Dotaz

Dobrý den,

nebudu Vás zdržovat výčtem superlativ k Vaší práci. Chápu, že nemáte čas na osobní konzultaci, proto zkouším alespoň dotaz na téma trombocytopenie…

Synu Matějovi, 6 let, byla diagnostikovana ztráta krevních destiček, dnes mu byl nitrolzilne aplikovan imuglobin a čekáme na zítřejší testy kde by mělo být vidět zlepšení, přesto člověk co hledá alternativní způsob, než se spolehnout jen na zdravotnictví hledá příčiny, případně způsob jak uzdravit.

Moc prosím o zpětnou vazbu.

Děkuji, s úctou O.

Odpověď

Zdravím vás a děkuji!

Problém se srážením krve může mít různé příčiny a znovu opakuju, jak už jsem řekla v telefonu, že jsem vděčná, že závažné příčiny byly vyloučeny. V každém případě jde o problém imunitního systému, protože jde především o práci sleziny, což může být způsobeno jednorázově čímkoliv – zvýšenou zátěží, infekcí, které jste si třeba ani nevšimli, dlouhodobým nedostatkem živin ve stravě, nedostatkem živé potravy, tj. ovoce a zeleniny, především té zelené.

Mluvím o synovi, ale souvislost je tu i s matkou, protože nemoci dětí do šesti let (někdy až do deseti) jsou fyzickým projevem nějakých potíží matky. Zvýšené krvácení je projev vyčerpání, kdy tělo dává najevo, že jedeme příliš na plný plyn, že ztrácíme radost v důsledku povinností, nedokážeme prostě jen spočinout a na věci nepodstatné se vykašlat. Pro mnohé matky je doba na mateřské velmi stresující a vysilující. Žijeme v době, kdy jsou ženy neustále posuzovány a hodnoceny, zda dělají vše správně, a tak se často stává, že kvůli rodičům, známým, okolí, nebo kvůli sobě samé se žena v roli matky staví do pozice superhrdinky, která vše musí zvládnout, i kdyby měla padnout, jen pro ten pocit, aby byla přijímaná, nesouzená a chválená. Vše pramení z nedostatečné lásky, sebelásky, přijetí sebe takové, jaké jsme, i s tím, že každý musí dělat chyby a i ženy – matky musí dělat výchovné chyby, protože jinak by jejich dítě, duše, která si je vybrala, neměla v dospělosti na čem pracovat. Vybrala si matku právě kvůli jejím chybám, ne kvůli přednostem a tomu, že je dokonalá. To nejsme nikdo.

Nemoci jsou výzvy ke změně, ale děti nedokáží vědomě na své změně pracovat, a tak jako houby nasávají naše chybné vzorce chování a pomáhají nám tím, že místo nás onemocní. Je to tak zařízeno a není třeba se cítit vinný nebo si cokoliv vyčítat. Škola života takto musí probíhat…

Každý člověk se nějak ke svým výzvám a tomu, co na sobě má změnit, dostat musí a dostane, více či méně bolestně, ale každý přesně tak, jak potřebuje. A tak vaše žena se skrze své dítě dostává ke svým životním výzvám a úkolům, které musí souviset s duchovním tématem, odrážející nemoc dítěte. Doporučila bych jí videa o dětech na Žena je láska, a projít si kurzem Žena je láska zdarma, tam ve 2. lekci se dozví o svých ženských výzvách, pochopí sebe a věřím, že skrze sebe pochopí i nemoc syna a dokáže změnit vztah především sama k sobě a následně k němu i vám. Pokud jí zaujme má cesta vědomého ženství, budu se na ni těšit v KRUHU, až ho otevřu…

Jednoduše bych jí doporučila začít se zabývat sebou, naplňovat sebe, posilovat sebe, dávat své ženské síle a imunitě nejvíc, čeho je schopná, protože to je výzva, kterou nese nemoc vašeho syna pro ni. Základ jiného přístupu ke zdraví vlastnímu, ale i svých dětí, jak vyléčit rodinu, jsem vložila do nadstavbového modulu Základů celostního zdraví: Jak mít zdravou rodinu, může si ho projít, v základu jí pomůže (vám všem).

Váš syn je velmi citlivé dítě, nese si spoustu ženské – empatické a intuitivní – energie. Má číslo 2 i číslo 6, což jsou ryze ženská čísla – což je téma pro vaši ženu. Navíc ale je 2 Země podle Astrologie 9 planet, kam patří životní výzva učit se přijímat vše tak, jak je – viz duchovní příčiny oslabené sleziny, a – ne náhodou – orgány slinivka, slezina a žaludek – viz energetická růžice. To znamená, že téma imunity, vlastní síly, hranic, věnování se sobě, bude mít váš syn k řešení celý život. Pro vás je důležité ho fyzicky chválit, tzn. hladit, mazlit, povídat si s ním, věnovat mu pozornost. Ale současně mu ukazovat hranice, aby se díky vám učil, že přílišná empatie škodí jemu samotnému. Dítě potřebuje 3 věci – lásku, hranice a křídla. Pokud by vás zajímala metoda Astrologie 9 planet, jak fungovat se synem harmonicky, je k dispozici web Harmonické vztahy nebo rovnou ebooky ke koupi: Harmonické vztahy podle Astrologie 9 planet, ebook Umíme milovat své děti.

Doporučila bych se podívat na očistu sleziny a lymfatického systému, jsou tam rady ke stravě, cvičení, aj., je to pro syna, ale i pro vaši ženu. A synovi bych doporučila toto:

vojtěška Green Health – pokud nespolkne tabletu, rozdrtit v hmoždíři, zamíchat do přesnídávky, obsahuje vysoké množství vitamínu K, který váš syn potřebuje – 3×1 tbl. na lačno před jídlem + Nordic Pure Omega 3 – 1 lžíci denně + D-drops – vitamín D 10 kapek + Lion D kvůli komplexnímu dodání všech živin, ale hlavně kvůli vitamínu B 12 – 3 tbl. denně a doporučila bych Ocean na vyčištění lymfy, stažení všech patogenů, těžkých kovů, virů – 1 polévkovou lžíci ráno na lačno

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Takto po celou dobu období sleziny, tzn. do poloviny září. Pak bychom podle stavu domluvili další prevenci. Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Co se týká stravy, je důležité hlavně nezatěžovat slezinu chemikáliemi ve stravě, tzn. kupovat co nejvíce potravin bez této stopy, farmáři, sousedi, vše se ptát, aby to bylo opravdu čisté. Přečtěte si naše zásady zdravého stravování, pro syna je důležité vysadit cukr a sladkosti, nahradit ovocem, medem, vysadit mléčné výrobky a zachovat pouze kysané nepřislazované, střídat s rostlinnými mléčnými výrobky (NE soju), vysadit bílou mouku, ideálně péct žitný kváskový chléb doma. Zjistit si krevní skupinu syna a sladit jeho stravu s ní, především vyřadit mínusové potraviny. Jíst hodně zeleniny na všechny způsoby, hlavně zelené a co nejvíc čerstvé. Pít čistou vodu ideálně zásaditou – přečtěte si o Aquarionu. v červenci je k jeho koupi vyhlášena akce, mrkněte sem.

Všechno je skvělé a zvládnete to krásně ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře