Dotaz

Miluško,

chtěla bych poradit. 

měla jsem problematický vztah. partner oheň uhašený v dětství maminkou vodou, z rodiny, kde je přátelská atmosféra, dokud si člověk nevšimne, že nikdo nikdy nesundá masku a neřekne, co ho trápí, co prožívá, z čeho se raduje, co ho zlobí. mám pocit, že sám neuměl, co mě měl učit, trápil mě tím, že mi vždycky pokazil radost když jsem s ní přišla, že na všechno nejdřív reagoval negativně, i na můj nenápadný návrh svatby po dlouhých letech, nemluvil nikdy ani o pocitech ani o plánech ani o přáních, jako by vůbec neměl v životě žádný záměr. já jsem mluvila vždy otevřeně o tom, co bych si přála, co cítím, jak co vnímám, a cítila jako zraňující, že on na nic nereaguje a ignoruje má přání. byla jsem ze vztahu už na odchodu a tak se i chovala. v poslední chvíli jsem se pod nějakými prvotními dojmy z žena je láska rozhodla jít na to jinak. každopádně jsem k tomu nedostala příležitost a přítel mě podvedl, když jsem byla v zahraničí. myslím, že přesto že ted už vím, co jsem mohla dělat jinak, nemá cenu se vracet do vztahu, kde on dovolil, aby jedna nahraditelná postelová lady byla upřednostněna před tou, kterou prý jedinou miloval. zcela uzavřené to ale ještě není. ušli jsme spolu přeci jen velký kus cesty a zastavili se až před velkými rozhodnutími.

jsem kov, ale myslím, že jsem se naučila, co mi vztah měl přinést: mluvím o pocitech, plánech, touhách, práních, radovat jsem se uměla před začátkem vztahu mnohem víc, to jsem spíš zapomněla. odpuštění – ano, to je výzva.

mezitím jsem potkala úžasného muže, je sebevědomý, optimistický, shovívavý, energický. bohužel o 4 roky mladší, dřevo (3), velmi zdaleka, co se nechce nechat „sbalit“. cítím, jak on uhýbá mým nůžkám jako já uhýbala ohni aby mě nerozpaloval. má rovinu 1,2,3 prázdnou rovinu Saturnu a stejnou rovinu energie 7,88,9 jako já.

co mě má naučit to, že jsem si přitáhla tenhle vytoužený (zatím) nenaplněný vztah z žačky v učitelku? 

cítím, jak moc mi záleží na vztahu (přesto že jsem někdy tak individualistická) a jak moc jsem ochotná na sobě pracovat kvůli němu a jak bych všechno vlastně měla dělat pro sebe, ale teď v této bolavé fázi se mi to ještě nedaří. mám se zaměřit teď na sebe a nechat všechno být? mám pustit tu představu o tom novém muži? a přijmout, že on ten vztah asi nechce? i přesto že té představě tak moc věřím? jen kdyby on dokázal vypnout hlavu a nechat věci plynout.

měla jsem štěstí na krásné vztahy, většinou jsem byla dítě matky země, jednou sestra kovu. až teď, kdy bych ráda přešla k tomu „poslednímu“ vztahu a založila rodinu, se to tak zkomplikovalo. 

mám z toho problémy s pletí, raduji se, když mám cyklus 28 dní a ne kratší, citím, že nevyzařuji energii (kterou jedinou bych toho sebevědomého muže mohla oslnit), mám trochu vystrašený, utrápený pohled, má hustá kštice jaksi zřídla..

děkuji za odpověď

Odpověď

Ahoj Jani, 

zkus na chvíli vypnout hlavu a nechtít všechno tak, jak chceš ty. Přece znáš vesmírné zákony a víš, že vždy se děje vše nejlépe, i když se nám to nelíbí. Přijmi to tak, jak to v tuto chvíli je, a pusť to, zaměř svou pozornost na sebe. Začni dělat ty věci pro sebe, pracuj na svém ženství v kurzu Žena je láska, kup si knížku Žena je láska, pokud ji ještě nemáš a postupuj. Moc lpíš a tlačíš, a kde je tlak, vzniká přirozeně odpor. Posilni své ženství, dělej výzvu – Jsi skvělá žena, naplňuj sebe, dělej to, co tě baví a přináší ti radost, u čeho se cítíš příjemně, rozmazluj se. Vypusť teď z hlavy to, že chceš, abyste byli spolu, důvěřuj, že pokud to tak má být, tak to tak bude. Nejprve z tebe ale musí vyzařovat ženství, energie, která ho bude přitahovat. Dělej ty věci ale kvůli sobě, ne pro výsledek, ale proto, že ty jsi žena, a chceš, aby ti bylo hezky v ženské energii.

Asi víš o svých dvou silných rovinách – rovině energie a rovině dovednosti, seberealizuješ se? Děláš něco, kde tyto velmi silné energie ventiluješ prakticky? Je to potřeba, a stejně tak aktivní sport, rotoped, běh, kolo.. zvlášť pokud teď nemáš sex. Ve vztazích se během života můžeme ocitnout v různých postaveních, vždycky se děje přesně tak, jak potřebujeme, a je pro nás nejlepší v danou chvíli.

Problémy s pletí souvisí s tlustým střevem, ale i hormonálním systémem, udělej si očistu tlustého střeva

a přidej si Noni – 3 lžíce denně, harmonizuje hormonální systém a pomáhá k lepšímu pochopení.

Nakoupíš vše v empatia shopu

A uprav stravu podle zásad zdravého stravování.

S láskou empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře