Dotaz

Dobrý den, po přečtení některých příspěvků jsem se dovolila Vám napsat. Přeji si Vás požádat o radu – delší dobu mne stále bolí hlava jako by za ušima a krkem, za ušima mám veliké boule, stále nateklé kotníky, kolena, prsty, oblyčej celkově se cítím pořád těžkotonážně a vidím se jako jeden velký balon – je pravda, že my váha též pořád poskakuje jak chce a nebudu lhát když řeknu, že na mé psychyce je to i znát což není dobré pro mne ani pro mé blízké.
co bývá  také často je plynatos a bolesti v podbříšku až někdy dosti bolestivé, mám problémy i sdásněmi zduření až mi z nich  vytéká sama krev bez toho aniž bych je musela čistit kartáčkem.
Vůbec nevím jak si mám pomoct – nechci své tělo ani duši dále trápit a proto jsem se na vás obrátila.
Asi by byla dobrá detoxikace a ty boule a otoky se domnívám že to je  lymfa  – zvažuji zda si mám koupit kompresní oblečení a snažím se dočíst čím povzbudit a očistit lymfu ale ještě se na vašich stránkách tak rychle neorientuji.
Pokud Vám čas dovolí byla bych moc ráda za jakoukoliv vaši odezvu a radu.
Děkuji se srdečným pozdravem Iva

Odpověď

Dobrý den,
ano, jste šikovná, potřebujete vyčistit a to nejen lymfu 🙂
První věc je, zda chodíte každý den alespoň 1x na velkou, pokud ne, začněte hned očistou tlustého střeva a vydržte do vánoc. A teprve poté, až zprovozníte tlusté střevo, byste začala čistit lymfu. Pokud chodíte denně na velkou, pak můžete s lymfou začít ihned. Psychika úzce souvisí s naším znečištěním, protože tím, že zadržujeme škodliviny v těle, překyselujeme se a tím ztrácíme minerální látky, a tím stabilitu naší psychiky. Přečtěte si souvislosti v tomto příspěvku.
Duchovní příčina otoků je v tom, že člověk stojí na místě a nenaplňuje své poslání, kvůli kterému sem do školy života přišel.
Oblečení nemá smysl kupovat, vyčistěte se zevnitř a dopřejte si ruční lymfatickou drenáž. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem doplňků, ozvěte se!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře