Dotaz

D

obrý den,

trápí mě už víc jak dva roky můj zdravotní stav. Pokusím se být dost stručná. Vše začalo s novým partnerem…..padání vlasů, únava, arytmie, nespavost, stalo se mi, dvakrát, že jsem se probudila  a po tři dny se mi motala hlava tím způsobem, že jsem měla problém dojít na toaletu a po půl roce známosti jsem od přítele obdržela genitální opar (nikdy nejsem žádný neměla).

Do té doby jsme byla naprosto zdravý jedinec bez problémů, zvyklá na sportovní vyžití. Byli mi udělány testy na štítnou žlázu – negativní. Vyšetření mozku – negativní. Na padání vlasů, mi bylo řečeno, že jsem stará a musím se s tím smířit. Do toho se přidala častá menstruace po 17 dnech, trvající 10 dní (to jsem začala řešit antikoncepcí). Gynex mi pomohl na nespavost, arytmii. S přítelem již nejsem (asi tak tři čtvrtě roku).

Genitální opar se vrací a padání vlasů trvá. Ještě se zmíním, že přítel byl po dvou mrtvicích, před 10 lety prodělal silné chemtorepaie pro Hodgkinův lymfom.

Už nevím, kam se obrátit………

Předem velice děkuji za odpověď

 

Odpověď

Dobrý den,všechny vaše problémy vychází ze zloby na partnera, z nespokojenosti s ním. Jste velmi silná energie, máte rovinu energie se dvěma osmičkami, což nese s sebou víc negativní postoj než hledání pozitivního. K tomu jste velmi ženská, takže se podřizujete, hledáte harmonii a vstřícnost, ale když se vám něco nelíbí, dusíte to v sobě, neumíte to sdělit. Vaším životním úkolem je učit se pracovat se svými agresivními emocemi, se vztekem, naštvaností, nespokojeností, hledat rovnováhu mezi tím, kdy a nakolik ustupuji druhému, a nakolik prosadím sebe a to, co se mi nelíbí nebo líbí. Jste totiž 4 Dřevo, cože je nejzatvrzelejší energie, která má na vše svůj názor a nerada ho mění. Program pro vás na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ je Tolerovat je láska 🙂 Všechny vaše potíže vychází od žlučníku, motání hlavy, padání vlasů, únava, arytmie je právě o tom hledání rovnováhy… sedí to.Kromě Tolerovat je láska doporučuji jaterní kůru, je právě teď na ni ten nejlepší čas. Pokud budou játra a žlučník v pořádku a budou mít dost energie, pak přepustí podporu srdci a tenkému střevu, které přebírají v polovině května vládu a zase budou mít nejsilnější období tyto párové orgány. Podívejte se, jak plyne enrergie v orgánové růžiici. Postarejte se o nasycení jater, ať nemusíte hasit požáry. Hormony vyhoďte…Z jaterní kůry vám doporučuji Silymarin + Lecitin (3×5 tbl.) + Nopalin + přidat Rhodiolin na zklidnění (2-2-2)Po 2 měsících úžívání se pusťte do podpory srdce a teprve v srpnu podpořte svou imunitu očistou lymfy – k Oceanu si předejte Virago, které nadobro vyřeší váš opar – souvisí právě s lymfou. Přečtěte si tento podobný dotaz, najdete tam další doporučení. Kdyby něco, jsem tu.S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?