Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Největší chybu dělají ti, kteří si myslí, že osvícení znamená vědět všechno.
Největším osvícením však je, když si uvědomíme, že nic nevíme.

M. Weitzman

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 1000 obsahuje tolik vitamínu C jako 2 kg pomerančů nebo 20 kg jablek?

Bolest zubů a motání hlavy

Dobrý den, 

chtěla bych Vás poprosit o radu. Lékaři si mě přehazují jako horkou bramboru a nevědí, co se mnou, nejraději by, abych asi skončila na psychiatrii. Na konci roku 2014 jsem prošla těžkým rozchodem. (s přítelem jsem žila 9 let - byla jsem s ním moc šťastná - on se mnou asi nebyl - 4 roky mě podváděl - ale já to asi nechtěla vědět). 

Po rozchodu jsem se zavalila prací, abych vůbec dokázala přežít - bez něj mi život nedával smysl - díky mé práci - jsem učitelka a miluju práci s dětmi - přátelům a rodině, jsem se postupně dostávala zpět do  života - snažila jsem se pečlivě naplánovat každou minutu, abych jich minimálně trávila sama se svojí hlavou. 

Po roce jsem si našla nového přítele - hodného, ale dost flegmatického a city najevo nedávajícího - začátky pro mne byly moc těžké, ale teď se nám spolu žije moc hezky. Naučil mě trpělivosti a trochu té flegmatičnosti - on se zase naučil říkat mám tě rád a objímat.

Asi po roce mého uspěchaného života se začaly objevovat virózy - nedávala jsem jim patřičnou pozornost - vše přecházela - abych náhodou nezůstala doma sama - v zimě 2017 moje tělo už nevydrželo a skončila jsem v nemocnici s těžkým zánětem dutin. Z nemocnice jsme odcházela s hroznými bolestmi -celodenními - hlavy - žádné léky nepomáhaly - bolesti trvaly cca 9 měsíců - pak se změnily a do teď mě navštěvují cca 1x týdně v podobě několikahodinové velké bolesti. Během roku 2018 jsem měla opakované záněty dutin - 2x píchané uši. Nemoci se pokaždé objevily, když jsme měly prázdniny, nebo pokud jsem si dovolila zvolnit tempo. Do teď mám strach z jakéhokili volna. V tomto roce se záněty dutin přesunuly z uší do zubů - po každé rýmě mě bolela horní pravá část - zuby i dásně - především 4 a 5. 

Od srpna tohoto roku mě tyto zuby bolí už nezávisle na nachlazení - vžy se to na pár dní uklidní a znovu se to stejné objeví - začne bolet 5 a pak 4 a pak dásně až k 1 - a to se již osm týdnů opakuje.

Před měsícem se mi začala točit hlava - takový pocit opilosti a trvá to celý den už 4 týdny. Někdy je to lepší, někdy je to hrozné. 

Už nevím, co mám dělat - zkoušela jsem klasickou medicínu, bylinky, akupunkturu... mám pocit, že když se mi psychicky uleví a já si začnu trochu myslet na spokojený život v rovnováze - dostanu kopanec a přijde další zdravotní problém a bolest. Tak ráda bych se zase cítila plná energie a bez bolesti. 

Jinak se léčím se štítnou žlázou - mám sníženou funkci - zjistili mi jí až při prošetřování mých bolestí hlavy.

Moc se omlouvám, za tak dlouhý popis. Krevní skupinu neznám, ale rodiče oba mají A. 

S přáním hezkého dne a poděkováním za Váš čas

Radka 

 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

neřeknu vám nic, co byste uvnitř nevěděla. Vaše potíže souvisí s neodpuštěním, to se zobrazuje jako problémy s tlustým střevem. Dutiny jsou kontrolkou tlustého střeva, virózy a oslabení imunity souvisí se střevem, kde je základ naší imunity, uši jsou kontrolkou ledvin – našich vztahů. 

Protože jste nic neřešila, problém se přesunul dál – do zubů a dásní, bojíte se do toho zakousnout a vyřešit to. Točení hlavy je jen další důsledek - souvisí s překyselením (nespokojeností) a následným přetížením jater díky špatnému odvodu zplodin a zahnívání ve střevu. Ze stejného důvodu máte i přetíženou lymfu, která úzce souvisí se štítnou žlázou. 

Vy jste rozchod a křivdu, ublížení, zradu jen potlačila, překryla prací, přelepila společností, snažíte se něčím zaměstnat hlavu, ať to nemusíte řešit, protože odpustit neumíte nebo nechcete. A dokud máte plno práce, zabýváte se něčím jiným, tak to jde, ale pokud zůstanete v klidu sama se sebou nebo se uvolníte, vyleze to na povrch.

Nemoc je dáreček, abychom se začali zabývat tím, co nemáme zvládnuté, abychom uviděli, kde děláme chyby a napravili to.

Vy jste energie 5 země a váš životní úkol je učit se přijímat a trávit to, co k vám přichází. Zpracovat i to nepříjemné, to, co se nám nelíbí, vzít si z toho to prospěšné pro sebe, uvidět v tom trénink druhých, co potřebuji změnit a pracovat na tom a ten nepotřebný balast – křivdu, ublížení vypustit  - odpustit.

Máte rovinu odhodlání, to je silná, mužská rovina a převahu lichých čísel, tedy máte hodně mužské energie, podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma, kupte si knížku Žena je láska a studujte, je jasné, že v ženské energii máte na čem pracovat. Nevěra je vždy problémem obou partnerů a je jen důsledkem nespokojenosti ve vztahu.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na kurz Odpustit je láska a odpouštějte, pro váš prvek Země je kurz Přijímat je láska, podívejte se na videa.

Všechno dáte zase do pořádku, začněte očistou tlustého střeva, užívejte Pure yuccu 2-0-2, začněte na 1-0-1 a postupně přidávejte, vyčistí střevo jako jar na nádobí. Doplňte probiotika AC zymes PLUS 2-2-2 před jídlem + Mega Q protect – silné antioxidanty 1-1-1 po jídle, C 1000 2-1-0 + Noni – k uvolnění dutin a odhlenění, působí i od bolesti a harmonizuje žlázy s vnitřní sekrecí, tedy i štítnou žlázu – 3 lžíce denně. Popíjejte Liquid Chlorophyl – 3 lžíce do 1,5 l vody během dne, čistí, detoxikuje a pomůže odkyselit. Takto 3 měsíce, pak uvidíme.
Vše si vyhledejte v empatia shopu

Upravte stravu, žádné mléčné výrobky, cukr, bílou mouku, maso jen omezeně, spíše rybu a krůtí, k yucce je potřeba hodně pít – alespoň 2,5l denně.

Všechno zvládnete.

S láskou vaše empatia