Dotaz

Dobrý den,

mám moc ráda Vaše stránky a kdykoliv mi něco fyzického je, tak se na ně obracím.

Teď si ale doopravdy nevím rady. Je mi 20 let a rozhodla jsem se vyjet na studijní pobyt Erasmus do Španělska. Mám to tady šíleně moc ráda a neuvěřitelně se moc posouvám a každý den se objevuju. Za to jsem moc ráda. Jediné, co mě tady tíží je, že jsem neustále nemocná. Je pár dní kdy jsem docela zdravá (neřekla bych 100%, ale třeba 95%) ale tyto dny jsou vždycky, když jsem na výletě v jiném městě a ne v Almerii. Almeria je hodně na Jihu a je hned vedle jediné pouště v Evropě. A tak tady nikdy neprší. Je tady prach a špína a prostě mnohem horší vzduch. Mohlo by být důvodem prostě toto, ale nějak tomu nechci věřit. Proč je najednou má imunita mnohem horší? Přece tam musí být něco i psychosomatického..
Předtím jsem měla i teplotu a kašel. To už nemám. Teď mě jenom bolí v krku a mám ucpané dutiny.
Hodně se tady objevuju a tedy to může být i že se něco kvůli tomu spouští… nevím. Taky tady hodně řeším vztah s mou spolubydlící, kdy kolísá mezi láskou a nenávistí. To také může něco znamenat.
Další zajímavá věc, které jsem si všimla, že mám (asi vždy) horší levou stranu – ucpanou jenom jednu dírku nosu, bolest v krku nalevo a i pleť mám většinu času horší nalevo (ale ne vždy).
Pro svou imunitu dělám doopravdy hodně – každý den hořčík, B12, vitamín C (velmi dobrý a silný a dvakrát denně), sportuju (skoro každý den jezdím na kole podél moře do školy), otužuju se (v moři i ve sprše) a jím zdravě.
Mohla byste mi, prosím, něco poradit?
Srdečně Vás pozdravuju a s přeji Vám hezký zbytek dne,
Kateřina Borejová

Odpověď

Dobrý den,

určitě na zevním prostředí nezáleží, je to jen prostředek, nástroj, který nás dostane k tomu, co potřebujeme pochopit, rychleji. Určitě jste četla článek Nemoci jsou zvenku nebo zevnitř, a o tom, proč máme nemoc. Takže pojďme rovnou k vám, jaké jsou vaše životní výzvy a na čem máte pracovat, protože na to, že to neděláte, vás upozorňuje vaše tělo.

Vy jste podle Astrologie 9 Planet 7 Kov, což je energie odpuštění, minulosti. Má velký problém s tím zbavit se toho, co nepotřebuje, a aby se neutrápila, tak to v sobě uzavře jako v konzervě a odmítá se k tomu vracet, má pocit, že to má zpracované, ale když si na to vzpomene, tak ji to emočně zdrtí. Vy máte určitě něco v rodině, protože si nesete rodinnou karmu (číslo 6). Díky energii šestky potřebujete mít stále s někým kontakty, resp. s každým mít dobré vztahy, když je s kýmkoliv problém, tak máte pocit, že je to vaše vina. Díky dobrým vztahům s druhými lidmi si zvedáte sebevědomí a doplňujete sebelásku, což vám nemůže fungovat. Jste velmi citlivá (tři a více dvojek), ale máte tu citlivost uzavřenou do mužské komunikace (plná rovina myšlení), takže stejně, pokud vyjadřujete nějaké své pocity, to druzí vnímají jako tlak, protože používáte argumenty a logiku, ne to, co cítíte. To je výzva energie Kovu, naučit se sdělovat své nejniternější pocity, i když budou pro druhé nepříjemné, prostě to neřešit a dávat to ven.

Pro vás je důležité kromě toho, že se budete učit komunikovat a dávat ven uzavřené emoce, konečně pochopíte odpuštění, resp. stanete se tím, kdo je odpouštějící každému všechno, tak je velmi důležitý nadhled, tzn. vidět samu sebe v celém procesu změn, které se dějí, uvidět a začít žít své místo, které musíte zaplnit tím, co budete milovat dělat. Máte totiž rovinu oddanosti věci, což vám dává ohromnou potřebu dělat něo smysluplného pro celek. Jediné, co vás v tom brzdí, je vaše přílišná idealizace vztahů a lpění na nich. Proto si projděte kurzem Soužít je láska, je to téma tohoto zimního období.

Na problém minulosti ukazují vaše dutiny, dutiny jsou naše dětství. Proto doporučuji vyčistit na všech úrovních – k tomu slouží videa Odpustit je láska, čas odpouštění je ale podzim, tak bych moc nedoporučovala čistit moc aktivně, spíš až příští rok. Odpuštění je téma vaše prvku Kovu, tak si tím vyřešíte svůj životní úkol. Žádný spěch…

Imunita má základ v tlustém střevě (což je nejohroženější orgán Kovu), tak na ní se vám ukazuje, že toto téma je třeba řešit. Proto dotírá nejvíc v období, kdy je to třeba, proto jste nemocná po celou dobu podzimu a tématu odpouštění.

Doporučila bych vám projít si vším v Žena je láska (levá strana ukazuje na blokaci ženství, což u vás je nedostatečná sebeláska a sebevědomí ženy), kurz zdarma, výzvu sebelásky, knížku Žena je láska, videa na ženské témata, především o sebelásce a komunikaci, vstoupit do KRUHU. Pořiďte si ebook Harmonické vztahy podle A9P, tam se dozvíte hodně o sobě a o vztazích k druhým lidem, nebo si rovnou pořiďte členskou sekci Soužít je láska, kde je ebook zdarma jako bonus.

Je dobře, že se o sebe staráte, já bych doporučila to, co znám, protože to užívám a doporučuji už od r.1996 a nic jiného (ani lepšího) jsem nenašla. Já doporučuji začít tímto:

vojtěška Green Health 2-2-2 – čistí střevo, ledviny, posiluje díky minerálům, odkyseluje, je ideální „zelenou“ bylinou pro období zimy + Organic Noni 3 polévkové lžíce – rozvolňuje tkáně a tím je lékem na všechno, zrychluje hojení, detoxikaci, léčení, výborně posiluje imunitu a čistí dutiny

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Mějte se moc krásně ♡

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře