Dotaz

Dobrý den,

dcera v říjnu bude mít 4 roky a po narození ji vyšel negativní screaning na kataraktu, ale kolem 4 měsíce měla zánět v očích a při řešení na očním byla diagnostikována katarakta. Zatím dcera nepodstoupila operaci. Snažíme se řešit celostně a neinvazivně. Levé oko má sytě zakalené, pravé částečně. Jinak je to veselá, zdravá holka, chodí do MŠ, nemá problém s orientací a sebeobsluhou. Dle lékařů praktická slepota. Chodíme na kraniosakrální terapii, TČM, doplňujeme minerály a vitamíny vč. zelených potravin, cvičíme resp. řešíme zrakovou stimulaci. Našli i gen, který je poškozený.

Věřím a cítím, že lze s tímto jinak pracovat a docílit toho, aby zákal zmizel, do očí vstoupilo naplno světlo a nemusela podstoupit operaci. Kudy teď dál? Co jsem přehlídla nebo nepochopila? Je čas změnit zabužívané paradigma, že operace je spásná ačkoli tomu tak není.

Budu vděčná za vaši odpověď. Předem děkuji

Odpověď

Dobrý den,

vaše dcera si vybrala vás, abyste skrze její zdravotní problém pochopila sama sebe, a současně si přinesla stejný úkol i pro sebe, pokud vy nepochopíte a nezměníte se, bude ho řešit ona v dospělosti. Její nemoc je vlastně duchovně vaše. Nejdůležitější je ale pochopit, že neexistuje žádná vina, vše je totálně v pořádku a skvěle zařízeno, takže na sebe nebrat přílišnou zodpovědnost, vnímat vše, co se děje, s nadhledem. Jsme duše a vybíráme si životy, kde se cosi učíme, ale životů je neomezeně, není žádný tlak, můžeme si lekce opakovat tisíckrát dokola, protože hlavním principem školy života je užívat si jí. Žádný smutek, pláč, trápení, lkaní nad nespravedlivým osudem, žádné úporné snažení všechno pochopit a ve všem se změnit. Mrkněte se na sekci Karmalogie, především Proč sem přicházíme, Karmická nádoba a Karmická výchova.

Z nepochopení anebo nepřijetí toho, že dítě není naše, že je to duše jako my a pokud má „problém“, tak je zpravidla mnohem vyspělejší než my, protože se rozhodla třeba i obětovat jeden ze životů pro naši školu, vychází frustrace rodičů. Je třeba se zbavit zodpovědnosti za záchranu dítěte, rozšifrovat, s jakým úkolem pro vás jako matku přišlo a začít se změnou sebe. To je to jediné, nač vaše dítě čeká. Podívejte se na článek 11 mylných představ o výchově dětí, třeba pomůže taky.

Proč to tedy potřebujete. Přečtěte si duchovní příčinu šedého zákalu. Levé oko je ženský princip, souvislost s matkou, s ženskou linií, ženskou stránkou života. Vy jste ryze mužská energie – nemáte ani číslo 6 ani číslo 2. Máte silnou (buldočí) rovinu odhodlání, co si usmyslíte, to nepustíte, dokud toho nedosáhnete. K tomu číslo 8, silná logika a fyzická karma, která vás vyzývá vnímat život v nadhledu, nedrtit se tolik po změně fyzického „všeho“, jste na sebe velmi tvrdá, navíc máte dvě čtyřky, což je energie, která vás nutí mít pravidla, přes která nejede vlak, vy se jimi necháte tlačit do super výkonů, a tlačíte je do druhých, prostě nedáte pokoj, než všechno bude podle vás. A když k tomu přidáme energii krevní skupiny vůdce a šéfa O a perfekcionismus 7 Kovu, je to tedy nádherná kombinace a ani se vaší dceři nedivím, že si vás vybrala 😀 Zlehčuji úmyslně…

