Dotaz

Pěkný den 

Kolem Stafylokoku je toho na vašich stránkách  hodně, ale chtěl bych požádat o radu  v mém případě . 

Vše začalo   když mi bylo něco kolem deseti let . Ve škole  jsem si svojí  neuvážeností  při pádu narazil přední  zuby . pravý řezák jsem si ulomil . Ulomenou část  mi doplnily  umělím materiálem  . Půl roku bylo vše dobré ale pak  řezák  odumřel  následovalo otevření zubního kanálku a jeho vyplnění  psal se rok 1990 a vše se dělalo jinak …..Do půl roku  odumřel levý řezák  následovalo to samé . Nakonec  byla v navrtána  i praavá dvojka  zjistilo se však že byla  živá tak  užavřena amalgámem . 

Jak čas plynul  začínal jsem mít zdravotní  potíže  únava , bolesti hlavy šílené bolesti hlavy  Které trvali  celou střední školu skoro každý den . Dvakrát  jsem byl hospitalizován  měl jsem šílené pálivé bolesti břicha . Na nic se  nikdy nepřišlo . Přišlo se však na to že jsem prodělal toxoplasmosu  a později mononuklosu .

Jak čas plynul  bylo mi více méně  lépe a hůře . Ve 32 letech jsem prodělal velmi velký  zánět  nosních dutin  i po odeznění   zánětu mi nebylo dobře .   Pak mi začalo něco vytékat  z pravé nosní  dírky dost to zapáchalo  . Jen někdy  jen v předklonu .  V té době jsem  řešil    dostavbu na řezáku  11 potřeboval jsem  porovnat zuby čekal jsem na  návštěvu  ortodentistky  . Po měsících co mi bylo permanentrne  špatně   ,  zvracení ,únava , bolesti hlavy , bolesti zad . Jsem navštívil  ortodentistku  po opg  snímku  viděla  odumřelý špičák  12 . Následovalo otevření  zubního kanálku a  masivní  zánět  kosti  čelisti . Ložisko mi  odebrali  zub resekovali , ale začali  bolesti  v této oblati . Ty trvali  asi 5 let  kde jsem lítal mezi  různými  nemocnicemi  a jeden obor to házel na druhý  ,druhý na třetí . Žádal jsem   stomatologi a stomatochirurgi aby zuby vytrhali  , ty se mi smáli  že  jim nic není  a proti mé vůli je zachranovali . Po poslední zákroku  se bolesti ještě zhoršili jako by se posunuli  výše do čelisti .Během pěti let  jsem vyměnil 3 praktické lékaře  , 3 zubaře  a  3 stomatochirurgi  .  Nasbíral jsem  130 lékařských zpráv . Po pěti letech jsem se konečně dočkal  vytrhání  predních  jedniček . Dvojku jsem si trhal v bolestech sám .  Na co se přišlo ?  Infekční  komunikace  do nosní  dutiny . V té době se mě ujal  stomatochirurg    v Liberci   .  Po odstranění  infekční komunikace   mě najednou přestala bolet   záda a  bylo mi jak ve  20  . Stav se ale začal plíživě vracet ,ale jinak   bolesti , které se  projevovali  zduřením  nosní sliznice . Lítal jsem mezi Hradcem  , Libercem , Prahou  . Nakonec  jsem ze zoufalosti  dohodl  konzultaci  u rengenologů .  Vyplavalo na povrh špatná  volba CT  řezů  ORL mi v pálilo CT 4 krát do těla  s velkou šířkou řezů na kterých nebylo možné nic vidět . Na stomat mi  udělali několik OPG  a zubařských CT/opg ,  keré nic neviděli .  Opg  to zacytit  nemohlo a zubařských CT/opg  snímkování  nezasahovalo  až do míst kde jsem měl potíže . Nakonec  jsem uprosil  neurologa aby mi napsal  zubní CT  které  dělají jen  v Jablonecké nemocnici . Podle tohoto Ct mi odstraněna  další ložiska  rozteklé kosti v čelisti  ale byl to boj  stomatochirurg  nevěřil že tam něco najde . Bylo odstarněno  ale po dobrání ATB   se vrátila bolest . Nakonec  jsem byl doporučen  na  Stom Chir Karlo náměstí  v ph . Tam se mě ujala primařka katedry , která  odebrala vzorky pro mikrobiologii .Na kontrole jsem slechl  si vyslechl  verdikt   – Zlatý stafylokok  a Gemella haemollysan  . Beru  již 3 měsíc   Dalacin  6*450mg . Po vysazení  se  mi vrátí boleti  a zánět v nose  . Nevím jak dál vím jen to , že  s Atb  to taky dál nepůjde . 

Mám  obavu z dalších ložisek   v těle , problém je  že na CT nejsou vidět . Navíc  mám prapodivné bolesti pat  pravého kolene , pravého loktu na krku mi byl  odstraněn  aterom 😀 jak jinak než na  pravé straně někde kolem  meridiánu  tekutin . Navštěvuji  kineziologii  kde se daří bořit  bloky . 

Měl jsem v minulosti  neskutečnou spotřebu  cukru  a kávy atd .   Pak jsem  si koupil  doplněk chromu a ejhle už sladký sem tam někdy ……   

Ted jen poprosím o radu   jak na koka a jak  překyselení  ? Možná odhalíte  jinou podstatu  problémů . Já si myslím  že  je ještě něco špatně  , mám touhu navštívit Peru 

Odpověď

Dobrý den,
pokud si zadáte do vyhledávače ATB, vyskočí vám spoustu dotazů a článků o tom, co způsobuje užívání antibiotik. Např. tento článek.
Určitě je vám jasné, že po 3 měsících užívání ATB a po letech překyselení, kdy jste v zánětu, potřebujete masivně doplnit aktivní imunitní systém (probiotika AC Zymes 2-2-2 na lačno), odkyselit (Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce) a přidat látky, které vás zbaví zánětu (C 1000, Immunaid, antioxidanty Mega qProtect). A přidejte Noni (3 polévkové lžíce), aby vám pochytalo všechny rozmnožené koky…

Věřím, že po svých zkušenostech se zdravotnictvím se začnete o sebe starat sám 🙂 Změníte i stravu, abyste se nepřekyseloval. Jako člen CaliVity se dostanete k informacím o přírodním léčení, které se dnes dle legislativy nesmí sdělovat, také k alternativním lékařům a třeba i vyšetření živé kapky krve, které bych vám velmi doporučila, abyste viděl, co všechno ve vaší krvi žije 😀

Pokud byste chtěl najít přesné důvody, proč se vám to děje a co máte vědomě na svém chování měnit, doporučila bych vám kurz Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, protože jste 4 Dřevo a vaším životním úkolem je učit se pracovat se svou agresivitou a dostat se k silné energii, kterou v sobě máte, ale zřejmě ji nedokážete využít a tak vás ničí zevnitř.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře