Dotaz

Dobrý den Miluško,

předem chci poděkovat za vaše videa jsou pro mne skvělým průvodcem v mém hledání sebe. Prosím o radu již čtyři měsíce mě trápí zánět prostaty po léčbě čtyřmi antibiotiky mi bylo řečeno, že je nemoc chronická a musím se s tím smířit. Pracuji v lese tak je pro mne toto omezení stresující.

Děkuji moc za radu. Krásné dny, Vít.

Odpověď

Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu, máme radost.

Přečtěte si podobný dotaz.

Přečtěte si duchovní příčinu problémů s prostatou, je tam i proklik na léčbu.

Zánět je cosi horkého, co nám nedá spát, s čím vnitřně bojujeme, agrese, kterou se snažíme potlačit. Prostata je symbol mužství a ukazatel vztahu muže k ženám, souvisí se sexem a intimitou. Zaměřte se na váš vztah a svou mužskou roli v něm.

Vy jste energie 6 Kovu, jste velmi tuhá a uzavřená energie, neumíte mluvit o svých pocitech. Jste velmi citlivý a ochraňovatelský máte rovinu senzitivity a izolovanou sedmičku, takže pro druhé byste udělal cokoliv, jen aby byli spokojení, především v partnerství a rodině – máte 6 – rodinná karma. A ještě ke všemu máte 5 izolovaných jedniček! Ty vypovídají o naprosté neschopnosti vyjádřit odpovídajícím způsobem své city a pocity a snaze se chránit před svou vlastní nejistotou a citlivostí tím, že bojujete a zraňujete, raději dříve, než byste byl sám zraněný – nejlepší obrana je útok. A, že tohle není správná cesta ve vztahu, vás upozorňuje tělo. Zkuste začít mluvit o svých citech a pocitech, nenoste v sobě křivdy a ublížení, odpouštějte a zkuste se prosadit jako muž.

Přečtěte si článek 7 kopanců pro muže (od ženy) a 7 kopanců pro muže (od muže)

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na Soužít je láska, prostata spadá do prvku Voda, ale i na Odpustit je láska, je o vašem prvku Kov.

A užívejte:

Liquid Chlorophyll – 3 polévkové lžíce denně do 1,5 l vody, popíjet během dne, ideální by pro tebe byl nákup Aquarionu, který vyrábí zásaditou vodu, vše o něm je tady.

AC Zymes PLUS 2-2-2 + Greeen Health 2-2-2, 10 min před jídlem + Pro-state Power 1-1-1+ Mega Q protect 1-1-1 + C 1000 2-2-0.

Kupte si Samburex a pokud by se v budoucnu objevil zánět, přidejte 5x denně lžičku, ale jen 5-7 dní jako antibiotika.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Chronické znamená – „nevím, jak to vyléčit“. Zbavíte se překyselení, protizánětlivou bariéru, zvýšíte imunitu a bude vše OK 🙂

Upravte stravu, vyloučit nyní mléčné výrobky, cukr a sladkosti, bílou mouku, podívejte se na zásady zdravého stravování. A snažte se vyloučit mínusové potraviny podle své krevní skupiny. Vše půjde…

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Pro-STP: Ochrana prostaty
Pro-STP: Ochrana prostaty

Pro-STP Benigní zvětšení prostaty může u starších mužů způsobovat nepříjemné příznaky (časté močení v noci a později i ve dne), ale to může být účinně ošetřeno přírodními přípravky. Výtažek ze saw palmetto a kopřivy může příznaky způsobené zvětšením prostaty a zánětem zmírňovat. Kopřiva je velmi dobře známá díky svým diuretickým a čistícím účinkům, zinek a selen nejsou jen skvělými antioxidanty, ale také mohou přispívat ke správné činnosti pohlavních orgánů.

Detail produktu

Komentáře