Dotaz

Dobrý den,

trápí mě buď svíravý pocit na hrudníku nebo u srdce a jakoukoliv nepohodou to přechází do velmi nepříjemných stavů. Jsem léčena AD, ale bez valného úspěchu.

Děkuji za odpověď. MZ

Odpověď

Dobrý den,
tlak u srdíčka a svírání na hrudi vždy souvisí s rozhozenou psychikou a to z toho důvodu, že příčinou obojího je prostý nedostatek minerálních látek, především vápníku s hořčíkem. Vápník s hořčíkem potřebuje naše nervová soustava stejně jako srdce ke své vyrovnané práci. Zadejte si do vyhledávače v Empatii Deprese, Antidepresiva, Strach, uvidíte, kolik lidí maprosto zbytečně řeší stejný problém a snaží se ho vyléčit antidepresivy. Bohužel to nejde. Naše nervová soustava se skládá ze dvou částí, přičemž my vnímáme nepříjemně, pokud jedna z nich se oslabuje právě nedostatkem minerálních látek (ty jsou zodpovědné za pevná neuronová vlákna, ta zabezpečují kvalitní přenos informací). Takže pokud se jedna z těchto dvou částí utlumí ve své činnosti a my se cítíme rozhozeně (deprese, strachy, úzkosti, paniky,…), antidepresiva poníží činnost i té druhé části nervové soustavy. Takže nejde o léčbu, ale o jakési spravení rovnováhy, ale špatným směrem. Neurologové se nezabývají výživou, ani se to neučí, tak je zřejmě ani nenapadne, že by váš problém vyřešily prosté minerály….
Příčina vašich potíží je ve velké energii, kterou v sobě máte a současně ve velké uzavřenosti, tudíž své pocity dusíte v sobě, proto vzniká napětí a tlak. Jste velmi tvořivá bytost, nesnášející pravidla a omezení, nevím, co děláte za práci, ale seberealizace je pro vás naprosto stěžejní. Jen tak najdete harmonii ve svém životě – pořádně se vyventilovat v práci je podmínkou spokojeného rodinného a partnerského života. Pokud to nebudete dělat, budete bojovat doma 🙂 V případě zájmu ráda vypracuji placený rozbor vaší situace.
Z neventilování vaší energie a nerealizace vyplývá nespokojenost, na tělesné úrovni překyselení a tím dochází k úbytku minerálních látek. Užíváním antidepresiv se zastavuje tok lymfy, škodliviny v těle zůstávají déle, než by měly, a překyselení se zhoršuje, takže pryč s nimi.
Doporučila bych vám v této chvíli užívat vápník s hořčíkem Strong Bones (2-2-2)
+ Rhodiolin (1-1-1)
+ Stress Management B Complex (1-1-1)

Pít zásaditou vodu z Aquarionu nebo vodu s Liquid Chlorophylem (2 lžičky denně),
Ze stravy vyřadit na dobu, než se potíží zbavíte všechny mléčné výrobky a všechny sladkosti. Podívejte se na očistu lymfy, rady zde platí i pro vás, po stabilizaci psychiky by bylo dobré si lymfu vyčistit, abyste se nedostala za čas do stejného překyselení.
Začněte spolupracovat s námi, postavte se na vlastní nohy!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře