Dotaz

Dobrý den milá Empatie,
obracím se na vás o radu.Tři měsíce jsem měla opakované gyn.záněty, když naposled dokonce nezabrala léčba. Nakonec mi pomohly sedací bylinkové koupele a současně jsem změnila jídelníček. Vyřadila jsem vše sladké, mléčné výrobky a kávu. Snídám ovoce, buď grepy, pomeranče, jablka, ananas, nebo si vařím jahelnou kaši, obědvám v závodní jídelně, snažím si vždy vybrat pro sebe tu lepší variantu, večeřím buď dušenou zeleninu nebo saláty ze syrové zeleniny. V dubnu jsem pila kopřivový čaj, v květnu čaj měsíčkový. Denně beru tabletu lactobacilu. Jak jsem změnila stravu, objevila se mi urputná zácpa, že jdu ztěží až třetí den. Zkusila jsem brát psylium, ale to jsem nešla celý týden. Zkusila jsem i šaratici, taky nezabrala. Stolici mám tvrdou, ztěží vytlačím dva malé tvrdé bobečky. S pitným režimem problém nemám, denně vypiji 2 – 3 litry. Ráno piji bylinkový čaj, přes den zelený čaj, rooibos a obyč. vodu. Večer chodím na hodinu do lesa, rychlou chůzí. Moc uvítám vaše doporučení,čím rozhýbat má “ líná “ střeva :-))
Děkuji Sedita

Odpověď

Dobrý den,
gynekologické záněty jsou velmi úzce spojené s problémy s tlustým střevem. Nejen proto, že tyto orgány leží vedle sebe a oslabení jednoho se přenáší i na druhý (především užívání antibiotik, které vybíjí příznivou mikroflóru na všech sliznicích kdekoliv, dochází k překyselení a opětnému onemocnění, je to začarovaný kruh), ale i z hlediska duchovního. Pokud je žena nespokojena v partnerství, trpívá gynekologickými problémy, tím odhání svého partnera, současně se v ní hromadí křivdy, které nespokojenost způsobuje, ublížení, které se v ní hromadí, a tím dochází k neodpuštění a zácpě. U vás vše vychází z velké energie, kterou v sobě máte (plná rovina odhodlání), ale předevší z energie 6 Kovu podle astrologie devíti planet. Do tohoto prvku patří orgány tlusté střevo a plíce, tudíž to znamená, že odpuštění je váš životní úkol – máte tendence některé věci brát jako neakceptovatelné pro vás, neodpustitelné. Je to jen výzva k tomu nevytvářet si žádné bariéry a přijímat vše takové, jaké je, a každého takového, jaký je. Je to  základ spokojenosti. Ženy s převahou lichých čísel v datu narození a 6 Kovy mají tendenci na své partnery tlačit víc, než je zdrávo, mají své zarputilé představy, jak má partner fungovat a hlavně jak má rodina fungovat, a tak lehce vzniká jejich nespokojenost (je jasné, že právě pro ty zarputilé zásady potřebují dostat takové trenéry, které jim tyhle představy budou bourat – jde přece o školu života, potřebujeme narazit, abychom se mohli stát lepší!). Také krevní skupina vám na razanci přidává. Je pro vás důležité učit se být měkkou, poddajnou ženou, která netlačí, mlčí, neprosazuje svou, nechá druhé, ať si dělají naprosto co chtějí, dokonce je v tom podpoří, umí pohladit, ale neradí, když není požádána, prostě je láskou 🙂
Žena s vaší energií by měla mít zaměstnání jako poslání, především pomáhat druhým (kvůli šestce) a obchodovat (kvůli krevní skupině 0), pokud budete správně ventilovat svou energii, nezbyde vám žádná na organizování doma 🙂 Spolupracujte s námi!
Je třeba se rozhýbat na úrovni dělání, poslání, pak se zbavit křivd a neodpuštění v sobě, snažit se o spokojenost se svým partnerem (nebo od něj odejděte).
A užívejte:
Probio Balance probiotikum (nevím, jaké jste doposud užívala, ale z mé zkušenosti jsou běžně dostupné v lékarně nefunkční), dávkování 1-1-1 na lačno, zapít.
Ocean 21 výtažky z mořských řas, které krevní skupině O rozhýbávají metabolismus, hormonální systém, všechny tekutiny v těla, pomáhají peristaltice, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Kdyby za měsíc se nic nedělo, přidejte si juku – Pure Yucca, ta skutečně razantně čistí tlusté střevo (stejně byste ji potřebovala, ale myslela jsem nejprve kůru výše uvedenou, a teprve na podzim očistu tlustého střeva) dávkování 2-0-2 na lačno, hodně zapít!
Pijte bylinné čaje a po obědě a před spaním si uvařte 1/4 litru jaterního čaje.
Se stravou to děláte výborně, jen k snídani nebo dopoledne tu jahelnou kaši, ananas večer k druhé večeři. A přece jen trošku víc pít, pod 3 litry ne.
Takže zkuste, uvidíte 🙂
Kdyby něco, ozvěte se
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře