Dotaz

Dobrý den,

od roku 2019 mám zjištěné 2 žlučníkové kameny o velikosti cca 15 a17 mm. Bolestmi netrpím, jen o nich vím, poslední dobou trochu více… cítím se ale hodně unaveně, a to tak, že usínám přes den. Celkově jsem jinak zdráva. Ve 14 letech jsem prodělala mononukleózu.

Jsem bohužel strašně přecitlivělá a stres mi nedělá vůbec dobře. Tím, že o kamenech vím, se víc bojím, že mě operace nemine. Bolí mě i pravá kyčel a pravé rameno. Před dvěma lety jsem spadla na pravé zápěstí a zlomila jsem si ho. Může to být od toho.. nevím, jestli ty pocity pod žebry na pravé straně jsou od toho žlučníku nebo od jater (mám pravidelně zvýšené jaterní hodnoty, ale paní doktorka tvrdí, že to je od toho žlučníku.)

Občas si dopřeju čaje na žlučník, někdy kúru z ostropestřce. Pořídila jsem si z Calivity přípravky Nopalin, Pure Yucca, Digestive Enzymes, Super Soya Lecithin a Rhodiolin a potřebovala bych poradit v jakém množství, s čím a kdy brát. Zarazilo mě u Digestive Enzymes, že se mám poradit před užitím s lékařem..

Celkově bych potřebovala nějak oživit, protože mi chybí energie do života, projevuje se to i na partnerském soužití.

Děkuji moc za radu.

Lenka

Odpověď

Dobrý den,

vždy zírám, jak problémy těla souvisí s našimi zatím nepochopenými a nežitými výzvami, je to tak jednoduché, že je to jako zázrak!

Všechny potíže souvisí s přetíženými játry a žlučníkem – mononukleoza, problém s kyčlemi, pravé rameno, málo energie – všechny diagnostické znaky tady. A vy jste 4 Dřevo, což je energie, ke které patří problémy s játry a žlučníkem – viz energetická růžice, a životní výzva učit se být spokojený s tím, co mám, učit se pracovat s negativními emocemi – viz duchovní příčiny. Teď je přesně období jater, teď je třeba začít měnit své staré vzorce, teď je váš čas na vyřešení životního úkolu Dřeva, pro který jste se narodila. Projděte si Tolerovat je láska videa zdarma a pak vstupte do členské sekce, tam to pochopíte a k tomu dostanete nástroje, které vám pomohou změnu udělat v praxi.

Pokud jsou játra přetížená, přináší s sebou problémy s psychikou, deprese, nevíra, negativní nálady, neschopnost se pohnout z místa, prostě pokud člověk neventiluje silnou energii jater do svých životních úkolů, do práce, která ho totálně pohltí a nasytí, do svých výzev s radostí a spokojeností a vírou v další krásné okamžiky, tak se tato neventilovaná energie obrací proti člověku a ničí ho zevnitř. Proto máte pocit, že jste přecitlivělá a špatně reagujete na stres. Já tam ale ve vaší energii přecitlivělost nevidí. Vidím tam naopak takové množství energie, silné mužské energie, že se nedivím, pokud ji neventilujete, že se usazuje jako žlučníkové kameny. Máte pouze plné roviny, což dává člověku velkou sílu, ale navíc jsou to ryze mužské, aktivní roviny – rovina odhodlání, vášně, dovednosti a energie. Chybí vám číslo, které by vám mohlo pomoci zmírnit tlak na sebe i na druhé, číslo 6. Jste opravdu kotel plný energie…

Kromě zbavování se této ohromné energie odfouknutím a změkčením v Tolerovat je láska potřebujete začít s pasivní ženskou cestou, svou mužskou sílu použít k tomu, abyste donutila své ego zpasivnit. Musíte být ohromně uštvaná pod tlakem, který kladete sama na sebe. Přečtěte si články o vědomých bohyních, především Bohyně miluje dělat nic, a přidejte se do KRUHU. Tam krok za krokem se navrátíte sama k sobě, možná k podstatě, kterou jste zatím ještě neodhalila… K dispozici je vám také kurz zdarma, knížka, můžete začít odkudkoliv.

Tělo vás „tvrdými“ kameny na mužskou tvrdost upozorňuje. Nebude to snadné ani rychlé, ale je to velmi jednoduché – změkčovat na všech úrovních. Na úrovni mysli pouštět to, co nemám řešit, k vodě a nechat to jiným, věnovat se pasivitě v partnerství, věnovat se svému ženství, sobě. Na úrovni těla odkyselovat, změkčovat tělo, změkčovat kameny, aby pak měkké mohly samy vyjít ven. Změkčovat v souladu se svou duší, která si vybrala tuto sílu, protože věděla, že to dokáže, důvěřovat Vesmíru, důvěřovat, že vše je to nejlepší pro nás.

Pro tělo doporučuji nejprve více rozvolňovat zatuhlosti a teprve později vypuzovat kameny, buďte trpělivá, je to základní ženská vlastnost:

Pure Juka 1-0-1 (zapít 1/3 vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll) + Nopalin 1-1-1  – toto vše před jídlem + Super Soya Lecitin 5-5-5 – na změkčení + Rhodiolin 2-2-2 (až ho využíváte, doporučuji vyměnit za Organic Noni 3 polévkové lžíce denně a vyzkoušet, co vám bude lépe sedět – Rhodiolin rozvolňuje stažení v oblasti břicha, Noni rozvolňuje všechno, srovnává psychiku přes hormonální systém) + Digestive po každém jídle 2 tbl.

Přidala bych vám i Sylimarin Plus na regeneraci jater 2-2-2 alespoň 2 balení za sebou ještě teď v době jater na podporu a energii. Játra jsou přetížená, protože žluč se vrací zpět do jater, pokud se projeví špatné jaterní testy, játra pracují na méně než 20%, proto bych je podpořila.

Co se týká polepek a povinnosti tam cosi uvádět, tak při současném režimu zákazu sdělování léčebných účinků přírodních látek, kdy vše je vedeno tak, aby se člověk vůbec neorientoval v produktech, které si kupuje (např. produkt může být označen jako přírodní, když obsahuje 5% přírodní látky, ale nemusí to být ta, kvůli kterému si produkt kupujete), je tolik nesmyslů, povinností, které hází klacky pod nohy všem, kteří se chtějí o sebe starat přírodně, je prostě taková doba…). S CaliVitou jste v dobrých rukou, vše je přírodní, i když se to všechno dobré na polepku nevejde kvůli tomu, co je tam povinné a přitom nesmysl.

O jedinečnosti produktů tady. Jsou to přírodní produkty, které doporučuji i maličkým dětem, žádný strach.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Můžete získat jako člen naší skupiny přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Přečtěte si o očistě jater a žlučníku, jsou tam další doporučení, pro vás zásadní každý den chodit do lesa, dělat, co milujete, jít k sobě.

Stravu upravte nejen v souladu s očistou jater, ale i v souladu se svou krevní skupinou, rozhodně vyřaďte mínusové potraviny. Snažte se řídit našimi zásadami zdravého stravování.

Takto bych to viděla na 3 měsíce cca do konce května, pak se domluvíme, jak pokračovat. Buďte trpělivá, problémy a kameny se tvořily léta, bude to trvat rozmotat nejen na úrovni těla. Přečtěte si Co je přírodní léčení a začněte.

Těším se na vaši novou cestu v úplně jiném nastavení ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře