Dotaz

Dobrý den,

prosím Vás moc o radu. Od předposledního týdnu v říjnu tohoto roku řeším zdravotní problémy na neschopence až doteď, a to najednou dost akutní. Tzv. se mi i hýbala a teď už méně psychika, svědí mi kůže, zimnice občas i třes, bolení, pálení v krku – čep na , knedlík v krku,  (říjen, listopad zimnice klidně 5 hodin vkuse s velkým třesem, nyní zimnice je,ale už ne tolik , bez třesu), nevolnosti, tak 3 dny jsem pořádně nejedla, zhubla jsem 6kg, 5 cm v pase, což zase není tak špatné :-), ale bylo to dost narychlo. Zvedal se mi žaludek, teď tedy občas, otok nohy, zad. 2x pro mne jela sanitka, kde mi naměřili “neuvěřitelný” tlak 200/68, nemohla jsem dýchat, srdce bilo o závod, bolest na hrudi jak zpředu, tak zezadu. Léčily mě  kvůli hodně přemnoženým bakteriím záněty moč.cest, gyn.zánět s infekcí tráv.traktu, hemoroidy,  – 2x antibiotika, které jsem dobrala 4.11.

Následovalo kolečko po doktorech: urologie – kde cévkování moči, jen trochu stafylokoka ve výtěru z pochvy, cystoskopie – nahlédnutí do močového měchýře přístrojem, sono ledvin – vše vlastně v pořádku, urolog pak řekl, že mě vlastně na zánět.moč cest vůbec neměli v Motole léčit, že to byla chybná diagnóza. Gynekologie – cytologie a výtěry v pořádku, při sonu akorát nenašla doktorka vaječníky, takže byla jen vidět děloha, a ta byla v pořádku, dermatovenerologie – myslela jsem už, chytala jsem se všeho, že mám chlamydie, ureaplazmata, mykoplazmata, tak jsem tam šla sama od sebe, gastroenterologie – sono břicha a endoskopie normální nález, nyní mě čeká ještě někdy v lednu psychiatrie. 

Diagnózy, které mám od doktorů: cca před dvěma lety: tetanie/dle jiného neurologa panická ataka – neurolog mi chtěl dát Neurol, nechtěla jsem ho, snažila jsem se doplnit hořčík, vápník, béčka, céčko, kdy to vlastně po větším množství těchto minerálů a vitamínů na chvíli ustalo, jinak ty ztrnulé nervy – záchvaty, to byla hrůza, celá levá strana mravenčení, mysleli, že mám mozkovou mrtvici. Ale díky tomu, že se nyní snažím myslet na to, abych při tetanii nejedla velké množství tuku a cukru ve stravě a tolik se nestresovala, jak jsem četla v jedné diskuzi, tak to vlastně začalo ustávat, dále subklinická hypothyreóza a břišní diastáza, léky na nic z toho neberu. 

Byla jsem v listopadu a prosinci v procesu léčení, chtěla jsem si pomoci sama … afirmacemi, léčivou hudbou, dále karmickými léčeními na dálku od jedné šikovné paní, odpouštěním – běh na delší trať, harmonizací čaker, eft, kvantovým léčením, homeopatií Joalis, kde se po tomto nějaké změny odehrály, více jsem se, doufám tedy v to, zklidnila, donutilo mě to nad celým mým životem přemýšlet. Protože to vše nepřišlo určitě jen tak. A vím, že zlepšení může být opravdu ze začátku jen postupné.

V práci celoroční stres, zda vše zvládnu. V září odešla z práce kolegyně, se kterou jsem byla dost ve stresu, že pořád z práce odcházela a přicházela, např. končila, a pak si znovu usmyslela, že se za měsíc vrátí a opět přicházela. Bylo to náročné na psychiku, protože nikdo nikdy nevěděl, zda budeme muset řešit nábor nové kolegyně. Byla výbušná, ale prostě to byla ona, dříve jsme chodily spolu si sednou do restaurací, a pak už ne, ale každý den poté, co jsme si byly sednout, byla jiná, měla pocit, že si může na mě hodně dovolovat.

Na přelomu října a  listopadu se mi zdál úplně živý sen, že jsem se opravdu hodně modlila na posteli, aby to, co je kolem mne černé, aby to ke mně nešlo. Odblokovali ode mě tuto černotu jedni mágové, řekli mi, že to bylo prokletí, ale jsou tam i karmické záležitosti.To jsem pochopila…, jak to začalo, praskl dubový kříž nade dveřmi, v listopadu má máma šla a prasklo jí v koleni a dva měsíce ortéza , prasklé vazy, šlachy v koleni, málem jsem o ni přišla, umírala mi před očima, jen z prášku na ředění krve, ona už je tak od cca 50ti let nemocná, takže nejméně 15 let. Všehno se to strašně táhne, ale snažím se být trpělivá.

S čím bych prosila moc o radu, protože mi zůstavají ještě nějaké trávicí potíže – tlaky, bolesti  v břiše, bolest jehličková v podbřišku vlevo i vpravo, bodavá v bocích, zádech – hlavně vpravo, občasné otoky lymf.uzlin pod ušima , v podpaždí, jehličková bolest v tříslech, křeče chodidla pravé nohy, otoky nohou, pravé ruky i zad, hlavně pravá strana, bolesti žil, hemeroidy, v boku vpravo, jako kdyby se tam něco hýbalo a zacházelo to dozad vpravo, nemůžu pořádně ležet, spát, je tam jakoby val, třeba jeden až dva dny nespím, když usnu, tak jen na pár hodin a ne v kuse. Výtok bělavý z pochvy. Můj stav se sem tam o něco málo zlepší, když na sobě hodně zapracuji a také na chvíli přestanu – nejím sladké, což jsem dobře pochopila, že to je pěkný jed – můj celoživotní boj. Jsem nekuřačka, alkohol jsem přestala pít cca před rokem a půl, snažím se víc pít vody. Doktoři na nic zatím nepřišli.  Něco jsem už odbourala, dříve větší svědění kůže, nyní méně, už pomalu mizí, pálení v krku teď zrovna ne.

Jak bych si mohla prosím ještě více pomoci, i stravou? Stále se snažím na sobě pracovat, protože vím, že mince má vždy dvě strany, a je to jen můj život, který můžu spravit, odpustit, a pak můžu pomoci ostatním.
Děkuji Vám moc, niqy

Odpověď

Dobrý den,jste překyselená, plná škodlivin, přemnožených mikroorganismů, které vám způsobují záněty. Přečtěte si článek Ach ty infekce, ty nám dávají, abyste viděla, co dělají ATB s naší imunitou a tělem vůbec.  Veškeré potíže vychází z přetížených jater a žlučníku, z vaší nespokojenosti, z toho pramení přetížená lymfa, špatný odvod škodlivin a překyselení. Máte energii 3 Dřeva podle Astrologie 9 planet, a tak vašimi nejdůležitějšími orgány v životě jsou právě játra a žlučník a učit se spokojenosti (energetická růžice). Proto vás bolí především na pravé straně, protože nejenže tam leží játra se žlučníkem, ale pravá strana souvisí s mužskou energií, kterou máte přemíru, v podstatě jste pouze mužská energie (máte pouze lichá čísla v datu narození). Navíc jste velmi odhodlaná a co si usmyslíte, to dosáhnete (máte plnou rovinu odhodlání) – na jednu stranu je to v životě, když jdeme za svou vizí, naprosto skvělá energie, ovšem často ji používáme na tlak na druhé, proto míváme potíže ve vztazích, protože tlačíme a chceme vše po svém. A abychom se učili to, co se učit máme, tak dostáváme trenéry, kteří nám bojkotují to, co chceme – určitě zažíváte velké partnerské problémy. Jste velmi napojená na Vesrmír a duchovní principy (máte tři devítky), ovšem zanedbáváte fyzickou stránku, své tělo, máte pocit, že vše zvládnete duchovním pochopením. Jsme ale trojjediné bytosti a duše se neposune ani o kousek, pokud se neposune také tělo, jdou spolu ruku v ruce a buď se podporují, nebo brzdí. Všechno víte, co byste změnit měla – např. nejíst sladké, ale prakticky tomu moc váhy nepřikládáte, spíš to jen zkoušíte 🙂 Játra jsou motorem vytvářejícím teplo v těle, přetížení se projevuje jako zima…. Doporučila bych vám podívat se na videa Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, jsou pro energii Dřeva, kterou jste, řeší se tam základní životní úkol – spokojenost. Pokud raději čtěte, pořiďte si knížku Základy celostního zdraví, všechny souvislosti tam najdete v jednom.  A také se vrhněte do hledání a žití svého ženství, podívejte se na mé zpovědi na Žena je láska, přidejte se k výzvě Jsem skvělá žena, přečtěte si knížku Žena je láska.  Začala bych odkyselením a doplněním minerálních látek cca 3 měsíce, a pak bych se pustila do očisty lymfy, vydržela s tím přes celé léto a pak začala očisty jednotlivých orgánů podle energetické růžice.  Užívejte: Nopalin (2-2-2 na lačno) + AC Zymes Plus (1-1-1 na lačno) na spravení trávení a žlučníku, proti přemnoženým mikroorganismům + Power Mins (1-1-1 po jídle) doplnění minerálů + Strong Bones (2-2-2) – vápník s hořčíkem na tetanii.Vše si pořídíte v empatia.shopu. Snažte se stravovat podle své krevní skupiny, je to nejzdravější strava pro vás. Začněte cokoliv, jste velmi schopná a dokážete každou změnu, pro kterou se rozhodnete. Postupujte ale trpělivě, protože trpělivost je vaše největší výzva! s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?