Dotaz

Dobrý den,
moc bych Vás chtěl poprosit o názor na mé zdravotní potíže. Trápí mě nepravidelná stolice, častěji zácpa, občas průjem, zahlenění. Celkově tyto problémy způsobují i zápach z úst, bílý povlak na kořeni jazyka, bolesti v krku a bílé hrudky na mandlích, tedy oslabenou imunitou (častější bolesti v krku, rýma), ve fázích zhoršující se akné na zádech a na tváři a také ekzém (suchá, často svědivá kůže) na dlaních, oblast genitálií a hlavně na krku, kde kůže hodně svědí a je suchá, popraskaná, také lupy. Musím poznamenat, že jím maso v kombinaci s přílohami jako brambory (po této kombinaci problémy horší, ale tato kombinace mě zastytí, jsem hubený a hladový), luštěniny netrávím nejlépe. Jsem typ Váta, vyšší, hubený. Děkuji za jakýkoliv názor, přeji hezký den.

Nejvíc mě tedy trápí problémy se stolicí, svědivá a suchá kůže na krku a zápach z úst a povlak na jazyku, špatné trávení.

Odpověď

Dobrý den,

vaše problémy vychází z překyselení, které je v celém zažívacím traktu, přetěžuje lymfatický systém (odvod zplodin, svědění na krku) a játra (problémy s kůží). Přečtěte si o očistě tlustého střeva, to je to, co v zásadě potřebujete právě teď a tím začít.

Máte ohromné množství vnitřní energie – plnou rovinu odhodlání a vášně s vícečetnými osmičkami, je to síla, co ve vás je…  Potřebujete dělat to, co milujete, najít si práci, pro kterou budete dýchat a nedá vám spát, bude vás hnát a současně naplňovat a pomáhat vám ke spokojenosti. Jste totiž 3 Dřevo, takže učit se být spokojený je váš hlavní životní úkol, do tohoto prvku patří orgány játra a žlučník, takže prolbémy s kůží – kůže je zástupný orgán jater. K tomu ještě navíc síla krevní skupiny B! Jste člověk, před kterým leží ohromné příležitosti, jen je třeba se do toho vrhnout a přestat přešlapovat na místě, držet se zpátky, bát se projevit, bát se vyjít ven ze sebe! Začněte s tím, co vás baví, buďte spokojený se vším, co jste dostal a ven s tím!

Doporučuji začít očistou tlustého střeva a kurzem Odpustit je láska. Tak určitě do jara, cca půl roku než se zbavíte překyselení, a na jaře následně jít do očisty jater a Tolerovat je láska.

Doporučuji:

Pure Juka 1-1-1 + AC Zymes 2-2-2 + Omega 2-2-2 + Mega qProtect 1-1-1, popíjet naředěný Liquid Chlorophyll (3 lžíce do vody)

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu podle vaší krevní skupiny a čistou – mrkněte na zásady zdravého stravování, hodně pít.

Vše půjde, síly máte na rozdávání!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny
Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny

Saponiny, přírodní sloučeniny v juke podobné steroidům, mají diuretické, protizánětlivé, protikřečové a antioxidační účinky. Extrakt z této rostliny obsahuje několik enzymů, chlorofyl, antioxidanty a další účinné látky. Pure Yucca může podpořit detoxikaci trávicího systému tak, že zrychlí metabolismus, a tím urychlí i vylučování škodlivých látek.

Detail produktu

Komentáře