Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na můj problém, který začal minulí rok v říjnu, kdy jsem poprvé dostala panickou ataku a já myslela, že mám infarkt v tu dobu jsme se starali o dědu, který mi umíral pod rukama do toho rozchod s přítelem, který mě psychicky ničil. Myslím si, že zhoršení mé psychiky už začalo před 3 lety, kdy jsem začala pracovat u táty ve firmě. Neměla jsem žádné volno a já dřela jako kůň, bohužel díky tomu jsem byla dost nemocná, ale já to moc neřešila. Ještě k tomu mi umřela 2016 prababička a 2017 babička. 

Vrátím se zpět k broblému panických atak první jsem rozchodila a věděla jsem, že teď je důležité, abych se postarala o dědu. V prosinci děda umřel a já nějak ten smutek udusala v sobě a snažila se být podporou hlavně babičce. Když už se to trochu ustálilo a já začala zase trochu fungovat dostala jsem v únoru tohoto roku druhou panickou ataku, kterou jsem opět neřešila, ale radši jsem se objednala na kardiologii. Dalším mým problémem byla bolest od 19 let nohou. Bolest už byla tan nesnesitelná, že jsem poprosila známého, aby mě dostal k nejlepším doktorům a konečně zjistili co mi vlastně je. V dubnu jsem šla na magnetickou rezonanci, v které jsem trpěla strachem a tam už začal zlom, že mi bylo dost po „zákroku“ špatně. Pár dní na to mi diagnostikovali bechtěrevovu nemoc.. Můj život se najednou zhroutil a nějak se i vytratila chuť do života. V květnu přišla 3 panická ataka + úzkosti a deprese. Ležela jsem v nemocnici týden, aby se vyloučila jiná nemoc. Nasadili mi antidepresiva, neuroli atd.. po týdnu užívání jsem se vším sekla i s antikoncepcí a řekla jsem, že to zvládnu i bez prášků. Týden na to jsem dostala angínu a bohužel i antibiotika, když už vypadalo, že je lépe tak přišlo nejhorší období mého života. Chtěla jsem si vzít život, protože přišli tak strašné stavy, že se to nedalo vydržet ani potom jsem se nenechala uvrtat do prášků. Začala jsem brát, L-tryptofan, třezalku, B-complex, hořčík, železo, heřmánek, meduňku atd,.. je to skoro půl roku od diagnózy a cítím se o mnohem lépe, ale stavy se občas vrátí v podobě myšlenek, že mě nebaví, živat a jestli chci žít ani chuť do žovota není tak velká a nejhorší je strach + mi začal tinnitus. 
Předtím jsem  byla střelená, veselá plná energie. Dojíždím k psychologovi s kterým jsem rozklíčovala, že na sebe moc tlačím a jsem k sobě hodně kritická a že mám v sobě potlačený smutek, který si ještě musím odžít. Je pravda, že na sobě nedávám moc znát, že mě něco trápí, ale to je asi má beraní paličatá povaha. Děkuji za rady a přeji hezký den. 🙂

Odpověď

Dobrý den,

zadejte si do vyhledávače na empatii panické ataky, úzkosti, deprese a vyskočí vám spousta dotazů a mých odpovědí, třeba tento 

O souvislosti probiotik a psychických potíží jste si četla?

Přečtěte si o duchovní příčině Bechtěrevovy nemoci

Vy jste energie 5 Země, která si myslí, že má vždycky pravdu, nerada se přizpůsobuje, ustupuje, jste tvrdohlavá a paličatá. Vaším úkolem je učit se přijímat vše, co k vám přichází jako to nejlepší pro sebe, pro svůj posun. Vše zesiluje rovina odhodlání, která je takovou buldočí rovinou, do čeho se zakousnete, to nepustíte a jdete do toho hlava nehlava.

Tyto silné, aktivní energie je potřeba ventilovat, máte tolik energie, že byste denně mohla přeházet tatru písku! Je potřeba odvádět ji fyzicky, sport, aktivní činnost, seberealizovat se, protože když to neděláte, energie se obrací proti vám a vy jste nespokojená (překyselená), unavená, bez energie a přichází problémy s psychikou, úzkosti, strachy.  

A tak vás nemoc zastavuje, abyste přehodnotila svůj doposavadní život a začala myslet nejprve na sebe a starala se o sebe, abyste těm druhým neříkala, co by měli nebo neměli a nesnažila se všechny zachraňovat, ale naplňovala a měnila sebe.

Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska a učte se změkčovat, pracovat na své ženské energií. 

V Akademii celostního zdraví se podívejte na kurz Tolerovat je láska, ale i Přijímat je láska, který je pro váš prvek 5 Země. Pokud by vás zajímal detailnější rozbor, obraťte se na naše spolupracovníky, kteří vám ho vypracují stejně kvalitně jako já.

A užívejte:  Green health 2-2-2 10 min před jídlem,  AC zymes PLUS – 1-1-1, Super soya lecithin 3-3-3, Mega koenzym Q10 – 1-1-1, Strong Boness – 2-2-2, Stress management – 1-1-1, Rhodiolin 2-2-2, Noni – 3 lžíce denně.

Vše si koupíte v empatia shopu

Ideální by pro vás bylo popíjet vodu z Aquarionu.

Upravte stravu podle zásad zdravého stravování, nejlépe v souladu s vaší krevní skupinou.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře