Dotaz

Krásný den Milusko,

děkuji za Vaše nádherná inspirativní videa na YouTube která pravidelně sleduji i za program Žena je láska. Mnoho věcí se díky vaším radám v mém vztahu velmi zlepšilo. Ale trápí mne jeden zdravotní problém.

Již cca půl roku ne pravidelně trápí problém svědění pat. Hlavně pravé. Nejvíce se objevuje v noci a nemohu kvůli tomu vůbec spát. Teď mě svědí i meziprsti u malíčku této práve nohy jinak nic. Ráda bych věděla proč, jaká je duchovní příčina, co mi chce tělo naznačit a také jak se tohoto úporného svedeni zbavit. Nohy jsou čisté na plíseň nevypadají. Kůže na patách není nijak ztvrdla spíše svědí na rozhraní te paty. Ztvrdla kůže se mi začala dělat na palcích nohou z vnější strany palce. Děkuji předem za cene rady a doporučení.

Přeji požehnany a prosluněny den Jana M.

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za pochvalu. Pata souvisí s pohlavními orgány, pravá souvisí s partnerem. Svědění nás nutí, abychom se tím zabývali, nedá nám to pokoj. 

Vy máte plnou Rovinu dovednosti, jste člověk, který potřebuje lásku vyjadřovat fyzicky, dotekem, pohlazením, je to pro vás důležité. Nebojte se přijít první, pohlaďte, obejměte jako první, protože jste to vy, kdo to potřebuje. K  životu potřebujete sex, je to pro vás ventil, díky kterému odvedete své energie a měla byste vedle sebe mít takového partnera, aby s vámi držel krok. Když totiž tuto svou vnitřní energii neodvedete, dochází k agresi, nespokojenosti.  Pokud takového partnera nemáte, je potřeba odvádět energii, alespoň aktivním sportem, kolo, běh, šlapat na rotopedu. Svědění paty ukazuje u vás na nespokojenost, potlačení přání v této oblasti, které se neshodují s vašimi představami a skutečností. Je to vlastně náhrada libida. (škrábáním kůže nahrazujeme akt uspokojení, které se například neshoduje s našimi morálními zásadami.)

Ztvrdlá kůže z vnější strany palce, ukazuje na zatuhlost, zatvrzelost a neústupnost, neochotu vidět jiné úhly pohledu, tam se totiž zobrazuje naše krční páteř (palec představuje hlavu) Rozum převažuje nad city, a možná vás zastavuje v tom, co byste si přála, protože si říkáte, jak budete před partnerem vypadat. Vy jste začala pracovat na vašem vztahu a rýpla jste do toho, tedy vás to nutí dále pracovat na své ženské cestě, vede vás to k dalšímu posunu, změně. Z kurzu žena je láska určitě víte, že jste prvek 6 Kov a máte dvě dvojky a tak je vaším životním úkolem učit se odpouštět, změkčovat a nedržet vše v sobě, ale sdělovat, co cítíte, co byste si přála. Podívejte se na videa v Kruhu, brzy budeme znovu otevírat, v Kruhu s ženami probíráme i sexualitu. Program v Akademii celostního zdraví pro váš prvek je Odpustit je láska.

Kupte si  Noni (3 polévkové lžíce denně), pomáhá změkčovat, rozvolňuje tkáně, harmonizuje hormonální činnost, pomáhá proti zatuhnutí a blokacím, a na duchovní úrovni nám pomáhá také lépe pochopit.

K tomu cokoliv na odkyselení – vojtěšku Green Health nebo Chlorophyll, protože svědění je projev překyselení. Upravte i stravu.

Vše si pořídíte v empatia.shopu

Těším se na vás kdekoliv dál!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?