Dotaz

Pekný deň Miluska,

prosím Ta o radu pre mojho 16 ročného syna. Už dlhšie ma zvýšený pulz 85-cez 100, tlak je v poriadku, štítnu žľazu ma vraj v poriadku, neurologické v poriadku na kardiológii srdiečko v poriadku len ten tep zvýšený, s čím to môže súvisieť?

Budem Ti moc vďačná za odpoved.

Dadka

Odpověď

Ahoj,

přečti si duchovní příčinu a přírodní léčbu tachykardie obecně. Jde o přílišné nároky, tlak na výkon, zrychlení „života“.

Tvůj syn je ale velmi, velmi citlivý, přečti si o jeho dvou a více dvojkách, chybějící jedničce a jedné sedmičce. K tomu má číslo 5, což je vášeň, citová hloubka. K tomu má prázdnou rovinu inspirace. Nazvala bych tvého syna indigovým dítětem, duší, která přišla učit druhé, která má pocit, že sem nepatří, nerozumí tlakům společnosti, okolí, proč se má snažit dosáhnout nějakých výsledků, proč se má učit, proč má cokoliv dělat, někým se stát, nedává mu to smysl. Má tu úplně jiné místo, naprosto jinak vnímá druhé lidi, nedokáže soupeřit, bojovat o sebe, protože hluboko v něm je pocit, že já jsem my. Je velmi emočně nestabilní, ale nedává to najevo, protože žije v pocitu, že by ukázal slabost a že se to nedělá.

Když se podíváš na svá čísla, tak je naprosto jasné, proč jste spolu. Ty jsi velmi v mužské energii (je super, že pracuješ na sobě v KRUHU ♡), uzavřená komunikace, málo přirozené empatie a nacítění se na druhého. Nemáš ani dvojku ani šestku. Tohle o sobě víš… Tvůj syn ti pomáhá na tvé ženské cestě, protože tě učí intuici, žít bez tlaku, umět spočinout, jen spolu být (nebo sama), nesnažit se dosáhnout nějakého cíle. Léčbou vás obou je objetí. Vzájemné objetí, být spolu jen tak beze slov, trávit spolu čas, být si k dispozici. Jeden pro druhého jste lékem. Začít s tím musíš ty, protože jsi jeho energetický učitel – on je zatím spíš rozpolcený, má pocit, že musí dělat něco, že jsou povinnosti, atd.,… a tak jede. Ty mu musíš ukázat na vlastním příkladě, životu, že je úžasné žít tady a teď, dělat si radost jen tak, chodit do přírody bez cíle a plánu, umět sdílet čas bez zbytečných slov… Rozumíš, jak je ta vaše škole božsky vymyšlená?

Ty prostě pokračuj na své ženské cestě. A svému synovi jen dávej prostor, ukazuj možnosti, dovoluj, aby přišel s tím, co potřebuje on, nastavuj vztah k němu stejně jako ho nastavuješ ke svému partnerovi. A svého syna podpoř jen fyzicky (hlavně mu nic nevysvětluj, co má změnit :-D, pracuj na sobě!). Děti narození po r. 2000 jsou totálně bez minerálů, fyzicky nestabilní, proto je tolik dospívajících v psychických problémech, narůstají poruchy učení, chování, pozornosti, autismus,… Přitom stačí jen doplnit výživu tělu, stabilizovat ho.

Doporučuji:

Mega qProtect 1-1-1 + Stress Management B komplex 1-1-1 + C 1000 2-1-0 – po jídle + Magnezi B6 1 + Strong Bones 2 před spaním

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíš produkty a staneš se členem naší skupiny v CaliVitě, získáš přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy vynechat cukr a sladkosti, stimulanty, např. kofein.

Takto na 3 měsíce a pak se ozvěte, jak to vypadá. Nikdy nepřestanu žasnout, jak úžasně je život stvořen ♡

S láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Strong Bones: Vápník s hořčíkem
Strong Bones: Vápník s hořčíkem

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Detail produktu

Komentáře