Dotaz

Dobrý den,

pročítám stránky empatie, ale nevím jak všechny ty informace mám společně uchopit pro mě.

O zdravou stravu se zajímám 5 let, kdy jsem kvůli candidě a jiným problémům vyloučila cukr, lepek a mléko. Pak jsem byla chvíli na paleo stravě a pan na raw. Nejdřív mi bylo dobře, ale s příchodem zimy mi bylo hůř a navíc jsem byla hrozně vyhublá, kdy pohled do zrcadla mi nedělal dobře. Pátrala jsem proč to tak je a snažila se to dělat úplně dokonale až jsem z toho byla tak zmatená, že jsem nevěděla co jíst. Do tohoto stavu mi tragicky umřel tatínek (umrznul v lese přes noc). Při hledání jsem zažívala tělesné i psychické muka (zimnice, třes, strach). V 19 letech jsem zažila první strach ze smrti a vlastně všechno jsem pak dělala, abych si zajistila dokonalé zdraví. Tatínkův odchod to všechno posílil. Takže přišlo období vyčerpání, průjmů, nespavosti, váha klesla na 47 kg a já se snažila vůlí to tělo udržet, ale pak jsem zažila pocit jako, že umírám. Doktorka mi předepsala antidepresiva, ale ještě měsíc jsem to zkusila jen s bylinkama, nebylo zlepšení. Tak jsem začla brát Citalec.

Při tomto mi byla zjištěna snížená funkce štítné žlázy s autoimunitním zánětem – Hashimotova thyreoditida. V té době mě to dost zasáhlo, najednou jsem měla brát tolik léků, já, která prosazovala přírodní léčení. No ten tlak jsem tehdy neustála a beru tedy už 2 rokem Letrox 50 0,5 tbl, takže velice nízkou dávku a věřím, že to půjde i bez ní. Přes rok mi chyběla menstruace a po nasazení Letroxu znovu přišla, ale dost slabá.

V říjnu loňského roku jsem antidepresiva vysadila, ale po 2 měsících jsem je musela znovu nasadit, protože 5HTP mi nezabíralo. Teď se snažím brát doplňky stravy a bylinky, stravuji se myslím celkem zdravě (dle kr. skupiny). Nicméně má duše pláče, protože vlastně už od svatby 8 let řeším otázku mít nebo nemít dítě, protože mám velký strach z porodu (smrti) a vlastně jakýchkoliv zdravotních potíží. Chodím k psycholožce, abych se s tím srovnala. Bojím se, že bez dítěte tu budu zbytečná.

Po přečtení spousty dochovních knih, vím, že to tak není, ale nitro stále volá. Co chce? Mám posunutou ploténku v krční páteři, občas se mi blokuje krk a mám nízký počet krevních destiček, jezdím na kontroly. Přála bych si už toto rozluštit a jít tím správným směrem k uzdravení.

Věřím v moc přírodní léčby a schopnost těla se léčit, ale bojím se teď udělat nějaký nesprávný krok.

Prosím o Váš vlídný nadhled a doporučení čím tělo podpořit. Jsem vděčná za Váš čas se čtením mého dlouhého příběhu 🙂

Odpověď

Dobrý den,

napadá mě, zda víte, jaké jsou vaše životní úkoly a výzvy, proč tu na světě jste, v čem se máte měnit, na čem pracovat, co řešit. Protože pokud člověk zná své životní výzvy, tak i chápe, proč se mu věci dějí tak, jak se dějí, proč jste potřebovala, aby vám tatínek zemřel tímto způsobem. Ono totiž nic se neděje náhodou a vše, co prožíváme, potřebujeme. I od druhých lidí – druzí lidé jsou nám pouze učiteli. A pokud víme o svých vlastních životních výzvách, tak i chápeme, v čem nám jsou učiteli.

