Dotaz

Dobrý den,
kožařka pojmenovala objekt na mých zádech “senilní keratoza”. Můžete mi, prosím, sděliti co by mohlo býti příčinou a co s tím?
Děkuji.

Odpověď

Hezký den,
z hlediska lékařského jde o jakýsi nádor, nezhoubný útvar, který postihuje lidi starší – proto senilní 🙂 Je možné ho vidět stejně jako jakékoliv kožní výrůstky, nárůstky, pihy, kuří oka, bradavice apod. Ačkoliv nejde o vyloženě zhoubné bujení, je to samozřejmě problém dezorientace kožních buněk, kdy dělají, co nemají, takže bůhví, co začnou dělat za nějaký čas, není dobré tedy cokoliv podobného podceňovat.
Z hlediska celostního jde o postižení kůže, která je zástupným orgánem, kontrolkou jater. Játra ukazují, jak jsme v životě spokojení, zda jsme se naučili chápat život jako školu, trénink, ve kterém chápeme, že vše a všichni nás školí a umožňují změnu k lepšímu, takže se nezlobíme, nerozčilujeme, nezatvrzujeme, nevytváříme si zbytečné zásady, díky nimž zatvrzujeme. Kůže totiž je naše hranice, které můžeme nechat prostupné nebo se za ně schovávat – keratoza je jistý předstupeň opancéřování se. Znamená tedy jistý strach, kdy se bojíme životního tréninku, nemáme dost síly přijmout to, co se nám nelíbí, neumíme se dobře chránit, tak se schováváme.
Přečtěte si o své plné rovině odhodlání a dovednostidvou pětkách, svém dni narození a 1 Vodě podle astrologie devíti planet a tuším, že vám samotnému vyběhne, v čem je problém. Vaším životním úkolem je učit se komunikovat o svých pocitech, sdělovat, co se vám líbí a co ne, co vás těší a co trápí (ne tak, jak to děláte doposud, že když hrnec přeteče, pak to tedy jede :-)) Přestat se schovávat ve své ulitě a se svými city beze strachu vyrukovat! Nemluvit o tom, co chci, ale co cítím 🙂 Díky tomu, že nedokážete mluvit o svých pocitech, máte sklon mít problémy se srdíčkem, pozor na to.
Přečtěte si knížku Hovory s Bohem, udělejte si jaterní kůru, přidejte si k ní Chlorophyll nebo si pořiďte ionizátor vody Aquarion, zásaditá voda z něj je pro vás velmi léčivá, krásně totiž detoxikuje a nejenom játra. A následně cíleně posiljte imunitní systém:
Culevit – speciální produkt na posílení imunitního systému, umí natolik usměrnit množení buněk, že např. i zapouzdří nádorové buňky, dávkování 6 tbl. denně v pravidelných intervalech.
Denně vypít 1 litr čaje Vilcacora, který také posiluje imunitní systém a 1 litr ajurvédského čaje Nimba, který čistí krev. Zkuste si dát dietu – žádné cukry, žádné mléčné výrobky, žádné uzeniny, žádné bublinkové vody, žádný alkohol (krom piva a vína), žádnou pšenici. Prostě si dát zeleninovou a rýžovou dietku, moc by vám prospěla. Jako krevní skupina A je pro vás ideální vegetariánská strava 🙂
Opatrujte se
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?