Více z vás se mne dotazovalo, co si myslím o článku Zveličované nebezpečí překyseleného organismu na Novinky.cz. No, při čtení těchto článků mne napadá, jestli bych se lépe neuživila jako novinář, když za něco podobného může někdo dostat honorář 🙂

Pan Petr Veselý naprosto okopíroval texty z webů o překyseleném organismu, jen přidal slova jako „prý, údajně, podle nich,…“ Jediný vlastní komentář je v posledních pěti větách o detoxikačních ponožkách, že je to ptákovina. Pane Veselý, jste skutečně novinář s velkým N!

Kdyby si totiž texty, které kopíroval, jen maličko přečetl a třeba jen maličko nad nimi zapřemýšlel (i když má kamarádka s oblibou říká – nevyrušuj se, nemá čím :-)), sám by viděl, že ptákovina nejsou jen ty ponožky, ale především všechno, co píše jako argumenty.

Přece není vůbec důležité, zda stav intoxikace organismu, ve kterém se nachází 95% obyvatelstva!!!, se nazývá překyselení nebo nějak jinak, je přece důležité, co tento stav intoxikace vyvolává.

Pan Veselý je zřejmě radostný konzument vepřového ovaru, párků, sladkostí, hamburgrů a hranolků, a vše zapíjí mlékem a k tomu pokuřuje, jinak snad není možné, že zpochybňuje, že toto je nezdravá strava! Nebo rozumíte tomu? Já ne.

Slova docenta Kohouta nemohou být jiná než jsou, je to lékař a je placen za počet léků a zákroků, které mu umožní nemocní, překyselení pacienti, za zdravé lidi nemá ani korunu. Opravdu je mi současných lékařů velmi líto, představte si, že byste se měli starat o zdraví svých pacientů, ale existenčně byste byli ohroženi, pokud by se vám je skutečně podařilo uzdravit!

Představte si tu schizofrenii, že je na jednu stranu uzdravit chcete, a na druhou stranu ale nemůžete, přece nenecháte zemřít svou rodinu hlady! Není to zoufalství?

To byl důvod, proč jsem si nedodělala medicínu, tohle bych nezvládla.

Je přece zcela zbytečné tady rozebírat, proč tedy lékaři léčí acidozy, a proč je léčí svými léky a nedoporučují levnou jedlou sodu. Že je to zbytečné…

Takže kdo se chcete odkyselit

(nebo detoxikovat, je to stejné), můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Není totiž podstatné, na co jsou studie, ale to, jak se jako člověk cítíte.

Jde přece vždycky jen a jen o vás samotné.

Jenže bez vlastní zkušenosti tápete, a to jde hlavně zastáncům tradice – udržet vás ve strachu raději nic nezkusit a zůstat u starého dobrého, sice to za nic nestojí, ale alespoň to znám a vím, co čeho jdu (Jeď do Pelhřimova, je tam krematorium,…).

Starý systém velmi dobře ví, že jsme lidi od prazákladu nevěřící a hledající a pochybující.

Nechceme nic zkusit na vlastní kůži, budeme se vymlouvat a hledat důvody, vytáčet se a unikat před vlastní akcí jako had.

Tak rádi totiž nadáváme na ty druhé, tak rádi totiž hážeme vinu na někoho, kdo jistě za všechno, co máme blbě, může.

Tak se zkuste odkyselit! Máme vyzkoušený balíček..

Balíček obsahuje:
1 ks Liquid Chlorophyll
1 ks Green Health

Jak užívat:
Green Health – vojtěška – 2-2-2 asi 10 minut před jídlem, hodně zapít
(pokud užíváte léky na ředění krve, konzultujte užívání s námi!)
Liquid Chlorophyll – 3 čajové lžičky denně naředěné ve vodě popíjet mezi jídly

A poznáte sami, jestli takové články budete ještě někdy vůbec číst 🙂

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře