Vadí ti tvoje problémy a nemoci natolik, že bys je chtěl změnit, nebo jsi se už smířil s tím, že lepší to už nebude?

• Když není síla se změnit teď, přijde zítra pokud budeš chtít!

Stačí právě jen chtít, nebránit se jí a nepodléhat pokušení (pesimismus, lenost, lhostejnost). Pak se i “náhodou” najdou lidé kteří se už vylepšili a svou silou i části osobnosti ti pomohou a ukážou to, že je změna k lepšímu možná vždy.

• Nejmoudřejší lidé prošli největším utrpením.

• Říkej si: Jsem ochoten se změnit.

A chytej se při tom krku. Je tam centrum energie.

• Rad a návodů, jak se zlepšit známe každý dost a víme a zažili jsme, co nám dělá dobře, co je jen momentální uspokojení a co je trvalé a hluboké štěstí.

• Nikdo ti nebude vyčítat, že jsi byl do té doby takový a najednou jsi lepší.

Všichni to v hloubi duše od každého očekávají a pocítí z tebe novou sílu a budou mít z tebe radost. Začneš nový život, který si zasloužíš.

• Odhoď všechna předsevzetí a představy, že něco musí být zrovna tak, že to tak všichni dělají a že když je to jinak, že mi to ublíží.

S rozumem a sebevědomím a láskou k sobě s chutí do toho.

• Překonáním jedné první překážky v sobě samém, dostaneš sílu na další.

„Díky za to, že jste se stali světlem, které mi ukázalo, co dělám špatně. Už skoro 20 let jsem takovým „hledačem“ svého úkolu v tomto životě. Absolvovala jsem za tu dobu spoustu kurzů (hlavně duchovně zaměřených). Nemůžu říct, že by to bylo k ničemu, z každého jsem si něco odnesla, ale připadám si stále jen takový teoretik. Mám spoustu informací, ale co s tím? Když jsem zjistila, že „duchovno“ nefunguje tak, jak jsem si představovala, zkusila jsem asi před půl rokem změnu stravy (poradna doktora Fořta). Podařilo se mi zhubnout, přestala jsem mít těžké nohy. Díky Vám jsem si uvědomila, že všechny tyto „aktivity“ jsem prováděla každou samostatně a mysli jsem se nevěnovala vůbec. Takže to nemohlo fungovat.
Díky Vám přišlo teprve to „AHA“! Také to, že jsem změnila stravu bylo poprvé, co jsem dělala něco pro sebe. „Duchovnem“ jsem se snažila pomáhat hlavně své rodině, především své dceři.
Teď už vím, že každý žijeme život sám za sebe a že za toho druhého nic nevyřešíme. Takže ještě jednou moc děkuji a už se nemůžu dočkat celoročního kurzu.“ Milana – účastnice kurzu

Kam dál?

Komentáře