Dotaz

Milá Miluško, moc Vás zdavím a s vděčností děkuji za vše co děláte pro to aby Země byla lepším místem pro žití, skrze každého kdo toto vnitřní volání cítí a jde tou cestou skrze sebe a mění své životy, pomocí ukazatelů, kterými nás směrujete…je to krása.

Jsem právě v situaci, kdy jsem se rozhodla Vám napsat, přesto, že Vás znám z doby, kdy jste natočili první video na Cesty k sobě……od té doby jsem Vás doporučila spousta lidem a dnes jsem tu s písemným dotazem já.

V práci o mě říkají.. je milá,ale uzavřená a skutečně tak to je, jako mladá jsem si myslela, že je to otázka věku a že až budu starší, budu se projevovat otevřeněji, ale mnoho se nezměnilo. Stále se necítím dobře v kolektivu více lidí, cizích lidí, moc na sebe neupozorňuji, spíše mlčím a poslouchám ostatní. Toto jsem 48let tajila před ostatními a styděla se za to a když jsem se měla sejít např.s kamarádkami své kamarádky raději se na něco vymluvila, jen abych tam nešla. Teprve v loni jsem toto přesto, že jsem se za to velice styděla, vyslovila nahlas. Myslím ,že má nesebedůvěra a nejistota pramení z výchovy, mám asi podvědomý strach že ten nový – cizí člověk který mě nezná mě hned posoudí a odsoudí – že mě musí více poznat aby uviděl kdo jsem.

Chci říct, že se mi nepodařilo doposud se svoji sebe-důvěrou, jistotou, láskou, úctou mnoho udělat.

Že znám mnoho těch teorií a myšlenek, dokonce jsem měla vhled….kdy jsem zkrátka měla vnitřní vědění, že všechny starosti, bolesti a problémy, kterými procházíme , že je to pouze iluze té oddělenosti, že jsme uvězněni, že je to hra na slepou bábu (nevím jak to nejlépe přiblížit) a z toho pochopení jsem se začala zevnitř ze srdce smát, co smát já se ŘECHTALA jako snad nikdy v životě. pak se to zavřelo a víckrát nepřišlo (nevadí)to podstatné zůstalo, už to budu vědět napořád.

Ale ani to, mi nepomohlo k tomu ,aby se u mě uděla ta změna, tak ráda bych se do toho „propadla a byla sebe-vědoma“…………jak?

Když už jsem si nachvilku pomyslela, že už to nějak dožiju s tím jak to mám, že sice teoreticky vím mnoho, mnoho mám pochopeno, ale né né zpracováno a žito. Začala mi to zrcadlit má dcera!

Trápí mě situace, kdy naše dcera má problémy ve škole – podle pí.učitelky je nepozorná, mívá stavy  kdy je ve svém světě – v bublině, zpočátku když byla pro dceru nová, cizí (má ji od druhé třídy) tak s ní skoro nekomunikovala – teď už jí odpovídá a sama na ni mluví, což zpočátku nebylo – nedokázala si učitelce o cokoliv říct, dále je pomalá, potichu mluvía pokud nemá svoji třídní učitelku nastává stejný problém……zkrátka přez kopírák celá já Teď se zhoršila v matematice, doposud měla ve všech předmětech 1 a 2. Chodí na doučování z matematiky, kdy spočítala sama zprávně příklad a druhý den jim ho dala učitelka všem dětem, dcera však, prý stejný příklad nespočítala – řekla že neví jak, učitelka na to že ví, že ho včera počítala – dceři se začala třást ruka a začalo jí bolet břicho………..když jsem se jí ptala, tak prý jí vadí, že je tam hodně dětí……..MOC TO CHCI ZMĚNIT,HLAVNĚ KVŮLI SOBĚ ALE TAKÉ PRO DCERU. Ta vše prožívá přez břicho, často si ráno před školou stěžuje na bolest a i ve škole při plnění úkolů jí často učitelka posílá se projít a napít – už jí zná.je to separační úzkost,v elmi špatně snáší můj či manželův odchod do práce,k dy se o ní starají mí rodiče, kteří jsou autoritativní a dcera s nimi nechce být.

Dlouho jsem si myslela, že v tom co už vím nám nepřispívá postoj mého manžela,

který naši dceru nevede k samostatnosti a k zodpovědnosti, nedává jí hranice, zkrátka není se mnou v jednotné výchově – když já řeknu dceři ne on řekne ano a jí se samozdřejmě líbí to co jí tatínek dovolí, protože to ona chce……poslechne jen když jsme spolu samy dvě – což mě vedlo k tomu, že přez moje všechny dostupné způsoby vykomunikovat to jak to udělat, abychom byli za jedno a tímto dceři neubližovali – myslím že i proto má poruchu ve svém vnímání světa a chování se. Manžel mě neslyšel a nic se neměnilo, pouze to že jsme se začali odcizovat,n ežili spolu manželsky, on dceři ukazoval neúctu ke mě…….já totiž ze zoufalství ,často křičela……..což se nikomu z nás samozřejmě nelíbilo.

Díky Žena je láska….jsem mnoho o tom co manželovi nedávám a co mu chybí uchopila a začala pomalu vše měnit a pozoruji první výsledky k lepšímu……..a myslím,že správně chápu že důvod proč to pro mne dělá je právě ta moje nesebedůvěra…. a mám to tu zase……a jak z toho ven????????Od tolika žen jsem slyšela ….já si nevěřím, když jsem je ale pak viděla jak si počínají v různých situacích,,tak jsem si říkala, že neví o čem mluví…to já si nevěřím na druhou!

