Dotaz

Ahoj Milusko, prosím o radu,

před 3 měsíci jsem začala užívat nopalin, ac zymes, paraprotex, pupalkovy olej na základě zodpovězeneho odpovědi na me problemy, kdy mě trápily průjmy a výtoky. Vytok však neustava, žádné zlepšení. Je nějaká možnost v lepší zítřky?

Během kůry jsem prodělala covid, vzhledem k problémům s pruduskami jsem měla na 3 dny antibiotika. Trápí mě dle mého názoru oslabené plíce a každý měsíc opakující se vytok po menstruaci.

Děkuji za odpověď, Andrea.

Odpověď

Ahoj,

v každém případě máš oslabenou mikrofloru, z toho vycházející průjmy a výtoky. Každá dávka ATB vše vrací na začátek, možná ještě víc do mínusu, s tím je třeba počítat. Pokud trpíš těmito problémy dlouhodobě, a navíc tuto léčbu přerušuješ ATB, je třeba se nespoléhat na pouze léčbu 3 měsíce, ale pokračovat tak dlouho, až se problémů zbavíš.

Místo ATB můžeš spolehlivě použít Samburex (6 lžiček denně), četla jsi článek Spolehlivá náhrada ATB i pro děti?

Pokračuj dál s AC Zymes ve vysokých dávkách (2-2-2), Paraprotexem (2-2-2), a cokoliv zkoušej střídat z tohoto odkazu – Výtok – je tam proklik na přírodní léčbu, Paraprotex můžeš nahradit Oregano Oil, Garlic, místo Nopalinu něco zeleného – vojtěšku nebo Spirulinu Chlorellu nebo Liquid Chlorophyll. Určitě céčko, minerály, něco protizánětlivého – pupalku, omegu, vitamín E.

Doporučuji se přidat se k FB skupině Calivita KLUB Empatia – tam se můžeš ptát na aktuální potíže a postup, dostaneš rychlejší radu ode mne i nápady od ostatních CV uživatelů.

Rozumím, že se vždycky chceme co nejrychleji zbavit toho, co nás obtěžuje, ale v případě přírodního léčení to chce pochopit celý proces, rozdíl mezi přírodním a chemickým léčením – četla jsi článek Přírodní versus chemické léčení a Co je to přírodní léčení? Snad tě to posílí v tom pokračovat dál a nemíchat chemii s přírodou, protože ti to kazí a prodlužuje cestu ke starání se o své zdraví totálně.

Přeju ti hodně odvahy a síly pokračovat – ostatně stejně jiná cesta není 🙂

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Samburex: Přírodní antibiotikum
Samburex: Přírodní antibiotikum

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Detail produktu

Komentáře