Mnoho z vás se na mne obrací o radu. Střevní chřipka postihuje postupně celou rodinku, skáče z jednoho na druhého a vy nevíte, jak z toho kruhu ven.

Děti chodí ze školky a školy s bolestmi bříška, zvrací a mají průjem, tak to většinou začíná. Nakonec to sklátí celou rodinu a většinou to někdo nevydrží a běží pro antibiotika. Tím otevírá vrátka pro nový vir a novou sérii.

A co všechno nám může chřipka postihnout a na co ukázat?

Vir vdechneme, takže nejprve postihuje nos a sliznice nosu a dýchacích orgánů, které zduří – uzavírám se před okolním světem, už nechci nic vpouštět, chci si držet druhé od těla.

Přichází bolesti v krku a kašel – nechci se o tom bavit a řešit to, cítím se jako po boji a křiku (chrapot), nejraději bych se na to vykašlal.

Špatně od žaludku a zvracení – i z toho mála, co jsem přijal a chtěl pochopit, je mi špatně, vracím to zpět a odmítám to zpracovat.

Průjem – rychle se vším přijatým pryč.

Pořiďte si svou přírodní lékárničku první pomoci, je nejlepší mít doma připraveno, co rychle začnu užívat, protože vir chřipky pracuje s velkou rychlostí, je to otázka hodin, kdy se vše rozjede – tam, kam každý z nás potřebuje.

Pro celou rodinu tu máme řešení:

Pro děti:
Probio Balance 6x1tbl. + Liquid C 6×1 čajová lžička + Samburex 6×1 čajová lžička

Pro dospělé:
AC Zymes 6x2tbl. + C 1000 6x2tbl. + White Willow 6x3tbl. + ImmunAid 6x1tbl.

Nic nejíst, hodně pít! Za tři dny jste OK 🙂

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Všechny souvislosti pochopíte a najdete východiska v programu na webu ODPUSTIT JE LÁSKA

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny
Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny

Saponiny, přírodní sloučeniny v juke podobné steroidům, mají diuretické, protizánětlivé, protikřečové a antioxidační účinky. Extrakt z této rostliny obsahuje několik enzymů, chlorofyl, antioxidanty a další účinné látky. Pure Yucca může podpořit detoxikaci trávicího systému tak, že zrychlí metabolismus, a tím urychlí i vylučování škodlivých látek.

Detail produktu

Komentáře