Dotaz

Dobrý den Miluško,

dlouho Vás sledují a s mnoha věcmi jsem s Vámi zajedno. Asi 20 let mám trombofíli – při jedné kontrole zjistili vysoký počet krev.desticek 1130 a poslali mě na vyšetření kostní dřeně – výsledek – trombocytémie. Brala jsem Thromboreduction, Trombex a Litalir. Nyní mi nasadili biologickou léčbu – Besremi – krev.desticky 400. Jinak jsem potíže neměla žadné. Paní doktorka automaticky přešla z jednoho léku na druhý, bez nějakého vysvětlení. Na otázku, zda mám polycitémie Vera – rakovina.. něco zahučela. Besremi je prý šetrnější než Litalir. Teď pomalu začína bolet prava patní ostruha, pravé rameno, tlak v prsou….co ještě přijde?

Odpověď

Dobrý den,

já jsem vždycky rozpačitá, když se mám vyjádřit k dlouhodobé „léčbě“, kdy se něco „léčí“ a přitom se nikdy nevyléčí, ale stav se zhoršuje. Já chápu, že jsou dnes lidé nastavení na to, že lékaři rozumějí zdraví a měli by nás tedy umět vyléčit, pak děláme vše, co nám doporučí, ale já vnímám nemoc úplně jinak, takže k lékům a lékařským postupům se vlastně nedokážu vyjádřit, protože se to se mnou naprosto míjí…

Já nemoc vnímám jako způsob, jak nás naše duše upozorňuje skrze tělo na něco, co nezvládáme, pak mi nedává smysl nemoc potlačovat nebo se jí zbavovat, je třeba pochopit, proč ji mám a co mám změnit a pak to měnit. Přečtěte si článek Přírodní léčení.

Obecná duchovní příčina trombozy je tady, všechny nemoci trombo…něco, jsou vlastně o této podstatě. Nějaký zásek, špunt na naší životní cestě, blokace dalšího života, dalšího pochopení, plutí životem.

U vás je ta blokace v ohromném množství energie, kterou v sobě nesete díky plné rovině energie a síle 5 Země, a současně ve vaší karmické šestce a izolovaných jedničkách. Jste bytost, která musí svou silnou energii ventilovat něčím, co ji totálně zaplní a zaměstná, protože jinak tuto energii obrací proti sobě buď v podobě tlaku na druhé nebo sama na sebe, to druhé je váš případ. Nechcete konflikty a toužíte, aby všichni byli šťastni a v pohodě, a proto nikdy neřeknete nic, co vám vadí a co nechcete, někoho odmítnout prostě neumíte. Ale pokud nedáte ven svůj nepříjemný pocit, tak je ve vás a ničí vás, na fyzické úrovni způsobuje překyselení a záněty a problémy s „tekoucí“ krví.

Je potřeba přijmout sama sebe takovou, jaká jste, přestat se vinit a trápit něčím, co nelze změnit a co je minulostí, radovat se ze své cesty, přijímat všechny své chyby jako ukazatele, kudy se máte vydat jinak. Životní úkol 5 Země je učit se přijímat, podívejte se na videa Přijímat je láska, doporučuji projít si členskou sekcí.

Chce to víc laskavosti sama k sobě, netlačit na sebe, nebýt na sebe přísná, pořád se neúkolovat, to všechno musíte. Začít sdělovat své pocity, učit se naslouchat druhým, nejen si myslet, co potřebují a to jim dávat a nutit, ale naslouchat, co oni chtějí a v tom jim pomáhat. Zbavit se tlaku…

Doporučila bych vám jednoduše přírodně ředit krev a to bez tlaku na sebe, pomalu, ale jistě podle doporučení u trombozy. K lékům, které užíváte, přidávat přírodní doplňky, postupovat v pochopení a zvedání samoléčebných schopností těla, a časem lékaři sami budou léky odebírat. Dát si na to čas, vždyť po tolika letech není možné razantní změna a čekat rychlé uzdravení. Dát si čas do konce života… prostě s tím už nikdy nepřestat.

Viděla bych to tak, že byste vždy v souladu s energií určitého období ředila krev a současně zvedala sílu orgánů, které právě budou mít nejaktivnější období, podle energetické růžice, vždy bych vám pomohla nastavit přesnou kůru i cestu. Ideální pro mysl, pokud vám to dává celé smysl, by bylo projít si postupně on-line programy pro všechny orgány, celoroční vzdělávání je balíček pěti kurzů s výraznou slevou.

Protože pomalu začíná období lymfy a sleziny, je to pro vás nejdůležitější období, protože jsou to vaše nejohroženější orgány a vyjadřují váš životní úkol Přijímat, doporučila bych přesně toto:

Purest Essence – spirulina na zezásadění organismu 1-1-1 + Omega 3 na vazkost krve 1-1-1 + bílá vrba White Willow 2-2-2 + Organic Noni – vše pomůže rozvolnit a povolit – 3 polévkové lžíce

Můžete si vše pořídit přes tento link, náš shop, díky tomu se dostanete do naší skupiny a získáte naši podporu a pomoc, vstup do uzavřených skupin pro víc informací a sdílení.

Stravu je třeba sladit se svou krevní skupinou, určitě vyřadit mínusové potraviny, cukr a sladkosti, bílou mouku a mléčné výrobky kromě kysaných, vyřadit maso, nechat občas kvalitní, vaše cesta je vegetariánská.

Najděte si, co milujete dělat a do toho se vrhněte a začněte svůj život věnovat sobě a své radosti v něm ♡

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře