Dotaz

Dobrý den,

mám 56 let a v únoru 2021 mi zjistili zvýšenou funkci štítné žlázy a nález několika hypoechogennich uzlů jak na pravé tak i na levé straně, doporučení operace, odstranění obou stran. Operaci se už nevyhnu, jen bych následně chtěla pokračovat v léčbě raději přírodní, jestli je taková možnost, cesta?
Zjistili mi také řídnutí kosti v počátečním stadiu a operace šedého zákalu na pravém v 1/2018 a na levém oku 1/2020.
Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

no, s operací bych rozhodně nespěchala, po ní přijdou ještě výraznější potíže, než které máte teď, ale už z nich jaksi nebude úniku. Štítná žláza se dá harmonizovat, pokud ji v těle máte, pak bude chybět v celém hormonálním systému a nastanou potíže s pohlavními orgány, psychykou a mnohým dalším. Dokud orgán je v těle, je šance ho uzdravit…

Pokud pochopíte, proč všechny nemoci máte, a nastoupíte cestu k uzdravování, tělo se přetrhne, aby vás ve vašem snažení podpořilo, má neskutečné uzdravovací schopnosti.

Potíže, které máte, souvisí s vaší silnou potřebou zachraňovat druhé lidi, páchat dobro, neustále se snažit o pomoc ostatním, radíte, vysvětlujete, pomáháte, dáváte nevyžádané rady, ale jaksi zapomínáte na sebe. Máte dvě plné roviny myšlení a empatie. Přitom vy jako 9 Oheň jste energie, která má zářit, radovat se, inspirovat (v žádném případě netlačit na pomoc druhým), máte svítit a druhé svým příkladem rozsvěcovat. Svítíte, inspirujete – nebo tlačíte? Kromě toho máte silnou energii krevní skupiny O, takže pocit, že jste vůdce a všichni vás musí poslouchat, ale je to zase o tom stejném – vůdce inspiruje a táhne svým příkladem ostatní.

Co děláte pro sebe? Čím si děláte každý den radost – jen sobě? Až to začnete dělat, nezbyde vám čas páchat dobro… Program pro vás se právě teď otevírá – Radovat se je láska, vstupte a pochopíte a vyřešíte svůj základní životní úkol, pro který jste se narodila.

Když se podíváte na energetickou růžici, tak vidíte, že pokud si nedáváte radost ve svém životě, oslabujete nejen své srdce, ale odebíráte energii Dřevu, kam patří orgány játra a žlučník a kontrolky oči, takže od toho šedý zákal – nevidíte, co je třeba vidět a řešit, jste unavená z neustálého zachraňování těch druhých a jejich neposloucháním. A současně nedodáváte dost energie prvku Země, oslabujete svou slezinu a lymfu, přetěžujete štítnou žlázu. Tak tlačíte, až se vám štítná žláza začne zvětšovat, tvoří se uzle, roste… od přehnaného chtění.

Mně to dává velký smysl, že můžete změnit všechno a není třeba operace. Pokud přestanete tlačit, začnete se věnovat sobě a druhé necháte na pokoji, tak povolí ten tlak a vše se zharmonizuje.

Doporučuji věnovat se nejen radování se, ale i pasivnímu ženství, najít způsob, jak skutečně měnit své okolí, ale nenásilnou formou pomocí příkladu a své ženské pasivní síly. Přidejte se k hnutí Žena je láska, je pro vás kurz zdarma Žena je láska, knížka Žena je láska, můžete se podívat na videa volně na různá tématauzavřená ženská FB skupina Žena je láska a brzy otevřu KRUH, přidejte se na čekací listinu. Uvidíte, jak svou sílu můžete použít úplně jiným směrem – k sobě a starosti o sebe. Je to to nejvíc, co my ženy máme v této době dělat. Těším se na vás!

Pro tělo doporučuji:

Organic Noni 6 polévkových lžic na harmonizaci štítné žlázy + Culevit 3×2 na rozpuštění uzlů + Beauty Formula 1-1-1 + Super Mega 50 1-1-1 + Evening Primrose Oil 1-1-1 + Rhodiolin 2-2-2

Vše si pořídíte v empatia shopu

Takto přes léto do září, pak se domluvíme podle stavu jak pokračovat. Operaci bych odložila, na něco se vymluvila, třeba dala tělu rok, pokud vás to velmi nezatěžuje a jste zralá na operaci pouze podle vyšetření a výsledků, nechala bych si čas.

Stravu odlehčete, pouze zeleninu, rybu, ovoce, žádné mléčné výrobky, cukry, sladkosti, pečivo. Striktně podle své krevní skupiny, podívejte se na zásady zdravého stravování.

Začněte se starat sama o sebe!

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Beauty Formula: Nezbytné živiny potřebné pro zachování zdravé kůže, vlasů a nehtů
Beauty Formula: Nezbytné živiny potřebné pro zachování zdravé kůže, vlasů a nehtů

Beauty Formula nabízí jedinečný bohatý komplex kyseliny hyaluronové, kolagenu, vitaminů, minerálů, aminokyselin a bylin, které poskytují nezbytné živiny potřebné pro zachování zdravé kůže, vlasů a nehtů a k řešení problémů v této oblasti.

Detail produktu

Komentáře