Miluško vidíte prosím ještě nějaké další souvislosti a máte pro mě nějakou radu JAK BÝT SEBEVĚDOMÁ,SEBEJISTÁ JAK NAJÍT SEBEDŮVĚRU a nemyslím tím, že to co mi předali rodiče jsem přesně potřebovala, a že ted už jsem dospělá a tvořím si svůj život sama atd.to vše dobře vím….co nevím je JAK??????? Děkuji za váš čas a odpověď s láskou D.

PS:Prosím můžete mi doporučit doplňky pro dceru? V článku o ADHD jsem četla o NONI máme doporučenou i Omega 3 ,dcera je brzy unavená, nepozorná bez hyperaktivity – ráda bych koupila u vás velmi děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme moc za pochvalu. Vy určitě víte, že všechno jsou to vaše výzvy, které jste si jako duše zvolila, věděla jste, že to zvládnete, a že nikomu z nás to „jeho“ nejde lehce.

Pokud jste v kurzu Žena je láska, pak víte o své tuhé energii 3 Dřevo, která si často trvá na svém a nic měnit nechce. Váš životní úkol učit se tolerovat a milovat druhé lidi, tak, jak jsou, nesoudit je, ale ani se netrápit jejich názory, postoji. Možná proto máte strach, že vás druzí budou soudit, odsuzovat dříve, než vás poznají, protože sama je neumíte přijmout. Je tedy vaším úkolem nechat druhé, ať si dělají, jak chtějí a přijmout své slabosti, negativní stránky a pracovat na nich. Vědět, že i když nejsem dokonalá, jsem jedinečná tak, jak jsem. A názory druhých nejsou podstatné, protože s vámi nesouvisí, jsou to jejich úhly pohledu.

Program pro vás je Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Vy ale před tím uhýbáte, myslíte si, že to nějak dožijete s tím, jak to máte, a tak vám pomáhá dcera, protože ta projektuje vaše chybné postoje, ne-sebedůvěru. Kvůli ní to ale jste ochotná změnit. Tak teď jen do toho!

Jste krevní skupina 0 – tedy vůdce, máte plnou rovinu odhodlání, takže máte dost energie na to, abyste to zvládla. Přečtěte si o svých dvou sedmičkách (nula za číslem zesiluje energii čísla před ním), které vás nutí dělat vše pro druhé, tlačit druhé do toho, co si myslíte, že je pro ně nejlepší. A tak si myslíte, že víte, co je nejlepší pro vaši dceru, možná ale ani netušíte, co ji jiný přístup vašeho muže může dát, protože on je nejsvobodnější energie, nic moc si z ničeho nedělá, a tak možná jeho přístup je pro ni lepší.

kurzu Žena je láska přece víte, že se nemáte plést do vztahů manžela a své dcery, máte manžela podporovat, nestát proti němu, ale vy se místo toho hádáte o svou pravdu nebo křičíte. Protože máte šestku, dáváte dceru před partnera a možná i proto s vámi netáhne za jeden provaz, cítí se odstrčený, protože jeho názory nikdo neposlouchá. Dcera určitě vnímá tu rozpolcenost, jak píšete, ale vy dáváte vinu svému muži. Proč si myslíte, že on by měl stát při vás? Co když je to naopak? Vraťte se k videím -Žena je láska, změkčujte své postoje, pokud se vaše vztahy urovnají, zklidní, odrazí se to i na dceři. Je pro vás i výzva sebelásky a videa na různá ženská témata, třeba i vztahu k dětem.

Nevím, jakou děláte práci, máte trojku, takže potřebujete druhé lidi i kolektiv, máte ohromnou sílu a energii tvořit a vymýšlet, i realizovat, máte schopnost vést lidi, zatím ale tyto všechny své přednosti a sílu nevyužíváte. Dělala jste si opravdu týdenní výzvu- Jsem skvělá žena – plnila papírky do sklenice? Dělejte to nadále, postavte se před zrcadlo a svalte se, každý den, prostě s něčím začněte, prakticky, jen o tom nepřemýšlejte, ale dělej to. Seberealizujte se, pokud nemáte takovou práci, najděte si takového koníčka, něco co vás těší, baví, mluvte o tom s druhými lidmi, možná vás to dovede mezi nové lidi, kteří mají stejné zájmy, otevřete se, přestaňte se bát.

Přečtěte si  podobný dotaz k ADHD a nebo tady.

Dceři dávejte Noni 3 lžíce denně, Omegu 1-0-1, New life 1-0-0, Strong Bones 2 před spaním. Důležité je vyloučist sladkosti, cukr, bílou mouku, mléčné výrobky

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Četla jste článek od psychiatra o ADHD jako o vymyšlené nemoci?

ZAČNĚTE! Začněte cokoliv DĚLAT PRAKTICKY. Vstupte do KRUHU Žena je láska, tam se naučíte praktické, pomalé a jednoduché kroky, které by žena v partnerství i ve svém ženství měla dělat.

Začněte dělat, co vás baví a to skutečně dělejte, protože každá změna přichází pouze tehdy, když my sami se tou změnou stáváme prakticky, pokud stojíme na místě, nezmění se nic. My jsme hybateli vlastních životů!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

New Life: Pro těhotné a kojící
New Life: Pro těhotné a kojící

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu

Komentáře