Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

I báječné se stane obyčejným, když obyčejné už není báječné.

Poslední komentáře

Na okraj

Problémy s pokožkou mi říkají v duchovní a duševní rovině: “Musím se také zabývat sám sebou. Co mě dráždí, pálí, svědí?“ Při onemocnění pokožky je narušen kontakt s okolím, člověk se cítí nečistým, nejistým, nemohoucným vyjádřit se. Alergie a akné vždy souvisí s problémy citovými nebo s přecitlivělostí. A samozřejmě na tělesné úrovni s játry.

Alergie, bolest bříška

Dobrý den, pokud bych mohla poprosit ráda bych pořídila pro syna (6 let) něco pro posílení imunity. Syn má celoroční potíže kýchání, rýma a kašel. Dr.usoudila že by to mohla být alergie. Ale nechci neustale dávat sirupy které podle mého stejně příčinu nevyřeší. Také si docela často ztěžoval na bolest bříška kolem pupíku. Uvažovala jsem nad probiotiky. Co bych mu mohla pořídit na posílení imunity? A pokud bych mohla poprosit ještě o radu s co by si měl pořidit můj muž. Rovněž má alergii a astma, trápí ho nadýmání a tvoří se mu po těle boule (lipomy). On si je vědom, že pro své tělo musí něco začít dělat, kdyby jste byla tak hodná a nasměrovala ho s čím začít? Očistou jater, lymfy? Děkuji za Vaše rady, Lenka

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den, 

základem potíží vašeho syna je oslabená imunita, ta sídlí ve střevu. Dávejte synovi Probiobalance 3x2 tbl rozkousat, je to jako lipo, (pokud nemá problém s polykáním tablet můžete i AC zymes PLUS) a přidejte Noni, které posiluje imunitu, odhleňuje a dodá mu vitamíny, je to takový džusík, můžete dávat 2-3 lžíce denně. Takto 3 měsíce. Ze stravy vyloučit mléčné výrobky, nechat jen zakysané nebo kozí, vyloučit sladkosti a cukr, bílou mouku.

Děti do 6 let jsou energeticky spojeny s matkou a její nevyřešené výzvy se na jejich těle projevuje jako nemoc. Snížená imunita a rýma, kašel vašeho syna souvisí podle energetické růžice s orgány tlustého střeva a plícemi, tedy vašimi neodpuštěnými křivdami a ublížením, rýma je pláč duše a alergie souvisí s tlustým střevem, ale i oslabením jater – neventilovaných emocí hněvu, zlosti a nespokojenosti. Na těchto duchovních příčinách byste měla zapracovat vy, to váš syn nemůže, on vám to jen ukazuje. 

Vzhledem k tomu, že máte všechna čísla lichá – jen samá mužská energie, chybí vám 2 – schopnost naslouchat, jste energie 3 dřevo a máte plnou rovinu odhodlání – což je tlačící energie, je jasné, že jedním z vašich důležitých úkolů je učit se ženské roli, pasivitě, změkčovat své postoje, začít komunikovat o svých pocitech ženskou komunikací. Doporučila bych vám kurz Žena je láska je zdarma nebo knihu Žena je láska.Akademii celostního zdraví je pro váš prvek kurz Tolerovat je láska. 

Váš muž může začít očistou tlustého střeva  a určitě přidat Super soya lecitin - 3x3 tbl, jako podporu jater (lipomy) a na jaře si udělat jaterní kůru. 

Vše nakoupíte v empatia shopu.

S láskou vaše empatia

Alergie, bolest bříška

Děkuji paní Milusko, takto se budu u syna řídit. Jen se tukam do hlavy, stát se to může asi jen mě :-) odeslala jsem muzovo datum narození místo svého (18.1.1983).Zarazilo mě to u energie, tuším že jsem oheň. Děkuji, pěkný den Lenka

:-) Nic se neděje náhodou a

:-) Nic se neděje náhodou a ta odpověď je i tak přesně pro vás... Protože lichých čísel máte taky převahu a navíc dvě osmičky jsou o pochybnostech a nevíře, a izolované trojka o tom, že hodně přenýšlíte, než se do něčeho pustíte. Tak se prostě pusťte do podpory synova zdraví a ostatní nechte uležet na příště, určitě nějaké přijde! s láskou Miluška