Dotaz

Dobrý den,
asi 7 let trpím závratěmi, nerovnováhou. Od přeléčení akutní boreliózy. Masáže a alternativní léčba stav udržovala, případně mírně zmírňovala. Asi 1 rok se mi objevovaly potíže, které jsem měla již při onemocnění boreliózou, píchání po celém těle, v okolí kloubů, bolest kloubů. Bohužel se začátkem ledna vše vystupňovala, dostala jsem horečku bez dalších příznaků, silnou alergickou reakci-otok celého těla, nutná kalciovka u lékaře a následně ukrutné bolesti krčních svalu, rukou, nohou. Pro bolest až částečné ochrnutí rukou. Od té doby beru léky proti bolesti, protože chodím do práce a mám 3-leté dítě. Zjištěny akutní chlamydie a EB viry, přeléčeno antibiotiky bez efektu. Mám zvětšené klouby na rukou, revmatologicky vše v pořádku, neurologicky také. Nyní mám protilátky proti chlamydiím negativní a bolesti nepřestaly, trnou i šlachy a úpony kolem zápěstí a kotníků, bodání a pálení. Závratě mám také, ale ne tak intenzivní jako dříve. Pomáhá mi biorezonance na přístroji Bicom (také díky tomu jsem zažila již 2-3 dny bez velkých bolestí)a užívám bylinné kapky na pročištění jater (po těch mám pocit, že se dívám na svět veseleji a více děkuji:-). Zjistila jsem, že mi dělá dobře i zvýšený příjem hořčíku. Navštěvuji dobré lidi, kteří se zabývají alternativní léčbou a pracuji na sobě i duchovně. Navštěvuji psychoterapeutku, měním své chování a bytí. Žádám Vás o radu, jak zlepšit svůj zdravotní stav, ráda bych totiž měla ještě jedno dítě, pokud by mi to zdravotní stav dovolil a Bůh dal.
Děkuji moc za odpověď.
Lenka

Odpověď

Dobrý den,
přečtěte si tuto odpověď, osvětlí vám souvislosti, které už možná znáte.
Protože borelioza není léčitelná antibiotiky, ale lékaři je přesto podávají, dostává se díky tomu člověk ještě do horších potíží, i když se mu zdánlivě uleví. Ve vašem případě je zřejmé, že jen na chvíli a vše se vrací, většinou s dalšími potížemi, např. závratě. Pokud razantně neposílíme játra (bylinky bohužel nestačí), přetíží se následně lymfa a naše obranyschopnost ještě víc (nejenom díky vytlučené mikroflóře ve střevech), máme problém zbavovat se škodlivin, překyselovat své tělo, a tím se dostávat do deficitu minerálních látek, a jsme v křečích a tuhnutí…
Přečtěte si o svém datu narození, o plné rovině empatie, ale především o izolovaných sedmičkách a jedničkách. Když pak dosadíte vlastnosti vaší hvězdy, tak je jasné, proč tuto nemoc máte. Myslím, že neplníte své poslání. Je třeba pomáhat druhým, uplatňovat své léčitelské sklony, současně obchodní talent. Tím, že to budete reálně dělat, vypořádáte se se svými uzavřenými city a pomůžete tím sama sobě. Můžete spolupracovat s námi 🙂
Má rada bude nákladná, ale třeba vám už stačilo sedm let bolestí a zainvestujete do sebe razantně, třeba ale ještě není stav tak špatný a vy budete dál postupovat pomalu – Bůh stejně jednou naučí všechny, záleží na nás, jak to chceme, my si totiž můžeme vybrat. Takže je to na vás. Rada je postavena tak, abyste do roka byla v pořádku a mohla otěhotnět:
Noni – léčivý džus, posiluje játra, rozvolňuje tkáně, tak působí proti bolesti, působí protizánětlivě, harmonizuje rozhozené systémy těla, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Ocean 21 – džus s obsahem mořských řas, který detoxikuje lymfu, posiluje slezinu a imunitní systém (máme zkušenost s maličkým dítětem po borelióze – po roce užívání nebyly zjištěny v krvi borelie), dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Chlorophyll – výtažek z vojtěšky, který působí především na překyselení, ale i detoxikuje, působí protizánětlivě, dávkování 3 čajové lžičky denně vždy naředit do vody.
Strong Bones = vápník s hořčíkem, který pomáhá stabilizovat nervový systém (závratě), neutralizuje kyselé prostředí, povoluje tkáně, působí proti bolestem, dávkování 2-2-2 mezi jídly.
Pít 3x denně bylinný čaj na podporu jater Hepatik nebo Ungolen. K tomu vypít 1 litr zelených a bylinných čajů. Stravu omezit jak to jen lze – zeleninu, rýži, ovoce (a to jen některé). Podívejte se na stravování podle své krevní skupiny, moc by vám to pomohlo. Také přemýšlejte o léčení pitím zásadité vody z Aquarionu, opět by to mohl být velký pokrok.
Pokud znáte a dobře na vás funguje biorezonanční terapie, mohla byste si zařídit takovou terapii doma osobním přístrojem Bioharmonex.
Takové jsou možnosti, je na vás, co uděláte 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře