Dotaz

Dobrý den, mohu prosím udělat očistnou kůru yuccou v těhotenství?

Odpověď

Dobrý den,

mohla byste, ale už je na očistu tlustého střeva pozdě, už je doba ledvin, takže nedoporučuji kvůli období. Podívejte se, kdy je vhodný čas pro které orgána – viz energetická růžice.

V tuto dobu je očista ledvin a močových cest, o očistě je tady, z doporučení můžete všechno.

Pokud ale máte akutní problém s tlustým střevem a nevyprazdňujete se každý den, pak můžete očistu tlustého střeva udělat, ale z důvodu těhotenství určitě nezapomenout na antioxidanty, které sbírají odmydlené nečistoty jukou a hodně probiotik.

Pokud tedy máte problém se střevem, doporučuji:

Pure juka začít 1tbl. denně na lačno, další týden 1-0-1 a pak přidat na 1-1-1 + AC Zymes 2-0-2 + Mega qProtect 1-1-1 + C 1000 1-1-0 + ideálně přidat multivitamín pro těhotné a kojící New Life 1-1-1

Vše si pořídíte v empatia shopu

Pokud nemáte žádné zdravotní problémy, doporučila bych preventivně podpořit ledviny a přidat základní živiny pro imunitu:

Balíček na očistu ledvin – vojtěška Green Health 2-2-2 + qProtect 1-1-1 + New Life 1-1-1 + C 1000 1-1-0

Zdravé stravování je základem – viz naše zásady zdravého stravování.

Děkuji a opatrujte sebe i miminko!

s láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

New Life: Pro těhotné a kojící
New Life: Pro těhotné a kojící

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu

Komentáře