Ptám se, kde je váš muž. Kde je vaše skutečné pasivní vědomé ženství. Kde jste zapomněla na sebe. Je třeba otevřít oči, otevřít srdce a začít fungovat žensky. Což neznamená jen to, že se budete věnovat svému muži na prvním místě hned po sobě, ale že budete své dceři ukazovat harmonické partnerství a sama sebe v něm. Ženu, která ho tvoří. Budete ji ukazovat ženské chování, ženské fungování, ženskou podstatu prakticky. Tam uplatníte ty své dvě čtyřky – že budete prakticky fungovat v ženských principech. Znamená to i to, že přestanete tlačit na uzdravení, proti operaci, za žádnou cenu to, co nechcete. Co váš muž, co táta dcery, je stejně skálopevně přesvědčený o tomtéž, nebo se jen musí přizpůsobit. To jsou otázky, které před vámi leží a nebude snadné do nich kousnout, bude to hořké sousto. Doporučuji si projít kurzem zdarma Žena je láska, tam najdete základní principy vědomého pasivního ženství a první kroky k němu, můžete číst knížku Žena je láska, a nebo rovnou se přidejte do KRUHU, budete potřebovat trvalou podporu, inspiraci a mou pomoc, protože změnit vzorce snadné nebude. Jsou hluboké a karmické, což je super, protože díky změně sebe můžete pomoci nejen dceři, aby v dospělosti nemusela řešit to stejné, co vy, ale vyléčíte svou mámu, svou babičku a celou ženskou rodovou linii. Jste spjata s minulostí, protože 7 Kov má životní úkol učit se vypořádat s minulostí, odpouštět. Je pro vás zásadní pochopit minulost, odpuštění – čas odpuštění je teď na podzim, podívejte se na Odpustit je láska nebo rovnou vstupte do členské sekce.

Je pro vás zásadní obrátit se k vašemu muži, naslouchat tomu, co říká, přestat tlačit vyléčení dcery podle svých představ. Operace, pokud pochopíme, proč ta nemoc je a co mám měnit a skutečně za změnou vyrazím, může být rychlá karmická léčba, nemusí být nic špatného, prostě rychlé zbavení se nemoci, a pak už se nemusí vrátit, nikde se nic neprojeví negativně, prostě je pochopeno, nová cesta započata, nové příležitosti ke zvládnutí úkolu naší duše otevřeny a operace jen rychle odstraní zhmotnělý problém. Vůbec bych se toho nebála. Vaše dcera je 9 Oheň, což je energie radosti, napojení na srdce, inspirace, nezávislosti a štěstí. Její fungování i s téměř slepotou, o kterém se zmiňujete, je pro vás inspirací – je vaším energetickým učitelem. Buďte šťastná s tím, jak to je, i teď je to v pohodě, nádhera, užívejte si – stejně jako vaše dcera. Kdybyste se jí zeptala, možná ona nic měnit nechce…

Vy změňte duchovní příčinu zákalu dcery a její tělo podpořte tímto:

Zenthonic – nejsilnější antioxidant, čistí nejmenší cévky, je výživou, dodává energii 3 polévkové lžíce + Lutein Plus 2 tbl. vysypat na lžičku a před spaním sníst a zapít – antioxidant na oči

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až se stanete členem naší skupiny (nákupem produktů), získáte přístup do uzavřené webové i FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si radíme a kde vám budu já i ostatní členové k dispozici radou, jak postupovat na cestě přírodního léčení.

Tuším, že stravu a vše ostatní máte dokonale pořešeno ♡

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Lutein Plus: Pro zdravé oči
Lutein Plus: Pro zdravé oči

Lutein PLUS je komplexní přípravek, který jsme vyvinuli k ochraně zdraví očí. Zatímco borůvky jsou známé hlavně díky svým výsledkům v tradiční medicíně, lutein a zeaxanthin jsou nejdůležitější sloučeniny ve žluté skvrně, části očí, která zodpovídá za ostrý zrak. Tím, že se chovají jako „filtr“, chrání zdraví sítnice před škodlivými účinky ostrého světla a UV; mohou oddálit stárnutí očí a snížit riziko věkem podmíněné makulární degenerace (VPMD).

Detail produktu

Komentáře