Dotaz

Dobrý den, Miluško,

dcera 14 let se sebepoškozuje.

Mohla bych poprosit o radu co u sebe změnit?

Děkuji Andrea.

Odpověď

Ahoj Andreo, já myslím, že to tušíš…

Jsi ohromně silná mužská energie – máš dvě plné roviny – plnou rovinu dovednosti s vícečetnými sedmičkami a plnou rovinu energie s vícečetnými sedmičkami, k tomu jsi pevná energie 5 Země, která má vždy pravdu a prosazuje ji. Je to ohromná síla emocí v tobě, které pokud konstruktivně neventiluješ seberealizací, aktivním tvořením svého poslání, kam vkládáš veškerou vášeň a emoce, pak se ventilují jinak, ve vztazích. Ačkoliv máš číslo 2, takže se snažíš vnímat potřeby a pocity druhých, tahle energie ji převálcuje, pokud opravdu aktivně každý den nevypouštíš ven. Ptej se sama sebe, co děláš každý den, co tě naplní radostí, kam vložíš všechnu svou vášeň, nadšení, kde vypouštíš, kde se realizuješ pozitivně, co tě baví?

Protože pokud člověk neventiluje tuto sílu ze sebe pryč, tak v něm vznikají pocity nelásky, necítíš vlastní hodnotu, nevážíš si sebe sama, nevidíš smysl, proč tu jsi. Tyto pocity má tvá dcera. Mohla je od tebe nasát, protože ty to tak možná máš. Mohla s tím přijít sama jako se svým osobním životním úkolem a tebe mít jen jako někoho, kdo ji nedal nejen inspiraci, jak milovat sebe a realizovat své dary, ale i jako někoho, kdo ji nebude podporovat, bude potlačovat její potřebu dělat něco pro radost, určovat, co je správné a co ne.

Kup si ebook Harmonické vztahy podle A9P, tam najdeš svou energii, způsob ventilace své síly, jak se realizovat, najdeš energii své dcery a pochopíš vztahy, jaké mezi sebou máte, najdeš si, jak se k ní můžeš chovat, jak nastavit komunikaci, abys vztah podporovala a tvořila.

Ve 14 letech je už dítě „hotové“, už nemáš šanci změnit skrze sebe to, jak funguje, teď už to není tvá věc. Jediné, co můžeš udělat, je inspirovat ji sebou, svým životem, svou láskou k sobě, svým životem v plnosti a sebelásce. Žádná slova, vysvětlování, tlak na změnu u ní, pouze svůj vlastní příklad. A být jí k dispozici (mlčky, pokud se neptá).

Začni s kurzem pro tvůj prvek Přijímat je láska, najdeš si všechny své negativní stránky, vytáhneš je ven a přeměníš v dary. V kurzu se naučíš technikám, které ti pomohou změnit svou práci s emocemi, kterých jsi plná. Přijmout všechna negativa, přeměnit je ve výzvy je cesta k totálnímu přijetí sebe, k sebelásce a sebevědomí. To je cesta i pro tvou dceru, kterou pokud půjdeš ty, ona se automaticky přidá jen tím, že to uvidí na tobě.

A samozřejmě jde o ženskou cestu s tolika mužské energie v sobě, vrať se do KRUHU. Kvůli tvé dceři je to velmi důležité naučit se pracovat se svou ženskou stránkou, se svým pánevním dnem, se svou sebeláskou, ženskou silou, svými ženskými dary a výzvami, tvá dcera se to potřebuje od tebe naučit taky!

Pak je pro tebe minikurzík Jak mít zdravou rodinu, kde sdílím svůj způsob, jak jsem se o svou rodinu postarala ženským způsobem.

Sebepoškozování je problém depresí, nechuti žít, snahy zničit svůj „fyzický“ život. Proto bych doporučila dceru nadopovat minerály, které jí dají stabilitu, hodně vitamínů pro radost.

Doporučila bych toto:

New Life 1-1-1 + C 1000 1-1-1 + Magnezi B6 1-1-1 + Rhodiolin 2-2-2

Takto 3 měsíce, pak se mi ozvi.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíš produkty a staneš se členem naší skupiny v CaliVitě, získáš přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Podpořit tělo je ohromně důležité! Navíc je třeba zdravě se stravovat, v žádném případě cukry a sladkosti, mléčné výrobky a bílou mouku. Vař jí náhrady takové, že jí budou chutnat víc než toto.

S láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Magnezi B6: Hořčík nejen proti křečím
Magnezi B6: Hořčík nejen proti křečím

MagneZi B6 obsahuje dobře známý a skvěle spolupracující tým hořčík, vitamin B6 a zinek, které jsme pro vás vyvinuli ve snadno zpracovatelné formě, abychom vašim svalům a nervovému systému poskytli komplexní a cílenou podporu.

Detail produktu

Komentáře