Dotaz

Dobrý den,

prosím o radu ohledně vracejících se zánětů močáku a bolestech hlavy. / Nikdy se nejedná u močáku o prostydnutí nebo něco podobného. Jak jsem vypozorovala, zánět se objeví buď když řeším vztahové,resp. partnerské  problémy, nebi i při vztazích třeba ve spolku, kde jsem vedoucí. / při 13 členech se to někdy stává/. dle astrologie 9ti planet jsem „dřevo“- ročník 1951. Zatím jsem záněty řešila atb, ale tentokrát jsem si řekla dost. Nasadila jsem vysoké dávky chlorely a zeleného ječmene. Léčba bude asi delší než u atb, ale snad by tato přírodní léčba mohla zabránit aby se záněty vracely. Ale je tam ještě ta duchovní příčina…Tam si rady tedy opravdu nevím. Co bych měla změnit, nebo jinak řešit.

No a nyní k té hlavě. Mám blokové postavení krční páteře / snímek rtg/. Bolesti mám od svých 20 ti let. Samosebou cvičím pravidelně už od mládí, rehabilitace,masáže,atd. Ale bolesti tu jsou stále. Rozhodla jsem se při posledním ataku bolesti si prášek nevzít, zakusila jsem opravdu takové bolesti, že jsme myslela, že to nezvládnu..Nakonec jsem vydržela, ale nevím na jak dlouho, kdy se to zase ozve. Nevím, jestli při této diagnóze je vůbec možné se bolesti úplně zbavit. Moc by mě  zajímala i tady příčina a docela ráda bych se s tím poprala. Nějaké velké starosti nemám, docela si žiju dobře, roky kdy jsem se přetěžovala a  pracovala na mnoho procent už jsou díky B. pryč. Odpočívám,starám se o sebe, zažívám docela běžný normální život. Vztahy s dcerami a vnoučaty jsou bez vážných problémů.Máme se rádi. O mých partnerských vztazích už se nezmiňuji, jsem rozvedená, to nechávám plynout jestli dojde k obnovení vztahu s bývalým přítelem nebo ne. , uvidíme co čas ukáže. Takže takto to mám ,kéž bych Miluško s tvojí pomocí přišla problémům na kloub.

Předem moc a moc díky za radu.   Zdraví Jiřina Bělohoubková.

Odpověď

Ahoj Jiřinko,

problémy s krční páteří ukazují na problémy s játry a žlučníkem, což jsou podle A9P právě tvé životní orgány – viz energetická růžice. Máš veskrze mužskou energii (pouze lichá čísla v datu narození) a silnou mužskou rovinu odhodlání a rovinu pochopení (viz plné roviny), kdy je tvá potřeba mít vždy pravdu a aby bylo vše po tvém se střetává s touhou a potřebou důvěrného vztahu, přátelství a partnerství. Když si přečteš o svých výzvách podle 4 Dřeva a podle krevní skupiny O, je zřejmé, že tak silná energie v ženském těle je výzvou pracovat na ženských vlastnostech. Že nejdůležitějším úkolem pro tebe tady na Zemi je vědomě žensky změkčovat.

Když se podíváš na energetickou růžici a vztahy v ní, je zřejmé, že pokud jsi od mládí nešla cestou změkčování a nepracovala na vědomé ženské pasivitě, tak jsi nejenže zesilovala problém s bolestí hlavy a docházelo ke stále silnějšímu oslabování jater, tak oslabený prvek Dřeva a játra vysilovaly energetickou matku, tj. Vodu s močovým měchýřem. Od nežitého ženství se oslabily orgány vztahové a především močový měchýř, který zadržuje vodu, tj duchovní prvek. Z důvodu, žes nešla cestou pochopení, ale více či méně odmítání a agrese, máš zánět (boj) v močovém měchýři. Přečti si duchovní příčinu, sedí to.

S celostním léčením bych začala tím, cos napsala až na konec (což také ukazuje, na jakém stupni hierarchie v životě to stále máš) – partnerstvím a ženství. Prakticky a se svou silnou energií zkrotit sebe, donutit se obnovit vztah a nechat se změkčovat 🙂

Žena je láska je jasná cesta, vstup i do KRUHU, budu se na tebe těšit!

Po ATB je nutné masivně doplnit probiotika a následně bych ti doporučila dlouhodobou jaterní kůru. Viděla bych to takto:

AC Zymes 2-2-2 + vojtěška Green Health 2-2-2 + C 1000 2-2-2 – v tomto dávkování 3 měsíce v kuse, pít Liquid Chlorophyll 3 lžíce do 2 litrů vody a přes den to celé vypít +  odpoledne 1/2 litru čaje na ledviny a močové cesty vypít teplé. (doma mít v zásobě Samburex a kdyby se zánět začal hlásit, nasadit jako náhradu ATB). Kdyby bylo možné, přidala bych Noni 3 lžíce denně.

Poté si dát v srpnu a září Ocean 3 polévkové lžíce denně, a od října začít s jaterní kůrou:

Silymarin 2-2-2 + Super Soya Lecitin 3-3-3 + Super Mega 50 1-1-1 + Noni 3 lžíce denně

Takto min. do léta cca půl roku, pak se uvidí.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíš produkty a staneš se členem naší skupiny v CaliVitě, získáš přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy je nutné vyřadit mléčné výrobky, sladkosti, cukr, veškeré pečivo (pouze kváskový žitný chléb!). Spoustu zeleniny, ovoce, ryby.

Zásady zdravého stravování jsou tady

Držím palce, vše půjde.

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Samburex: Přírodní antibiotikum
Samburex: Přírodní antibiotikum

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Detail produktu

Komentáře