Dotaz

Dobry den já i partner jsme měli dětství plné strachu. Nejsme emočně stabilní. Před rokem jsem vyhořela a po záchvatu pp kdy partner mi šel kopat hrob místo proseneho dovozu do nemocnice se už s dětmi nevrátila do tehdy společného domu. Postupně se sbírám i diky vaši akademii.

Teď jsem zde a nevím nechat ho jít, začít mu davat dle pilířů. Rada bych si do života vratila radost, ale on je morous. Jak poznám kdy to nechat být?

Máme 21 měsíční dcerku, která ho miluje a z prvního meho manželství já 16 leteho rozmazleneho syna s oba se nemusí. Od 13 let jsem byla vždy ve vztahu leč žádný mi nevyšel. Ac se vždy snažím sex, vyváření, moc mě to v posledním vztahu vycerpalo a teď nevím zda když konečně je mi lépe opět si ubírat energii pro tohoto muže. Mám ho rada ale velmi se po jeho boku trapim protože nezvladam jeho změny nálad. Má artrozu 4 stupně a tak je těžké pro nej se usmívat a radovat. Jenže já jsem oheň potřebuji to on dřevo. Nevím co dal.

On koná spis od nás já spis směrem k nám jedine co mu zvedne náladu je sex chce ho každý den já sex mám rada a užívám si ho s nim ale každý den ne. Také má on pro mě touhy které já nesdílím, snídat mi na holem břiše, chtěl by abych mu naha s obojkem kolem krku dělala fenku,…

On je zkutecne extrémní výzva. Ráno mi dá za sterace auta kytku par hodin na to mi napíše ať si s dětmi změním trvale bydliště ze dům prodává a koupil si byt…. ať si hledám jiného muže. Opět jsem mela horší spaní a bolí mě žaludek u slinivky. Říká mi tělo pryč od nej? Proste sev tom placam.

Chci být láskou, chci být uvědomelou ženou, jen nevím zda pro tohoto muže. Nebydlime spolu už skoro rok. Takže měsíční odmlka již proběhla. Plánuje společnou dovolenou a já z ni mám strach jeho představa je, ze cele noci promilujeme sex s nim je vášnivý, ale každý den ho opravdu nechci.

Jsem teď velmi vyčerpána a spánek je při mě blaho po tom období kdy neprichazel a nebyl. Jak dal? Být pro nej zvedomelou ženou?

Odpověď

Dobrý den,

jsi, jak už víš ze Základů celostního zdraví, energie Ohně a tvým úkolem je radovat se ze všeho, co k tobě přichází a tuto radost předávat dál. Je to energie, která potřebuje ke svému štěstí náplň, něco, co dává smysl, co jí přináší pocit, že je tady na světě k něčemu platná, potřebuje se cítit důležitá, uznávaná. A tak máš vedle sebe trenéra, náladového morouse, který tě trénuje v tom, jestli se máě dost ráda, vážíš si dost sama sebe, a našla ten rozdíl mezi vědomou ženou a rohožkou.

Píšeš, že předchozí vztahy ti nikdy nevyšly a že jsi pro ně udělala vše, co jsi mohla, ale už jsi z toho vyčerpaná, a to je právě ten rozdíl. Pokud je si žena vědomá sebe a partnera miluje, snaží se ho naplňovat, ale dělá to proto, že to chce dělat, protože cítí, že jí to přináší radost, ale že nemusí. Pak to, co dělá, ji naplňuje radostí a není z toho vyčerpaná, nečeká, kdy ji to partner začne vracet.

Ty jste silná osobnost, máš dvě plné roviny – Rovinu odhodlání a Rovinu vášně, což ti dává ohromnou sílu dokázat zvládnout, pro co se rozhodneš, ale současně máš 3 dvojky, které ti přinášejí přecitlivělost a silné napojení na pocity druhých, vcítění se, a tak často potlačuješ sebe, moc ustupuješ a podřizuješ se druhým, ne z lásky k nim, ale ze strachu – ze ztráty partnera, ze samoty, právě proto, že si nejsi vědomá sebe. A tak tě bolí žaludek (nemůžeš to přijmout a strávit) a slinivka (orgán lásky -jak jsme schopni lásku dávat a přijímat, a to i lásku k sobě, nejen k druhým).

Podívej se na kurz zdarma Žena je láska, na videa výzvy Jsem skvělá žena, která jsou prioritně zaměřená na nalezení sebelásky. Je k dispozici i záznam webináře a ebook Jsi vědomá žena nebo rohožka? A podívej se na videa zdarma ke KRUHU.  Program, který patří k vašemu prvku je Oheň – Radovat se je láska, najdeš tam po přihlášení i videa zdarma na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Přemýšlej, jestli je mezi vámi láska, a pokud ano, začni měnit sebe a uvidíš, kde tě to dovede. Možná se váš vztah změní a možná se rozejdete, ale to, co se naučíš, se ti bude určitě hodit v každém vztahu.

S láskou tvoje Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře