Dotaz

Dobrý den,

syn má 3,5 roku cca před rokem a půl se mu začala vracet potrava do úst někdy méně jindy více na začátku nám to přišlo že moc hltá a nekouše.. potrava byla “čerstvá” nezapachala. Později ale začala i zapáchat řešili jsme i u lékaře, před 3 měsíci nam bylo řečeno , že je vše v pořádku že má ve velmi nízkých hodnotách ABMK a lepek ať střídame mouky i rostlina mléka ( to už jsme dělali dávno ) . Vše se uklidnilo a cca na 2 měsíce klid a teď jsme zase tam kde jsme byli potrava se mu vrací téměř neustale…

dekujeme za jakékoliv rady 🙏🏻❤️

Odpověď

Dobrý den,

nemoc dítěte je fyzický projev nezvládnutých výzev své matky (nebo otce přes matku). Proč to tak s dětmi do šesti let je si přečtěte v této mé odpovědi na dotaz. Takže vlastně duchovní příčina refluxu vašeho dítěte je vaše. Pojďme rozklíčovat, kde to je…

Vy jste 7 Kov (váš syn také, tudíž je tu jasná provázanost stejného životního úkolu), která má životní úkol učit se odpouštět a pracovat s minulostí. Navíc máte tři izolované devítky, což je silné napojení na Vesmír, pochopení, ale i spoustu myšlenek pouze ve své hlavě, není tam spojení s reálným životem, člověk všechno ví, ale nežije to v praxi. Ale co je největší výzvou to je komunikace o svých pocitech – tři jedničky (váš syn je má také), nenechávat si to, co se vám nelíbí, v sobě, ale říci svůj pocit, umět sdělit, co vás zraňuje, co vás bolí, trápí. Vy jdete a místo komunikace tuto energii vypracujete… Je třeba mluvit.

A tady jsme u důvodu problémů vašeho syna. Vše spolknete, co se vám nelíbí, trápíte se tím, bublá to ve vás, nejraději byste to vrátila světu zpátky, cítíte se zraněná, držíte všechny ublíženosti v sobě. Váš syn už to neunese, „zvrací“ za vás.

Věnujte se tématu odpuštění – program pro vás je Odpustit je láska, podívejte se na videa zdarma a pak vstupte do členské sekce, tam vše nejen pochopíte, ale i se to naučíte.

Pak se věnujte sobě, své ženské energii, kterou jste, ale kterou nežijete v praxi. Projděte si kurzem zdarma, čtěte mou knížku, podívejte se na Probuzení a vstupte do KRUHU Žena je láska. Tady si přečtěte články o pasivním vědomém ženství, věřím, že vám to dá smysl. Je třeba přestat řešit druhé lidi a zaměřit se sama na sebe, žít svou roli, překračovat své životní výzvy, měnit sebe a jen tím ovlivňovat okolní svět. Vše začíná od ženy – matky, ale nikdy ne tlakem ani obětováním se, ale praktickým životem, naplněním sama sebe.

Pokud vás zajímá, jak se postarat o zdraví své rodiny, můžete si projít nadstavbovým modulem Základů celostního zdraví Jak mít zdravou rodinu.

Cesta ke zlepšení zdraví vašeho syna je velmi snadná, je třeba ho hodně mazlit, hladit, být mu k dispozici, naslouchat mu, jen s ním být bez aktivity, prostě s ním sdílet čas.

A dávala bych mu probiotika Probiobalance 6 tbl. denně – rozkousat + 3 lžičky Liquid Chlorophyll naředěný ve vodě nebo klidně rovnou, záleží na tom, jak mu bude chutnat, v tomto vysokém dávkování 3 měsíce a poté se uvidí, jak mu bude.

Vše si objednáte přes můj shop přes tento link, tím se stanete členem naší skupiny lidí, kteří se o sebe přírodně starají, dostanete se do uzavřených skupin, kde si pomáháme a radíme si, máte tak i mou podporu a pomoc na vaší cestě.

Bylo by dobré mi napsat, zda i vy řešíte nějaké zdravotní problémy, protože s duchovní cestou a pochopením je důležité i uzdravit přírodně tělo, vše pak jde snáz. Přečtěte si článek o tom, co je přírodní léčení. Když tak mi napište na mail, doporučím vám také něco.

Těším se na vaši novou cestu a na vaše zprávy za 3 měsíce!

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře