Dotaz

Dobrý den, 

úvodem bych Vám ráda poděkovala za vaše články a videa, které jsou super. A jsem za ně moc vděčná. K Vašim stránkám jsem se dostala úplně náhodou u své kadeřnice. Které jste moc pomohli. Do dnešní doby jsem čerpala v literatuře (např. knihy Miluj svůj život, Tajemství ….)  Které mi v mnoha životních zkušenostech moc pomohly. Ale poslední dobou jsem se dostala do slepé uličky a nevím jak z ní ven. Pokusím se Vám popsat svůj příběh a budu moc ráda za Váš názor nebo radu.  

Mám bolesti spodní části páteře a podivnou, ale dost intezivní bolest v tříslech. Moc těžko se to popisuje, protože tato bolest cestuje. O to je to zajímavější. Nerada odbíhám od tématu, ale myslím, že je důležité říct, že jsem typ člověka co si hlídá stravu a k doktorům moc nechodím. Ale i přesto mě před púl rokem odvezla sanitka s takovou bolestí, že si manžel i syn mysleli, že je to moje poslední chvilka. V sanitce jsem samozřejmě odmítla kpačku proti bolesti. Myslela jsem si, že je lepší dorazit k lékaři s bolestí, aby mohl posoudit odkud ta bolest vychází. Ale to jsem se spletla a dostala ťafku. Že jsem jim přidělala práci a zbytečně mi to tam bude kapat o 20 min déle. Moje představa, že budou zjišťovat příčinu byla naivní. Během 14 dnů jsem dostala 12 kapaček na uvolnění a hromadu prášků na bolest, které jsem doma opět zandala do krabice na léky. Bohužel na nic nepřišli a bolest se v různých intervalech objevuje pořád do kola. 

Předem moc děkuji za jakoukoli pomoc.

Přeji Vám krásný den Mirka

Odpověď

Dobrý den! Je skvělé, že jsi vstoupila do KRUHU, protože zablokování tvého ženství je přesně důvodem tvých bolestí. Bolest je vždy projev blokace, kdy nechceme nebo neumíme v dané věci udělat změnu, být pružný, zareagovat jinak, přizpůsobovat se. Brzy se v KRUHU dozvíš o svých výzvách a také najdeš způsob, jak se měnit, jak dovolit svému ženství, aby se projevilo. Jsi totiž veskrze mužská energie. Samá lichá čísla, pouze silná mužská energie plné roviny odhodlání s vícečetnými jedničkami, je to buldočí rovina se silnou potřebou prosadit svůj postoj a svůj názor, dvě sedmičky, které ukazují na emoce, se kterými neumíš pracovat, možná je v sobě plníš a jako papiňák bouchneš, jsi ke všemu ještě jedna z nejuzavřenějších energií – 7 Kov, uzavřená konzerva. Takže cesta ven je povolit energii ženství, která chce proudit (ale obráceným směrem) – zatím asi ve svém životě děláš vše obráceně, proti ženství. Neboj, všechno se naučíš… Třísla jsou místem, kde se nejvíc hromadí lymfa, lymfa je znovu o tom stejném – o dovolení, aby proudila energie, tekutiny, živiny, zplodiny. Rozhodně je to ukazatel potlačené sexuality nebo jiných problémů v oblasti intimity. Doporučuji teď vyčistit lymfatický systém a to přes celé léto min. 3 měsíce. Pokud užíváš jakékoliv hormony, tak pryč s nimi.  Z očisty doporučuji: Ocean (3 lžíce) nebo Spirulina Chlorella (2-2-2) + Evening Primrose Oil – pupalka 1-1-1 + Immunaid 1-1-1 Pokud by vyšly peníze, doporučila bych ti k očistě lymfy navíc Noni, změkčuje, rozvolňuje, zrychluje odblokování (3 lžíce denně). Vše si pořídíš v empatia shopu Stravu podle krevní skupiny a když se podíváš na charakter podle své krevní skupiny, tak vidíš že A jsou zastánci řádu a pravidel, další ukazatel mužských principů. Vykašli se na to… Jsi na správné cestě, bude to dobrý, všechno 🙂 s láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?