Vidím na první pohled, že jste podle Astrologie devíti planet 1 Voda, jejímž hlavním životním úkolem je pochopit druhé lidi, v čem jsou pro nás důležití, pochopit vztahy – a zbavit se lpění na druhých, přestat je potřebovat, zbavit se strachu. A to je jen jeden pohled, samozřejmě je jich mnohem víc, např. podle numerologie.

Vidím, že máte problém v komunikaci, neumíte sdělovat, co cítíte (izolované jedničky), vše probíráte pouze v hlavě, zbytečně přemýšlíte o všem možném (izolovaná trojka), především o nepříjemnostech, napadají vás pouze negativa, vytváříte si bubáky, kteří neexistují (dvě osmičky). Vaší životní výzvou je učit se vidět svět pozitivně, za vše děkovat a ze všeho se radovat.

Takže teď je vám asi alespoň trošku jasné, proč se přemýšlením o všem, co vás může šíleného potkat, ze svých potíží nedostanete. Je třeba směřovat pozornost obráceně – na vše pozitivní, a vědomě se odstřihnout od toho, čeho se děsíte. Zaměřit nejen svou pozornost na pozitivní věci, ale i ty pozitivní věci dělat, prakticky konat, protože váš problém se štítnou žlázou je to, že neustále omýláte problémy, ale nic neděláte. Stojíte na místě, zcepenělá strachem a raději neuděláte nic, než abyste zkusila něco.

Program pro váš prvek Voda je na Akademii celostního zdraví Soužít je láska, projděte si ho.

Máte pouze mužskou energii, tj. spoustu aktivní síly, kterou musíte ventilovat seberealizací, tím, co milujete, nemůžete být zaměstnanec. Navíc jste krevní skupina O, což je vůdce, člověk, který je v popředí. A tohle všechno neděláte, tak je vaše štítná žláza v zánětu, boji sama se sebou. Vyzývá vás, abyste šla do akce a přestala se vymlouvat na to a ono, ale začala aktivně strach překonávat.

Přidejte se na ženskou cestu hledání a žití svého skutečného místa, proč jste se narodila. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Budete překvapená, jaké uvolnění vás čeká…

Při přírodní léčbě je nutné si uvědomit, že všechny problémy na těle jsou způsobeny sice primárně psychikou, ale i tím, že naše tělo je nevyživené, prázdné, že naše  buňky jsou hladové. Především chybí minerály, které v běžné stravě zoufale chybí, nebo jsou nám v potravinách předkládány ve formě, kterou naše tělo neumí zužitkovat. A pak, když se začne člověk čistit, tak tělo jednoduše nemá z čeho regenerovat a strádá. Proto jsem proti pouze očistám bylinami a zeleným čímkoliv, protože to nedodá živiny. Díky tomu se stalo, že jste se totálně vyšťavila, ztratila poslední zbytky minerálů, ztratila stabilitu nervové soustavy (nervová vlákna tvoří především vápník), a úzkosti, strachy, deprese jsou tu! Jak jednoduché… 🙂

Je třeba, abyste byla se sebou trpělivá, nelítala od jednoho k druhému, nezkoušela stále něco jiného, ale vydržela a trpělivě na sobě pracovala.

Potřebujete zjistit své výzvy, na kterých pracovat – to zjistíte v kurzech výše. Myšlenky na dítě zahoďte, přestaňte se zabývat tím, čeho se bojíte, a soustřeďte se na to, co máte ráda, co vás těší a co vám dělá radost. Místo chození k psycholožce doporučuji si najděte své stinné stránky na Přijímat je láska, po jejich přijetí rozvinete i svá pozitiva a dary.

Uvědomit si, kdo jsem, a začít sama postupovat po malých krůčcích (jen tak se z toho dostanete).

A doplňovat minerály (Strong Bones), živiny (New Life), zklidňovat psychiku (Noni, Rhodiolin), snižovat zánět (Liquid Chlorophyll, Noni). A být sama se sebou trpělivá…

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře