navíc je třeba si uvědomit, že jsme zdevastovaní a následně nemocní pro nedostatek hmotných látek ve stravě, pokud toto si neuvědomíme, můžeme se vyléčit čímkoliv, a když se vrátíme ke starému způsobu fungování, kdy nepochopíme, že jsme v deficitu a je nutné se udržovat prevencí tak, že denně doplňujeme talíř živinami, které na něm nejsou, budou se nemoci stále vracet. Kdo chce být zdravý, musí se o sebe starat hlavně tehdy, kdy ještě zdravý je.
Úplně nejvíc príma je to, že vás váš homeopat přivedl k úplně jinému pohledu na život, to je super! Takže se můžeme zabývat tím, co vám vaše potíže se žlučníkem říkají a co máte ve svém životě změnit. Že to nepřišlo jen tak náhodou, ale zřejmě nepostupujete v životě příliš správně, jinak by se problém nevracel. Před rokem přišly první výzvy, abyste se zastavil a zkusil zapřemýšlet, hledat, snažit se pochopit a následně měnit, asi jste na to nebyl zatím nastaven, výborné je, že teď už ano, každý se tam dříve či později dostaneme 🙂
Jste energie 4 Dřevo podle astrologie devíti planet, a představte si, že do tohoto prvku patří orgány játra a žlučník! Tudíž váš celoživotní úkol je hledat spokojenost ve svém životě tady a teď, radovat se ze všeho, co máte i co nemáte, celý život budete trénovat pozitivní přístup ke svému životu. A tělesně byste se měl o svá játra se žlučníkem také celoživotně starat. Také ne náhodou máte potíže s těmito orgány právě teď, je totiž jejich nejaktivnější období, samy se čistí a regenerují, pokud jsou hodně zablokované, projevuje se to zhoršením stavu. Je zřejmé, že za ten rok, kdy se poprvé ozval žlučník, se váš stav zhoršil, protože problémy přešly na játra (kontrolka jsou vaše oči). Funguje to tak, že vždy jeden z párových orgánů je tzv. vedlejší, méně důležitý (žlučník), který chrání ten hlavní (játra), onemocní tedy dřív. Je to dokonale zařízeno, abychom přežili, i když ještě nechápeme. Pokud ale žlučník lékaři odstraní, máme problém velký, protože svá játra máme ohrožena přímo a navíc trávení bez žlučníku už nikdy nemůže být dokonalé. Zadejte si do vyhledávače v Empatii Odstranění žlučníku, je tam informací na toto téma spousta. Takže v žádném případě žlučník neodstraňovat! Z pohledu celostního je přece jasné, že žlučník budete celoživotně potřebovat i jako kontrolku toho, jak zvládáte svůj životní úkol – spokojenost. Když ho mít nebudete, nemáte šanci to ani poznat – játra bohužel nebolí, a když onemocní skutečně, je to problém obrovský. A v čem jsou tedy vaše úkoly a co dělat?
Přečtěte si o svém dni narození, o své izolované jedničce a izolované trojce a konečně o své plné rovině energie. Jste člověk, který vše bere moc vážně, jste hodně přemýšlivý, ale bohužel neumíte o tom, co vás trápí, mluvit. Máte uzavřené myšlenky v sobě, stále se v hlavně něčím zabýváte, rozebíráte to, vytváříte si v hlavě konstrukce, někdy mohou být naprosto mylné, člověku vašeho typu se říká samonaštvávací 🙂 Místo abyste to, co vám vadí, jednoduše řekl, převracíte to v sobě, přidáváte si k tomu, co by, kdyby, vidíte vše černěji, hádáte se v mysli s ostatními, přitom ale v reálu by třeba vůbec k žádnému konfliktu nedošlo. Z tohoto vyše stálého plnění se nepříjemnými myšlenkami vyplývá vaše vnitřní nespokojenost, negativní pohled na svět jako plný problémů, a tím potíže se žlučníkem a játry. Máte životní číslo 1, výzvou pro vás je učit se naslouchat druhým, a také se jim otevřít, prostě sdělit, co potřebujete a co vám vadí. Všechno ve vás znásobuje rovina energie, která vám dává ohromnou sílu a schopnost se prosadit, cokoliv zvládnout, do čeho se pustíte, je však velmi silným motorem i pro vnitřní naštvanost, pokud máte uzavřenou komunikaci jako to máte vy. Pak je pro vás opravdu stěžejní vymlátit tuhle energii ze sebe buď seberealizací, prací na sebe, podnikat, tvořit, makat od rána do večera, vymýšlet projekty a také za nimi jít, a nebo, pokud toto třeba zatím nemáte, pak sportovat, sportovat a sportovat. Máte silnou vůdcovskou energii i podle energie vaší krevní skupiny, jste rozený vůdce, spolupracujte s námi!
A co teď dělat se svým tělem.
Viděla bych to u vás na Nopalin (2-2-2 před jídlem) + Digestive Enzymes (1-1-1 s jídlem) + ideálně celou jaterní kůru. Podívejte se na sestavenou jaterní kůru v našem e-shopu v očistných balíčcích. Kůra na podporu žlučníku by měla trvat alespoň tři měsíce, uvidíte, že i zrak se po té době zlepší. Pokud byste si nevěděl přesně rady s výběrem doplňků, ozvěte se. Zařiďte si členství v CaliVitě, budete mít členské ceny.
Doporučila bych vám koupit si některou z knížek D. Walsche, vysvětlují především chlapům jiný pohled na život a jeho význam. Také najdete v našem e-shopu.
Co se týká stravy, nemusíte být striktně vegetarián, jako se to doporučuje žlučníkářům – jste totiž krevní skupina O a ta potřebuje pro energii maso. Ovšem když je vám zle, pak samozřejmě vynechat a zůstat jen u rýže. Také ne každé maso je pro vás vhodné, podívejte se na odkaz, a také je třeba vědět, že naprosto nevhodné jsou pro vás přílohy typu brambory, knedlíky, pečivo. Vy maso můžete, ale je třeba jíst k tomu jako přílohu zeleninu v jakékoliv formě. Z pečiva je pro vás vhodný pouze žitný chléb a to také nepřehánět. Spíš si dělat obilné kaše než jíst pečivo. Sladkosti vás překyselují a klasický cukr naše trávení zatěžuje, než energii dodává, je to velmi složité trávení. Takže pro rychlé dodání energie je nejlepší hroznový cukr nebo hořká čokoláda, pokud jste sportovec, měl byste uvažovat o koenzymu Q10 (jen tak mimochodem koenzym tvoří játra, takže pokud jsou oslabená, člověk má málo energie, jak to sedí…) nebo dalšími přírodními životabudiči, poradím. Tak asi tak, pokud budete potřebovat něco dalšího doplnit, jsem k dispozici 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře