Dotaz

Krásný den Miluško,

od jakých vitamínů či minerálů či doplňků stravy mám začít, když se mi zdá, že potřebuji úplně všechno? Mám v plánu „odlehčit“ stravu, často mě pálí žáha, beru léky na sníženou činnost štítné žlázy. Také bych ráda shodila pár kil a mám teď náročné období, takže beru z Nahrinu rozchodnici růžovou s vitamínem C. Netuším, zda z JUSTu jsem to koupila dobře.(?). Taky střeva a ledviny by si zasloužily lázně:-)

Budu moc ráda, když mi poradíš. S láskou Jitka

Odpověď

Ahoj Jitko,

doporučila bych ti zvážit, zda potřebuješ užívat chemický hormon na štítnou žlázu, protože ten ti způsobuje všechny ostatní potíže, takže já bych rozhodně začala jeho výměnou za přírodní ekvivalent Ocean (3 polévkové lžíce ráno na lačno). Pak bych začala s očistou těla od lymfy, kterou máš přetíženou – Spirulina Chlorela (2-2-2) + Liquid Chlorophylll (2 polévkové lžíce denně). To bych vydržela klidně až do podzimu, protože pokud užíváš chemický hormon delší dobu, tak to chce vyčistit důkladně.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíš produkty a staneš se členem naší skupiny v CaliVitě, získáš přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Procházej si videa Přijímat je láska, jsou o přijímání svých stinných stránek a hledání sebevědomí, sebedůvěry a sebelásky. což potřebuješ.

Nevím, jak jsi na tom s vyprazdňováním, protože jsi 6 Kov, kam patří tlusté střevo a plíce, a emoce odpuštění. Tak bych se na podzim pustila do něj a do kurzu Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Tvou hlavní životní výzvou je věnovat se sama sobě a netlačit na změnu druhých lidí, jsi páchač dobra a chceš, ab byli všichni šťastni. Může to tak být, ale až po tobě 🙂 Jsem ráda, že jsi se mnou v ženském KRUHU, jsi tam správně.

Děkuju ti!

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře