Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Bože, přírodo, vesmíre,

dopřej mi trpělivosti snášet věci, které nemohu změniti,

odvahy, změniti věci které mohu změnit

a moudrosti, abych jedno od druhého rozeznal!

---

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud pijeme sycené vody oxidem uhličitým, zbavujeme své tělo vápníku!
Jde totiž o to, že oxid uhličitý se z těla vyloučí pouze navázaný na vápník a při metabolismu tělo používá ten vápník, který je pro něj nejdostupnější, tzn. z kostí. Stejný proces probíhá i se šumivými vitamínovými a minerálovými preparáty, takže se paradoxně šumivým vápníkem  odvápňujeme!

Zažívání - bolest v pravém podžebří, žlučník

Dobrý den,

mohla bych se zeptat ohledně mého problému??? Už asi 3 roky mě trápí bolest v pravém podžebří, špatné trávení, zácpa.....začalo to v těhotenství, kdy jsem měla od počátku "těhotenskou žloutenku"-vysoké jaterní testy, kolem 5.měsíce se to zklidnilo,po porodu také, ale tak po roce to začalo znova a trápí to. Po lékařské stránce UZ v pořádku, diagnostikovali líný žlučník, na gastru jsem měla polyp v žaludku (ten mi byl odstraněn) teď v létě, ale jinak nic se nenašlo. Je mi i poslední dobou těžko od žaludku. Zkouším různé byliny, čaje, terapie, léky na žlučník - Cholagol,.....jsem i pracovně hodně vytížená, mám 4 letou dcerku, která mě teda dává zabrat svou výbušnou povahou a vzteky, nespavostí...jedno s druhým. Každopádně ta bolest v pravém podžebří je snad poslední dobou trvalá....Mohli byste mi poradit, co s tím? Co se se mnou děje? Je to tím žlučníkem? Co dělám špatně, že se to nelepší?

Děkuji moc.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

váš životní úkol je učit se najít pozitivní přístup k životu (máte tři osmičky v datu narození) a přijímat všechno tak, jak to přichází s nadšením a vědomím, že vše je ve vaše dobro. Máte se učit přijímat život jako příležitost, ne jako problém, jste 2 Země. Podívejte se na videa Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, hodně vám pomohou. Ohledně žlučníku a jater, která máte přetížená, ale jen jako důsledek své negativity, s jakou přijímáte "svět", tak je program Tolerovat je láska, najdete ho také na Akademii. 

Ne náhodou vaše dcera přejímá to, co vy nezvládáte. Vztek, rozčilování i nespavost je projev přetížených jater a žlučníku. Naše děti na svém těle ukazují to, co my nezvládáme žít. Děti min. do šesti let jsou vždy ukazatelem matky. Začněte se svými emocemi pracovat, najděte nový vztah ke své dceři - podívejte se na článek 11 mylných představ o výchově dětí.

Bylo by dobré současně začít hledat ženský způsob, jak v partnerství fungovat, protože jste tak zahlcená pracovními problémy, že se v partnerství cítíte pod tlakem a využívaná, neumíte si říct o pomoc, jste člověk, který chce vše zvládnout sám, ale divíte se, že vás nikdo nepochválí. Jde o to, že jako žena se máte učit říci si o pomoc sama. Máte čtyřku, což je praktické číslo a nese s sebou spoustu nepříjemností kolem úklidu a toho, aby bylo vše v pořádku a brambory v řádku :-D

Podívejte se na mé zpovědi na Žena je láska, přidejte se do ženského prostoru Jsem skvělá žena, kde jsou videa naprosto zdarma, kupte si knížku Žena je láska, všechno je pro vás potřebná inspirace.

Co se týká těla, tak váš žlučník volá po spokojenosti, kterou máte vy nastolit ve svém životě. Udělejte si očistnou kůru jater, od poloviny února je jejich nejlepší čas k regeneraci - viz energetická růžice. Z doporučených doplňků bych vám dala toto:

Nopalin (2-2-2 před jídlem) + Digestive Enzymes (1-1- po jídle) + Rhodiolin (2-2-2) na povolení stresu a žlučovodů, které máte stažené a proto bolí.
Vše si pořídíte v empatia.shopu.

Měla byste se velmi zdravě a čistě stravovat, protože jste podle své krevní skupiny velmi citlivá na veškerou chemii - podívejte se na charakter podle své KS a stravu podle své KS.

Držím palce a vykročte!

s láskou vaše Empatia