Dotaz

Dobrý den,

Před dvěma lety jsem onemocněla rakovinou prsu a jsem nyní už rok vyléčená.

Vždy jsem tíhla k celostní medicíně, ale spíš mě zajímaly jen duchovní příčiny nemocí a tak i s tou svou jsem začla hledat odpovědi. A jak jsem se tak tím probírala, přišla jsem na p. Duška, Barboru Englishovou a další a taky na zákon přitažlivosti a to byl (je) kámen úrazu.

Samozřejmě při léčbě takové nemoci vás napadají různé věci a jelikož jsem vždycky byla spíš taková, že jsme všude viděla katastrofy a co by kdyby….tak mě čím dál víc přepadaly negativní myšlenky, kterých jsem se nemohla zbavit a strašně jsem se bála zákona přitažlivosti, že si prostě nemoc takhle přitáhnu zpátky, tím na co myslím, tím že se tak moc bojím a nejde mi nijak se toho zbavit. Chodila jsem na kvantové
léčení, na kyneziologii a nic. Měla jsem sice víru v to že se vyléčím, ale současně jsem věděla, že se budu potom následně zase bát, že se nemoc vrátí. No skončila jsem na antidepresivech a postupem času se vše nějak uklidnilo, nastoupila jsem do práce (po mateřské 6 let+1 rok léčby, mám dva malé syny 7 a 4 roky). Letos na jaře jsem si byla úplně jistá, že jsem v pohodě a antidepresiva vysadila, ale do 3 měsíců se mi úzkosti a deprese vrátily zpátky a teď už je to opravdu zase na to se vrátit k lékům.

Stále mám však víru a touhu to zvládnout sama, zbavit se toho strachu, coby kdyby…. Nejvíc mě sráží k zemi myšlenka, která se mi stále honí hlavou, co by tady beze mě dělali kluci, kdybych tady pro ně nebyla.
Strašně moc tady pro ně chci být, snažím se, stále něco studuju, jak na ten svůj strach, ale zatím bez úspěchu. Chtěla bych žít v lehkosti a radosti ze svých dětí bez neustálého lítání v myšlenkách v budoucnosti a strachu co by se mohlo stát.

Stále se snažím na sobě pracovat, něco čtu, a někdy mám i pocit, že mi chybí už jen kousíček, aby mi celá ta skládačka zapadla do sebe.

Manžel ani známí nechápou co stále řeším, když jsem vyléčená a měla bych mít radost ze života, mám krásné děti, skvělý vztah, práci, v podstatě mám všechno, ale nemůžu se odpoutat od budoucnosti, pustit se toho strachu. Strachu ze zákona přitažlivosti, z nemoci, že si ji přítáhnu takhle zpátky, strachu ze strachu? proč nemůžu žít normáně a užívat si života, kde je ten zakopaný pes, nějaké podvědomé trauma z minulosti, nějaký program?

Přece neumřu ze strachu, je to celé úplně absurdní, vím to, ale něco mě v té situaci drží uvězněnou.

Budu ráda za jakoukoli radu, vhled, cokoli….Děkuji. Petra

Odpověď

Dobrý den,

cesta je snadná – použít tělo. Vše jste napsala hned na začátku, že jste studovala pouze duchovní příčiny nemocí, takže jste se do toho tak zamotala, přehltila se duchovností, ale na tělo jste zapomněla. Přitom jsme duše v těle, je třeba o něj pečovat, starat se o něj, používat ho pro svůj posun, protože pevné tělo plné živin nám pomáhá být pevní v psychice i mysli, jsou to spojité nádoby a nic není víc ani méně. Proto to chce stáhnout se k fyzičnu, přestat sledovat další a další duchovní přednášky, a zaměřit pozornost na péči o své tělo – zdravě vařit, cvičit, hýbat se, pracovat.

Deprese jsou problém odfyzičnění, létání někde v nereálném světě, nevíra v tento fyzický svět. Málo stabilizujících minerálů, prázdné buňky bez živin. Vy jste 3 Dřevo, kam patří orgány játra a žlučník – viz energetická růžice, deprese vychází z oslabení těchto orgánů, jsou to vaše životní orgány, a tím pádem deprese vás vede k tomu vyřešit tento základní problém. Naučit se spokojenosti s tím, co je, neřešit nic, co není, soustředit se na přítomný okamžik, užívat si život v jednoduchých každodenních záležitostech – viz duchovní příčiny oslabených jater a žlučníku. Pochopit nemoc a smrt jako součást života, zemřeme všichni a nikdo z nás nevíme, co nás za pět minut potká, nemusíme mít rakovinu, abychom si nebyli jisti ničím. Nic není jisté pro nikoho a jistotu zvenku nedostanete, musíte ji najít sama tím, že budete spokojená za tento okamžik.

Důležité je si uvědomit, že přesně tento scénář si vaše duše vybrala, máte dost síly to zvládnout, naučit se být spokojená, naučit se být zdravá. Kromě charakteristiky Dřeva máte dvě izolované devítky a jednu izolovanou sedmičku, znamená to, že jste napojená, vše VÍTE, ale je to izolované, tzn. nic s tím praxi neděláte, nepoužíváte to, co jste se dozvěděla. Sedmičky jsou izolované emoce, které držíte v sobě, jde především o ty negativní emoce, které neumíte vypouštět a které držíte v sobě a pak se obrací proti vám a z toho máte deprese. A nemáte žádnou pětku, číslo akce, takže stojíte na místě a neumíte nic v praxi udělat, posunout se, změnit se. Takže do toho, pomůžu vám…

Doporučuji začít plnit buňky, uzemňovat se hmotou:

New Life 1-1-1 – multivitamín plný minerálů + Magnezi B6 1-1-1 + Strong Bones – vápník s hořčíkem 1-1-1 + Stress Management B komplex 1-1-1 + Rhodiolin na zvýšení adaptace na stres 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu slaďte se svou krevní skupinou, rozhodně vyřaďte mínusové potraviny, vařte zdravě pro sebe, děti se případně přidají, a pokud ne, nevadí, věnujte se sobě. Bylo by dobré projít si minikurzíkem Jak mít zdravou rodinu. Ze stravy je nutné vyřadit cukr a sladkosti, bílou mouku a mléčné výrobky (můžete pouze kysané bez cukru). Choďte do lesa a ideálně sama!

Začala bych a plnou pozornost soustředila na hmotu. Žádné duchovní přednášky, jen péče o tělo. Takto do jara, až začne období jater a žlučníku, a vašeho prvku, tak poté jít do Tolerovat je láska do členské sekce, tam vyřešíte svůj životní úkol. Teď ale ne, můžete zatím procházet videy zdarma. Pak současně na jaře podpoříme játra a už budete tak silná, že nebudete potřebovat antidepresiva.

Tak do toho ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře