Dotaz

Ahoj Miluško,

po shlédnutí několika tvých videí a přečtení několika článcích jsem se rozhodla vstoupit do Kruhu Žena je láska. Je úžasné jak se mi pomalu otevírají oči a konečně vím, ze musím odstranit spoustu svých zvyku a návyků a chování a hlavně změnit přístup k životu. Myslela jsem, ze jsem schopna si poradit sama, ale bohužel. Prosím tedy o radu jak pročistit své tělo.

Závažné nemoci nemám ani jsem nikdy nemela, ale trápí mne zažívání a už ani nevím co mužů jist a co ne. V současné době mám většinou hodně řídkou stolici a hodně mi kručí v žaludku. Občas mne poboliva krční pater jako by mi něco sedělo za krkem. Mám sedave zaměstnání i když vím, ze příčina je někde jinde.

Asi před půl rokem jsem prodělala vyčištění dělohy, protože jsem v posledních měsících začala hodně krvacet při menstruaci. Před půl rokem přibližně se mi na pravé ruce udělal ganglion (malý výrůstek). A jednou za půl roku mne přepadne nějaká nemoc, kterou ani nevim jak nazvat. Nemůžu se hýbat dva dny a jsem úplně slabá a jen potřebuji odpočívat.

Ještě jedna poslední věc, která mne trapí už velmi dlouho a nenašla jsem nikde odpověď. V krku mne něco tlačí. Jakobych měla v krku knedlík. Je to velmi nepříjemné, jako nějaký tlak na krk nebo jako by mne něco dusilo. Pořad se snažím se toho zbavit ale nikdo nic mi v krku nenašel. Jsem docela bezradna.

Chtěla jsem poprosit a doporučení nějakých doplňku ke stravě a taky jaká by měla být moje strava pro uklidnění zažívání. Jste úžasní a je moc příjemné číst jak radite lidem a “léčíte”. Nechci k lékaři, navíc mám teď dilema, protože mne nahani lékař kvůli očkováni proti tetanu a já nechci… samozřejmě mi vysvětluje jak se mi muže něco stát a potřebuji očkováni. Tedy nějaký úraz.

Doufám, ze jsem nic nezapomněla a moc děkuji za radu.

Odpověď

Ahoj Jani, děkuju, je to super 🙂

Mám ohromnou radost, že jedním krokem lidé jako ty získávají další odvahu hledat souvislosti. Opravdu to funguje tak, že když se vydáš na správnou cestu, není návratu, už prostě musíš dál, i když to třeba bolí. Člověku se začnou otevírat další a další souvislosti a jednoduše už nejde zavřít oči a dělat, že to není… děkuju!

Své ženské výzvy už znáš z KRUHU Žena je láska, a já ti je pomůžu rozšířit víc a spojit s tvými tělesnými potížemi…

Podle A9P jsi 9 Oheň, což je velmi silná energie, netrpělivá, chce vše hned mít hotovo, rychle vzplane a rychle zhasne, má největší výzvu umět si počkat. Do toho máš ještě velmi silnou rovinu odhodlání a myšlení, které jsou čistě mužská, silná energie. Jsi dobře v ženském KRUHU.

Máš ale i rovinu pochopení, která společně s energií Ohně, který je přátelský a potřebuje mít s každým dobrý vztah. To tě dostává do rozporných stavů, kdy je ti líto, když máš pro druhé dobrou radu, ale oni ti ji bojkotují a odmítají, a ty pak tlačíš a nutíš, a z toho vzniká nespokojenost. Z přemíry přemýšlení máš problémy s trávením (Ohni přísluší orgány srdce, ale i tenké střevo), tenké střevo vstřebává živiny stejně jako člověk vstřebává situace, a když se v nich moc pitvá, moc je rozmýšlí a přehazuje, tak má potíže s trávením. Je třeba se učit přijímat chování lidí tak, jak je, a příliš to neřešit, nechávat to koňovi a netrápit se tím. Máš zablokovaný žlučovod z nespokojenosti a z přetíženého tenkého střeva, resp. jeho počátku, dvanácterníku. Bolesti na krku je pulzní štítná žláza, která právě ukazuje rozkol mezi mužským přemýšlením a potřebou porozumění s lidmi, chvíli tlačíš a chvíli povoluješ, a tak i žláza pulzuje.

Doporučovala bych ti podívat se na kurz Přijímat je láska a také na Radovat se je láska hned poté na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

A užívej z CaliVity toto:

Nopalin (2-2-2) + AC Zymes PLUS (1-1-1) na lačno na spravení trávení + Beauty Formula (1-1-1) a Strong Bones (2-2-2) po jídle na stabilizaci štítné žlázy + Organic Noni 3 polévkové lžíce kdykoliv mezi jídly

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíš produkty a staneš se členem naší skupiny v CaliVitě, získáš přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravuj se podle našich zásad zdravého stravování, vyřaď cukr a sladkosti, mléčné výrobky kromě nepasterovaných kozích, místo pečiva jez pouze žitný chléb nebo ho nejez vůbec, žádné uzeniny a z masa pouze občas rybu. Bylo by dobré zjistit svou krevní skupinu, protože stravování podle ní je nejprospěšnější pro trávení.

Držím ti palce a děkuju ti!

S láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Beauty Formula: Nezbytné živiny potřebné pro zachování zdravé kůže, vlasů a nehtů
Beauty Formula: Nezbytné živiny potřebné pro zachování zdravé kůže, vlasů a nehtů

Beauty Formula nabízí jedinečný bohatý komplex kyseliny hyaluronové, kolagenu, vitaminů, minerálů, aminokyselin a bylin, které poskytují nezbytné živiny potřebné pro zachování zdravé kůže, vlasů a nehtů a k řešení problémů v této oblasti.

Detail produktu

Komentáře