Dotaz

Dobrý den,
cca před 10 lety se mi objevila na ruce v podpaží malá bílá tečka. Asi rok na to jsem si nechal operativně odstranit velké mateřské znaménko na zádech a další malá různě po těle. Během dalších let se mi bílé tečky objevovaly různě po těle, na holeních, na zádech, na rukách atd. Později se spojily v bílé nepravidelné skvrny – vitiligo. Celý život čtu duchovní literaturu (od 14 let), Astrologii, Numerologii, zabývám se racionální výživou a potravinovými doplňky. Již za socialismu jsem si sháněl nejrůznější vitamíny a doplňky, hlavně dle Adelle Davis – Let´s Eat Right To Keep Fit. Na druhou stranu mojí věčnou slabostí byly sladkosti. Nyní to je 13 let co nejím červené maso, uzeniny a v poslední době silně omezuji mléčné výrobky a výrobky z bílé mouky. Paradoxně jsem cca 14 let kouřil. Od 10 let jsem trpěl migrénami (snad po prodělaném zápalu mozkových blan v 6 letech). Po přečtení Astrologie psychologie od Hermanna Mayera jsem začal měnit své vzorce chování a s Boží pomocí jsem se pravidelných migrénových záchvatů zbavil. To bylo v letech 97-99. Občas mě ještě někdy hlava bolí, ale nedá se již hovořit o klasické migréně – většinou vím, „za co to mám“, někdy ale jen dle počasí a tlaku.
Zkouška s vitiligem mě velmi nepříjemně omezuje, obzvláště, když už se začíná objevovat i v obličeji. Tuším, že si musím dát do pořádku játra poničená lety používanými prášky proti bolesti. Chtěl bych také zahájit sérii očistných půstů. Vaše přípravky znám a již v roce 99 – 2002 jsem užíval některé z nich (Yucca atd.). Chci si nasadit Liver Aid a další dle vašeho receptu na očistu jater. Také bych chtěl po letech začít znovu s meditacemi a s autoléčbou pomocí světla a vizualizace. Zajímal by mě váš názor na můj případ. Vím, že dostáváme přesně to, co pro svůj další vývoj potřebujeme, a že toho nikdy není více, než kolik jsme schopni unést. Nicméně já děkuji za tuto zkoušku, uvědomuji si, co bych měl změnit a teď chci, aby to odešlo. Ale takhle to bohužel nefunguje. Když člověk znečišťuje tělo i mysl po dlouhá léta, nelze si od toho za pár dní pomoci. Anebo máte jiný názor? Děkuji.

Odpověď

Milý Martine 🙂
Než jsem se dostala k odpovědi na váš dotaz, už jste se zařídil sám, objednal jaterní produkty, super, je to v podstatě stejné doporučení, jaké bych zvolila v tuto chvíli já.
Je úžasné, jak jste šikovný, jak vše chápete a snažíte se řešit. Já bych viděla jen jeden zádrhel… Jste člověk, který se snaží získat informace o životě a hledá smysl života, ale podstatné je pro vás skutečně žít. Jsou pro vás velmi, velmi důležité milostné vztahy a domov, někdy si o tomto vytváříte iluze. Řekla bych, že mnoho věcí víte, ale nerealizujete je ve svých skutečných vztazích, ve svém životě. Berete život moc vážně, chce to prostě si hrát a radovat se, být dítětem, které i když cosi zkazí, netrápí se tím, nedělá žádné razantní závěry a jde s úsměvem dál. Vitiligo je vždy špatném náhledu na život jako takový, a o jistém stupni povýšení, snaze odlišit se od ostatních (právě tím, že mám pocit, že něco znám víc a lépe než ti „obyčejní“ druzí). Na úrovni tělesné jde o kontakt, naše hranice, naši něžnost (jsme opět u milostného vztahu). Bílé skvrny na těle jsou projevem temných skvn na duši, které nemáme chuť ukazovat druhým ani sobě, ale přece každý má své temné skvrny, je důležité přijmout se jako celek, anděl i ďábel. Vitiligo je jistým způsobem vyznamenání – pokud prokážeme, že jsme ho hodni, že jsme pochopili své výjimečné schopnosti a především je dokážeme realizovat bez povýšení a s láskou k druhým, máme splněno. A vy máte skutečně výjimečné schopnosti – dar odhodlání i empatie, měl byste pomáhat druhým, tím byste se realizoval a uzemnil své vědomosti. Bolesti hlavy jsou také projevem přílišných vědomostí v hlavě a malé realizace, přílišného přemýšlení a malého radování se a prostě žití v souladu se svou intuicí (i když rozum to nechápe :-)). Znovu chválím, že produkty jste si vybral dobře, jaterní kůru držte alespoň 3 měsíce v kuse. Doporučila bych vám k tomu navíc komplex vitamínů skupiny B Stress Management B Complex 3tbl. denně a vápník s hořčíkem Strong Bones 1-1-2 alespoň po dobu očisty jater. Je třeba zbavit se také překyselení (migrény).
Kdyby jste cokoliv potřeboval, jsem tu 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře