Dotaz

Dobrý večer.
Prosím Vás o radu. Mám velké bolesti v oblasti bederní páteře cca 4 dny. Jakýkoliv pohyb levé nohy vystřeluje bolest až do chodidla, dnes uz i do břicha. Zkouším cvičit kobru, masáž míčkem, ale už jen se dostat na zem je hodně bolestivý. Předem děkuji za radu. Dana Brožová

Odpověď

Dobrý den,
akutní stav jste zřejmě nějak vyřešila, ale šlo o skřípnutou ploténku…
Skřípnutá ploténka je o přetížení, o tom, že si nakládáte na svá bedra i povinnosti, které byste měla přenechat jiným. Páteř je složena z obratlů, které nesou mužský, aktivní princip, a plotének, které nesou měkký, ženský, pružný princip. Máte tam nerovnováhu. Bedra souvisí s tlustým střevem, takže by to chtělo zaměřit se na téma odpouštění v Odpustit je láska.
Když si zadáte do vyhledávače v empatii Ploténka, vyskočí vám spousta podobných dotazů, čtěte. Pokud byste ráda našla skutečnou příčinu v sobě, proč to potřebujete a co máte na sobě změnit, vstupte do některého z placených programů naší AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Uvnitř členských sekcí pomáháme každému, aby rozklíčoval své problémy sám a navždy. A aby už vždycky věděl, co má dělat.
Jste člen sítě CaliVita, tak byste jen potřebovala dohledat, proč tohle potřebujete právě vy a co s tím dělat….
Užívejte: Noni (3 polévkové lžíce) + Super Soya Lecitin (5-5-5) + Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček do vody a během dne popíjet). Toť to základní minimum… Nevím, zda máte nějaké další potíže a co užíváte jinak preventivně. Určitě bych vyčistila tlusté střevo a následně rozhýbala lymfu.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře