Dotaz

Dobrý den, 

chtěla bych Vás poprosit o radu. Lékaři si mě přehazují jako horkou bramboru a nevědí, co se mnou, nejraději by, abych asi skončila na psychiatrii. Na konci roku 2014 jsem prošla těžkým rozchodem. (s přítelem jsem žila 9 let – byla jsem s ním moc šťastná – on se mnou asi nebyl – 4 roky mě podváděl – ale já to asi nechtěla vědět). 

Po rozchodu jsem se zavalila prací, abych vůbec dokázala přežít – bez něj mi život nedával smysl – díky mé práci – jsem učitelka a miluju práci s dětmi – přátelům a rodině, jsem se postupně dostávala zpět do  života – snažila jsem se pečlivě naplánovat každou minutu, abych jich minimálně trávila sama se svojí hlavou. 

Po roce jsem si našla nového přítele – hodného, ale dost flegmatického a city najevo nedávajícího – začátky pro mne byly moc těžké, ale teď se nám spolu žije moc hezky. Naučil mě trpělivosti a trochu té flegmatičnosti – on se zase naučil říkat mám tě rád a objímat.

Asi po roce mého uspěchaného života se začaly objevovat virózy – nedávala jsem jim patřičnou pozornost – vše přecházela – abych náhodou nezůstala doma sama – v zimě 2017 moje tělo už nevydrželo a skončila jsem v nemocnici s těžkým zánětem dutin. Z nemocnice jsme odcházela s hroznými bolestmi -celodenními – hlavy – žádné léky nepomáhaly – bolesti trvaly cca 9 měsíců – pak se změnily a do teď mě navštěvují cca 1x týdně v podobě několikahodinové velké bolesti. Během roku 2018 jsem měla opakované záněty dutin – 2x píchané uši. Nemoci se pokaždé objevily, když jsme měly prázdniny, nebo pokud jsem si dovolila zvolnit tempo. Do teď mám strach z jakéhokili volna. V tomto roce se záněty dutin přesunuly z uší do zubů – po každé rýmě mě bolela horní pravá část – zuby i dásně – především 4 a 5. 

Od srpna tohoto roku mě tyto zuby bolí už nezávisle na nachlazení – vžy se to na pár dní uklidní a znovu se to stejné objeví – začne bolet 5 a pak 4 a pak dásně až k 1 – a to se již osm týdnů opakuje.

Před měsícem se mi začala točit hlava – takový pocit opilosti a trvá to celý den už 4 týdny. Někdy je to lepší, někdy je to hrozné. 

Už nevím, co mám dělat – zkoušela jsem klasickou medicínu, bylinky, akupunkturu… mám pocit, že když se mi psychicky uleví a já si začnu trochu myslet na spokojený život v rovnováze – dostanu kopanec a přijde další zdravotní problém a bolest. Tak ráda bych se zase cítila plná energie a bez bolesti. 

Jinak se léčím se štítnou žlázou – mám sníženou funkci – zjistili mi jí až při prošetřování mých bolestí hlavy.

Moc se omlouvám, za tak dlouhý popis. Krevní skupinu neznám, ale rodiče oba mají A. 

S přáním hezkého dne a poděkováním za Váš čas

Radka 

 

Odpověď

Dobrý den, neřeknu vám nic, co byste uvnitř nevěděla. Vaše potíže souvisí s neodpuštěním, to se zobrazuje jako problémy s tlustým střevem. Dutiny jsou kontrolkou tlustého střeva, virózy a oslabení imunity souvisí se střevem, kde je základ naší imunity, uši jsou kontrolkou ledvin – našich vztahů.  Protože jste nic neřešila, problém se přesunul dál – do zubů a dásní, bojíte se do toho zakousnout a vyřešit to. Točení hlavy je jen další důsledek – souvisí s překyselením (nespokojeností) a následným přetížením jater díky špatnému odvodu zplodin a zahnívání ve střevu. Ze stejného důvodu máte i přetíženou lymfu, která úzce souvisí se štítnou žlázou.  Vy jste rozchod a křivdu, ublížení, zradu jen potlačila, překryla prací, přelepila společností, snažíte se něčím zaměstnat hlavu, ať to nemusíte řešit, protože odpustit neumíte nebo nechcete. A dokud máte plno práce, zabýváte se něčím jiným, tak to jde, ale pokud zůstanete v klidu sama se sebou nebo se uvolníte, vyleze to na povrch. Nemoc je dáreček, abychom se začali zabývat tím, co nemáme zvládnuté, abychom uviděli, kde děláme chyby a napravili to. Vy jste energie 5 země a váš životní úkol je učit se přijímat a trávit to, co k vám přichází. Zpracovat i to nepříjemné, to, co se nám nelíbí, vzít si z toho to prospěšné pro sebe, uvidět v tom trénink druhých, co potřebuji změnit a pracovat na tom a ten nepotřebný balast – křivdu, ublížení vypustit  – odpustit. Máte rovinu odhodlání, to je silná, mužská rovina a převahu lichých čísel, tedy máte hodně mužské energie, podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma, kupte si knížku Žena je láska a studujte, je jasné, že v ženské energii máte na čem pracovat. Nevěra je vždy problémem obou partnerů a je jen důsledkem nespokojenosti ve vztahu. Podívejte se v Akademii celostního zdraví na kurz Odpustit je láska a odpouštějte, pro váš prvek Země je kurz Přijímat je láska, podívejte se na videa. Všechno dáte zase do pořádku, začněte očistou tlustého střeva, užívejte Pure yuccu 2-0-2, začněte na 1-0-1 a postupně přidávejte, vyčistí střevo jako jar na nádobí. Doplňte probiotika AC zymes PLUS 2-2-2 před jídlem + Mega Q protect – silné antioxidanty 1-1-1 po jídle, C 1000 2-1-0 + Noni – k uvolnění dutin a odhlenění, působí i od bolesti a harmonizuje žlázy s vnitřní sekrecí, tedy i štítnou žlázu – 3 lžíce denně. Popíjejte Liquid Chlorophyl – 3 lžíce do 1,5 l vody během dne, čistí, detoxikuje a pomůže odkyselit. Takto 3 měsíce, pak uvidíme.Vše si vyhledejte v empatia shopu Upravte stravu, žádné mléčné výrobky, cukr, bílou mouku, maso jen omezeně, spíše rybu a krůtí, k yucce je potřeba hodně pít – alespoň 2,5l denně. Všechno zvládnete. S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?