Dotaz

Prosím o pomoc při lečení velmi bolestivé rematoidní artridity u 44. lete ženy.

Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si o duchovních příčinách revmatu, je tam i doporučení na přírodní léčbu.

Jste velmi silná žena, nesete si jednu z nejsilnější a mužských energií – 8 Země, k tomu máte plnou rovinu dovednosti a energie, nesete si opravdu hodně mužské energie, která vás brzdí a nutí k pasivitě, k ženskému fungování. Zánět je boj, což ukazuje na vaše nejohroženější orgány žaludek, slinivka a slezina, a váš nejdůležitější životní úkol – přijímat věci tak, jak jsou, být vděčná za to, co máte, vidět pozitivní stav všeho, co žijete.

Doporučuji podívat se na ženské programy, které tvořím, jsou pro vás stěžejní pro léčbu. Projděte si kurzem zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska, vstupte do KRUHU.

Současně se podívejte na program PŘIJÍMAT JE LÁSKA na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Přijímat je váš životní úkol, tam se to naučíte, naučíte se přijímat vlastní stinné stránky a najít sílu ke změně sebe.

Tělo je třeba zbavit zánětu a posílit játra, změkčit tkáně.

Doporučuji užívat toto:

Pure Juka (1-1-1 na lačno, zapít 3dcl vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll) + Curcuma Pro (1-1-1) + White Wilow – bílá vrba (1-1-1) +  C 1000 (2-2-0) + Omega 3 (1-1-1) + pokud to půjde Organic Noni (3 polévkové lžíce)

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu je třeba velmi zjednodušit, rozhodně vyřadit všechny sladkosti, cukr, mléčné výrobky, pečivo, bílou mouku, uzeniny, maso (můžete jen kvalitní ryby). V podstatě doporučuji rýži, zeleninu a ovoce, toť vše. Hodně zeleninové polévky, obilné kaše, rizota. Podívejte se na naše zásady zdravého stravování. 

Buďte trpělivá, protože to nepůjde hned, ale půjde to, za 3 měsíce budete cítit úlevu a nastavíme další postup podle stavu, viděla bych to na podporu jater. Pusťte se do toho 🙂

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce
Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce

Přípravek CaliVita Omega 3 obsahuje vysoké dávky mastných kyselin omega 3 (EPA-DHA), které jsou získány z rybího tuku molekulární destilací. Jeho účinné látky přispívají ke snazšímu udržení normální hladiny krevních tuků a krevního tlaku, snižují zánětlivost, napomáhají normální činnosti nervového systému a mozku a podporují zrak.

Detail produktu

Komentáře